Jump to content
Dogomania

Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asia_Klero']No niestety tak to jest z transportem ze od razu to trudno znalezc na taka trasę... rozumiem, ze w gre wchodzi tez trasa Zabrze-Warszawa, Warszawa-Torun? Moze tak by sie cioteczki predzej znalazło?[/QUOTE]

tak, szukamy tez czegoś łączonego w razie co.

Link to comment
Share on other sites

no i wreszcie i ja tu dotarłam....
Asiu, no to będziemy szukać ;) A w razie co jakie dni by wchodziły w grę?
Asiu, a do Warszawy możecie podrzucić go dlatego, bo macie tam jeszcze jakies sprawy czy po prostu tam jest Wam wygodniej czy coś? Bo właściwie do Poznania droga jest chyba mniej więcej taka sama, a już bliżej do Torunia... A chyba już idealnie byłoby do Włocławka, nie jestem pewna, ale to chyba tylko trochę ponad 300 km... Zreszta można na mapie poszukać na googlach czy gdzieś... Jak myslisz?

Link to comment
Share on other sites

Kuba ma miec w czwartek wymieniany rozrząd w aucie jak to wymieni wszystko będzie sprawne wiec mozna jechac;) Nie chce porywać się też na bardzo długie trasy(np.do Torunia)bo kierowcą nie jestem a na 1osobę to ciężko z resztą auto fakt sprawne ale już nie młode i troche bym się obawiała. Szczerze mówiąc w Warszawie nie mamy nic do załatwienia(poza tym, ze chętnie odwiedzilabym np.Renatkę i Prysia:diabloti:bo chyba sa w okolicy:eviltong:)ale poznań jak najbardziej jest ok. W Poznaniu mieszkał świętej pamięci Rejmuś i jestem już dawno umówiona z panią na jakąś kawę powspominać(jak będzie miała czas):roll:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no gdyby auto bylo mlodsze moznaby jechac wszedzie... Co do dni na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że wszystkie dni poza środą chyba, ze nie zdam np.pisemnego z prawa jazdy w ten piatek to gorzej:eviltong:No i wyczułam guzka u Bakusia...(on ma taka sklonnosc juz 2usuniete..)mam nadzieje, ze nie bedzie rosl..moze to nic powaznego wiec tez nie wiem jak ta sprawa sie ulozy czy nie bedzie kolejnej operacji:-(

Link to comment
Share on other sites

wiem wiem , ja sobie zdaje z tego sprawe oczywiscie ale nie jestem pewna czy ludzie ogladajacy go w tv tez sobie zdaja sprawe że pod tą kupka nieszczescia jest sliczny pies. Same wiecie ze te czyste i puchate łatwiej znajdują domek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...