Jump to content
Dogomania

Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

okay, to czekamy na odpowiedzi ...

a przy okazji zapraszam wszystkich na bazarek dla wycieńczonej beni Mili ::

[url]http://www.dogomania.pl/threads/188131-Malusie%C5%84kie-CIUSZKI_nie-tylko-dla-dziewuszki_NA-sterylizacj%C4%99-MILI_rozm62-gt-wzwy%C5%BC_2.7[/url].

Link to comment
Share on other sites

Ja tak jak pisalam Mysi. Mogę być tzw.,,ostatnia deską ratunku";) w poniedzialek mam jazdy o 13, o 17lekarza wiec byloby ciezko jednak jak trzeba bedzie mój Kuba zgodził się ze mną pojechać w ostateczności czyli ok godz.19wyjechalibysmy z zabrza pomiedzy 14 a16 wzielabym dziadzia ze schroniska.. Jechalibysmy na noc..Jedyny problem to to, że jestesmy spłukani doszczętnie dlatego ewentualnie trzebaby się zrzucic na benzynę:roll: Reasumując:eviltong:jesli bedziecie tutaj stawac na uszach i krzyczec z bezsilnosci pojade taka okazja nie moze sie zmarnowac! Ale w razie czego proszę szukajcie czegos bo mam straszny zapieprz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']Znalazłam u siebie fotkę Rambusia, której chyba tu jeszcze nie było:
[IMG]http://i49.tinypic.com/2vwa4wk.jpg[/IMG]
:-(:-(:-([/QUOTE]
Fotka śliczna, a ja mam wpłatę od BasiaD - 10 zł :loveu:

Bardzo dziękujemy za pieniążki !!!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich .Ja własnie wpłaciłam pieniadze na konto Dziadziusia-na adopcje wirtualna . Bardzo poruszyła mnie i meza jego historia .Niestey nie mamy warunkow aby zabrac go do domu bo mamy jez dwa psy, kota , krolika ale chcemy bardzo mu pomoc.Wyjezdzamy 9 lipca noca na urlop nad morze wiec jesli nie znajdzie sie wczesniej zaden transport to mozemy zawiesc Dziadziusia do Torunia gdzie czeka na niego dom . Jedziemy noca wiec w Toruniu bedziemy około godziny 6 .Jesli przyda sie ta nasza pomoc to piszcie .
pozdrawiam
Kasia

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za tą propozycję :) Mam nadzieje, że uda się nam Dzidziusia jednak szybciej dowieźć do Torunia... W Toruniu czeka na niedo dom tymczasowy, czyli taki w którym będzie nadal czekał na adopcję już do domku docelowego. Mam nadzieje, że w warunkach domowych szybko odżyje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katii']Witam wszystkich .Ja własnie wpłaciłam pieniadze na konto Dziadziusia-na adopcje wirtualna . Bardzo poruszyła mnie i meza jego historia .Niestey nie mamy warunkow aby zabrac go do domu bo mamy jez dwa psy, kota , krolika ale chcemy bardzo mu pomoc.Wyjezdzamy 9 lipca noca na urlop nad morze wiec jesli nie znajdzie sie wczesniej zaden transport to mozemy zawiesc Dziadziusia do Torunia gdzie czeka na niego dom . Jedziemy noca wiec w Toruniu bedziemy około godziny 6 .Jesli przyda sie ta nasza pomoc to piszcie .
pozdrawiam
Kasia[/QUOTE]

Witaj katii.To bardzo miłe i budujące, że są ludzie tak wrażliwi jak Ty i Twój mąż.Fajnie, ze się zalogowałaś, więc pewnie będziesz zaglądać.Zapraszamy do nas bardzo serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']ilon_n, a co transpotu to oczywiście płatny moze być... Tylko daj znać czy ta osoba będzie mogła zawieźć Rambusia? bo czasu mamy coraz mniej....[/QUOTE]

No to lipa, dziewczyna wycofała się z oferty, ma problem z pracą i jednak nie może.
pozostaje drugi segment Łódź - Toruń..

