Jump to content
Dogomania

TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='Mysza2']Moja koleżanka ma sunię z amputowaną przednią łapą. Mieszka na 2 piętrze w bloku, a sunia sobie dobrze radzi po schodach. Sama schodzi i wchodzi.
Rozsyłam caly czas wątek. To już ok 2 lat od tej amputacji.[/QUOTE]

Z tego,co zapamiętałam,co Ulaa pisała mi na gg,to może pokrzywić kręgosłup, tym bardziej,że to taki mix jamniczek,wysiądzie mu kręgosłup po paru miesiącach...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nie życze sobie na moim wątku takich insynuacji i wprowadzania ludzi w błąd.Nie rób z pracowników potworów.

Przedmiotem wątku jest pies, nie Schronisko i prosze-trzymajmy sie tego.

gdyby nie chcieli mu dać szansy,to od razu zostałby uśpiony choćby z głupiego powodu przepełnienia.Nie po to proszą o pomoc dla niego.


Edit:
Psiak ma ok 8 kg i co niezbyt fajne- chyba nie potrafi utrzymywać czystości,jest cały czas w biurze i posikuje tam.Nie wiadomo na ile to znaczenie,a na ile problem z utrzymaniem czystości.Na wszelki wypadek lepszy byłby kojec...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']ja nie życze sobie na moim wątku takich insynuacji i wprowadzania ludzi w błąd.Nie rób z pracowników potworów.[/QUOTE]
Z całym szacunkiem Justynko ale to nie koncert życzeń, tutaj każdy może wyrażać swoje opiinie, obserwacje itp. To jest otwarte forum.
Dziwi mnie, że noga nie była owijana, zabezpieczna przed urazami, leczona itd. No ale pewnie teraz to się zmieni. Szkoda, że protezy dla psów to bardzo droga żadkość

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie psiak sika w biurze choć na zewnątrz juz sobie radzi z wychodzeniem raczej nie jest nauczony zachowywania czystości Pierwszego dnia psiak warczał nie pozwalał się wziąść na ręce, podnieśc widać że chyba był psem podwórkowym nie jest nauczony brania na ręce od poniedziałku często jest podnoszony na stół zabiego by zmieniac opatrunki podawać leki powoli uczy się, ze dotyk to nic złego to to samo co głaskanie po mordce

Najlepiej szukać mu domu z jakimś podwórkiem tym bardziej jak będzie konieczność amputacji on ma króciutki krzywe jamnicze łapki z schodzami będzie problem.

jak tylko się jutro czegoś dowiem napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie było znowu,to Justyna_Wolontariat jest zastępcą Kierownika w Schronisku.

Iwona-Ooo widze,że wciąż chodzisz po postach Uli,ja Ci naprawde zazdroszcze tego wolnego czasu ,który pożytkujesz wypisując obraźliwe PW do Uli i wyszukując tylko do czego można sie doczepić.Chciałabym tak,jak Ty...dosłownie do pozazdroszczenia.

Ooo przypomniałam sobie jak zostawiłyście szkieleta u ludzi (właścicieli)i dowoziliście karme,pomagając LUDZIOM -nie psu.Co z psem sie stało? już po nim...dlatego zachowaj swoje cenne rady na swoim poziomie i zajmij sie swoimi sprawami,bo oprócz sugerowania i przyrównywania do siebie Schroniska o pozostawienia go bez lpomocy nic nie wnosisz.Nie patrz na innych poprzez swój pryzmat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Żeby nie było znowu,to Justyna_Wolontariat jest zastępcą Kierownika w Schronisku.

Iwona-Ooo widze,że wciąż chodzisz po postach Uli,ja Ci naprawde zazdroszcze tego wolnego czasu ,który pożytkujesz wypisując obraźliwe PW do Uli i wyszukując tylko do czego można sie doczepić.Chciałabym tak,jak Ty...dosłownie do pozazdroszczenia.

