Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

[quote name='pietrucha204']opanowana na tyle, że psy są w suchych kojcach - faktycznie częśc schronu była sucha, koty się odnalazły. ale kolejna dziwna decyzja, że psy zostały od 17 same aż do 8 rano będą. woda wokól opada więc nie powinno już nic w tej chwili się wydarzyć za co trzymamy kciuki.[/QUOTE]

Oby tylko deszcz już nie padał:modla::modla::modla:
Pietrucha dziękujemy Ci za wszystkie info odnośnie K-K :Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mala_czarna']Inteligentni ludzie, jeśli chcą dyskutować na jakiś temat, powinni poznać 2 strony medalu, a nie tylko jedną, a zwłaszcza ludzi(mam na myśli media), którzy schronisko widzieli jak świnia niebo w pochmurną noc. Dlatego zapraszałam Cię do przeczytania całego wątku Klembowa. No ale chyba nie chcesz tam wejść żeby poczytać, i nie bronić (toć ja wielokrotnie podkreślałam, że nie bronimy) Klembowa, tylko spojrzeć obiektywnie. No nic, chyba nie ma o co już kruszyć kopii, bo to nie temat temu poświęcony.
Na te kontenerki i klatki bym się tak nie burzyła. Widziałam to już na Paluchu. Czy na wątku wolonariatu Palucha też byłaś? Bo tam, w schronisku z "prawdziwego zdarzenia" dzieją się istne cuda. Nie potrafię zrozumieć, czemu o jednym syfie się nie mówi, a z drugiego robi medialną aferę.[/QUOTE]

Czy nie uważacie, że raczej wszystkie schroniska to rzeczywiście syf ?!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ze sie wtraca, ale Dusjo zachowujesz sie okropnie.
Schroniska nie sa zadne wakacje, i psy to rozumieja, dlatego widok jest smutny. Nigdy jeszcze nie widzialam mega szczesliwych psow w kojcach.
Ludzie robia co moga, wierze w to- jak sami mowia - jest tam skromnie - ale przynajmniej psy maja szanse ze jednak ktos ich zabierze do wlasnego kochajacego domu.
Mala Czarna, Aga, pozdrawiam z Dublina i mam nadzieje ze tacy ja Dusja beda uzywac energje do pomocy a nie do krytyki - chociaz by odwiedzac i wyprowadzac te psy z budy na spacery jak naczesciej...
***
A swoja droga trzymam kciuki zapsow w K-K , iza wszystkie zwierzeta w zalanej Polsce.
Daj Bog wszystkim ciezko pracujacym wolantariusza jak najwiecej sily - a zwierzakom szanse naprzetrwanie...
PS
Dziekuje za namiary do mediow- maile wyslane. Mam nadzieje ze jak najwiecej informacji trafi do ludzi - i jak najwiecej zyc sie uratuje...
To tragedia co sie dzieje :(((((
Podziwiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Inteligentni ludzie, jeśli chcą dyskutować na jakiś temat, powinni poznać 2 strony medalu, a nie tylko jedną, a zwłaszcza ludzi(mam na myśli media), którzy schronisko widzieli jak świnia niebo w pochmurną noc. Dlatego zapraszałam Cię do przeczytania całego wątku Klembowa. No ale chyba nie chcesz tam wejść żeby poczytać, i nie bronić (toć ja wielokrotnie podkreślałam, że nie bronimy) Klembowa, tylko spojrzeć obiektywnie. No nic, chyba nie ma o co już kruszyć kopii, bo to nie temat temu poświęcony.
Na te kontenerki i klatki bym się tak nie burzyła. Widziałam to już na Paluchu. Czy na wątku wolonariatu Palucha też byłaś? Bo tam, w schronisku z "prawdziwego zdarzenia" dzieją się istne cuda. Nie potrafię zrozumieć, czemu o jednym syfie się nie mówi, a z drugiego robi medialną aferę.[/QUOTE]


Nie powoluj sie na Paluch - to PATOLOGIA ! Pan Kaczynski na Wawelu i ma spokoj, Kot Alik tyz bezpieczny. Pozostaly bezbronne psy na Paluchu pod niepodzielna wladza jednej pani i tylko patrzec , jak PIERWSZA PALUCHOWA DAMA wystapi w Tancu z Gwiazdami !