Link to comment
Share on other sites

no to dostałam w odpowiedzi tyle co wiedziałam wcześniej, 29.06 z rana start .. cytuję ::

"29.06 rano wyjeżdżam z Łodzi i jasne bardzo chętnie pomogę"

zakładam, że [U]rano[/U] dla niektórych może zaczynać się o godz. 6 .. (brrrr .. nie mój świat), postaram się to jakoś uściślić, ale dziewczyny pokombinujcie z tym dowozem do Łodzi na jutro, szkoda przepuszczać taką okazję na darmowy segment.

Link to comment
Share on other sites

Kochani dajcie znac koniecznie jak z tym jutrem bo nie wiem jak to wszystko rozegrac no i ewentualnie jak z kasa bo ja pisalam jestem splukana spytam ewentualnie kuby czy by nie wylozył.. No ale to kasa bedziemy sie martwic pozniej nie to jest najwazniejsze najwazniejszy jest dziadzius.. Kurcze trzeba podjac jakas decyzje.....malo czasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']Kochani dajcie znac koniecznie jak z tym jutrem bo nie wiem jak to wszystko rozegrac no i ewentualnie jak z kasa bo ja pisalam jestem splukana spytam ewentualnie kuby czy by nie wylozył.. No ale to kasa bedziemy sie martwic pozniej nie to jest najwazniejsze najwazniejszy jest dziadzius.. Kurcze trzeba podjac jakas decyzje.....malo czasu[/QUOTE]

Asia przeliczyłaś może ile kasy Ci potrzeba na dowóz Rambusia do Łodzi?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że ok.120zł w 2 str.to tez zalezy jakie będą ceny paliwa no i gdzie w tej łodzi czy gdzieś na poczatku czy na końcu... To teraz nie jest na tyle wazne tylko musze wiedziec czy pojedziemy czy nie, bo jutro od rana latam i tak jak pisalam o 14kończe wtedy bym podjechala z katowic po dziadziusia zabrałabym go na 17mam lekarza mysle ze na 18się uwinę no i pozniej mozna jechac..Tez wazne czy wieczorne godziny pasują komus kto bedzie go odbierał i czy transport we wtorek jest 100%pewny??

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz udało mi się dorwać do kompa, padam na twarz dzisiaj :-( Z pozostałych osób jedna jutro nie może, a druga nie odpisała, więc pewnie też nie da rady....
Asia, dacie radę pojechać?
Czy cioteczka Arktyka obserwuje i wie, że mamy zamiar jej we wtorek podrzucić Dziadziusia - Rambusia? ;)

Link to comment
Share on other sites

transport we wtorek jest pewny, dziś potwierdzałam aktualność wyjazdu .. jeśli chodzi o Arktykę to jutro z rana ją powiadomię telefonicznie o przyjeździe chłopczyka .. we wtorek popilotuję od wjazdu do Torunia od strony Łodzi znajomą i Dziadziusia do Jego DT u Arktyki .. no problem.

EDIT

na którą przewidywany byłby przyjazd Dziadziusia do Łodzi (dodam, że znajoma mieszka w okolicach lotniska)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczka Arktyka zaglada i sledzi na bierzaco;)
Miski wypucowane,kocyk wyprany ,kanapa czeka, tylko Rambusia jeszcze brak:placz:
Ja jestem dyspozycyjna , wiec o kazdej porze dnia i nocy mozecie do mnie zajechac;)
Dzieki Ilonko, ze bedziesz pilotowac dojazd do mnie , bo sie boje by dziewczyny nie pobladzily...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arktyka']Cioteczka Arktyka zaglada i sledzi na bierzaco;)
Miski wypucowane,kocyk wyprany ,kanapa czeka, tylko Rambusia jeszcze brak:placz:
Ja jestem dyspozycyjna , wiec o kazdej porze dnia i nocy mozecie do mnie zajechac;)
Dzieki Ilonko, ze bedziesz pilotowac dojazd do mnie , bo sie boje by dziewczyny nie pobladzily...;)[/QUOTE]


ooo, to już nie muszę dzwonić ;)
będę więc dogrywać przekazanie Dziadziusia w Łodzi.
Może przydałby mi się kontakt tel. do Asia_Klero .. usprawni to komunikację :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...