Ooo przypomniałam sobie jak zostawiłyście szkieleta u ludzi (właścicieli)i dowoziliście karme,pomagając LUDZIOM -nie psu.Co z psem sie stało? już po nim...dlatego zachowaj swoje cenne rady na swoim poziomie i zajmij sie swoimi sprawami,bo oprócz sugerowania i przyrównywania do siebie Schroniska o pozostawienia go bez lpomocy nic nie wnosisz.Nie patrz na innych poprzez swój pryzmat.[/QUOTE]
Po postach Uli? byłam na wątku hoteliku u Aliny czy jakoś tak i tam był link. Skąd ci przyszło do głowy, że specjalnie chodze po postach Uli? totalna bzdura. Wątek wkleiliście dosłownie wszędzie.
I kto tutaj ma bogatą wyobraźnie?

Och Justynko, my zawsze pomagamy tylko psom, nie ludziom. To o czym sobie przypominasz to znowu Twoja chora wyobraźnia i pomówienia. Nie będe się rozpisywac na temat tamtego psa na Twoim wątku bo to nie temat tego wątku.
Ale najlepszą obroną jest atak, prawda;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona77']Po postach Uli? byłam na wątku hoteliku u Aliny czy jakoś tak i tam był link. Skąd ci przyszło, że specjalnie chodze po postach Uli? totalna bzdura. Wątek wkleiliście dosłownie wszędzie.
I kto tutaj ma bogatą wyobraźnie?[/QUOTE]


oczywiście.....aż sie uśmiałam.

czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz kiedy trafił?

Link to comment
Share on other sites

No czekaj, może już mi się w oczach mieni [URL]http://www.dogomania.pl/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-Śląskiej.-DUŻO-PSÓW-DO-ADOPCJI.-Remonty-ciagle-trwają-(/page408[/URL]

A śmiej się, śmiech to zdrowie...tylko o śmiechu jest takie przysłowie... znasz może?



..................Och ups... pisze na pierwszej stronie;)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona77']No czekaj, może już mi się w oczach mieni bo późno [URL]http://www.dogomania.pl/threads/75577-Schronisko-w-Rudzie-Śląskiej.-DUŻO-PSÓW-DO-ADOPCJI.-Remonty-ciagle-trwają-(/page408[/URL]

A śmiej się, śmiech to zdrowie...tylko o śmiechu jest takie przysłowie... znasz może?[/QUOTE]

no patrz a jednak... Spójrz w 1. post,a daleko nie musisz szukać,bo to w 1. zdaniu
[SIZE=5]Psiak trafił do Schroniska zaledwie 2 dni temu[SIZE=6][COLOR=Red] [/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']no patrz a jednak... Spójrz w 1. post,a daleko nie musisz szukać,bo to w 1. zdaniu
[SIZE=5]Psiak trafił do Schroniska zaledwie 2 dni temu[/SIZE][/QUOTE]
Zauważyłam zanim napisałaś ten post. Powodzenia ide poszukać innych postów Ulki:lol:

ps. życze pieskowi powrotu do zdrowia na ile to możliwe;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faeria']w poniedzialek, gdy odprowadzałam psa ze spaceru widzialam jak ten pies byl potraktowany przy probie przejscia przez bloto, kałuze do budynku... Nie chce oceniać osob ktore przy tym byly bo nie znam ich, moze z boku wygladalo to troche inaczej... Ale chyba wolałabym tego nie widzieć. "Pomoc" popchnieciem nogą... A to taki maluch, wystarczyloby na rękę wziąc i przeniesc, szybciej a i wygodniej... Tymbardziej ze właśnie psiak upadał na ten kikut.. Trzymam kciuki za niego, moze znajdzie choc DT, bo bidul naprawdę...

(Mam nadzieję,że nikogo nie uraziłam ;) )[/QUOTE]

Przede wszystkim nie znasz psa, pies nie daje się tak łatwo wziąć na ręce, broni się zębami , to że zablokowali mu nogą dostęp do błota , to chyba lepsze niż jak by patrzyli obojętnie jak wchodzi w opatrunku w sam środek błociska.
Byłam z nim wczoraj na lecznicy, amputacja będzie i to dość wysoko, najprawdopodobniej powyżej kolana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']To czekamy na zabieg i co dalej?:shake:[/QUOTE]
Nie wiem, Bardzo ciężko będzie o DS, na DT konieczne byłyby stałe deklaracje.
Z tego co zrozumiałam to zabieg byłby na koszt schronska? I czas po zabiegu też mógłby być w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...