Chcesz kultywowac ten system opieki nad zwierzetami? Mnie juz raczej blizej nogami do przodu niz do zbiorek harcerskich. Gdyby moj syn wpakowal sie w takie bagno i jeszcze smial sie wypowiadac publicznie - zaliczylby najwyzsza kare ! Powodzenia !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Nie powoluj sie na Paluch - to PATOLOGIA ! Pan Kaczynski na Wawelu i ma spokoj, Kot Alik tyz bezpieczny. Pozostaly bezbronne psy na Paluchu pod niepodzielna wladza jednej pani i tylko patrzec , jak PIERWSZA PALUCHOWA DAMA wystapi w Tancu z Gwiazdami !

Chcesz kultywowac ten system opieki nad zwierzetami? Mnie juz raczej blizej nogami do przodu niz do zbiorek harcerskich. Gdyby moj syn wpakowal sie w takie bagno i jeszcze smial sie wypowiadac publicznie - zaliczylby najwyzsza kare ! Powodzenia ![/QUOTE]

Nie rozumiem Twojego posta o Wawelu, jakimś kocie itd. Z wątku o bidnych psinkach zrobiła się kłótnia kilku forumowiczek. Podaję link do dyskusji O Klembowie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/123513-Bite-g%C5%82odzone..-ostatnia-szansa-Klemb%C3%B3w-k.Wo%C5%82omina-potrzebni-wolontariusze/page229[/url]

tutaj niech lepiej będą informacje o przytulisku i schronie w K-K

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']
tylko w łeb palnąć najlepiej sobie i nie widziec już niczego :( :( :([/QUOTE]

zanim to zrobisz- odwiedz te psy z kocami i jedzeniem, zabierz z pare razy na spacer :)
nie mozemy pozwalac sentymentom odbierac nam rozum i checi do dzialania. Bez nas te zwierzeta nie maja szans.
Trze po prstu dzialac. I robic ile sie da.

Pietrucha, wielki respect Tobie i zespolowi. Inspirujecie nas do dzialania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tati']
Schroniska nie sa zadne wakacje, i psy to rozumieja, dlatego widok jest smutny. Nigdy jeszcze nie widzialam mega szczesliwych psow w kojcach.

[/QUOTE]
Pies nic nie rozumie z tego :-( Nie rozumie dlaczego spotyka go taki los :-( To nie człowiek... Jednego dnia biegają wolne, drugiego dnia są zamknięte w klatkach... To tak jakby niewinny człowiek został zamknięty w więzieniu i nie miał pomocy.... Nawet gorzej, bo w więzieniu dostanie cokolwiek do jedzienia, w schronie nie zawsze zwierzak ma szanse na posiłek :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tati']przepraszam ze sie wtraca, ale Dusjo zachowujesz sie okropnie.
Schroniska nie sa zadne wakacje, i psy to rozumieja, dlatego widok jest smutny. Nigdy jeszcze nie widzialam mega szczesliwych psow w kojcach.
Ludzie robia co moga, wierze w to- jak sami mowia - jest tam skromnie - ale przynajmniej psy maja szanse ze jednak ktos ich zabierze do wlasnego kochajacego domu.
Mala Czarna, Aga, pozdrawiam z Dublina i mam nadzieje ze tacy ja Dusja beda uzywac energje do pomocy a nie do krytyki - chociaz by odwiedzac i wyprowadzac te psy z budy na spacery jak naczesciej...
***
A swoja droga trzymam kciuki zapsow w K-K , iza wszystkie zwierzeta w zalanej Polsce.
Daj Bog wszystkim ciezko pracujacym wolantariusza jak najwiecej sily - a zwierzakom szanse naprzetrwanie...
PS
Dziekuje za namiary do mediow- maile wyslane. Mam nadzieje ze jak najwiecej informacji trafi do ludzi - i jak najwiecej zyc sie uratuje...
To tragedia co sie dzieje :(((((
Podziwiam[/QUOTE]


Ty za to zachowujesz sie jedynie slusznie na dogo, wszak to Twoj 1 post :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kami_23']Nie rozumiem Twojego posta o Wawelu, jakimś kocie itd. Z wątku o bidnych psinkach zrobiła się kłótnia kilku forumowiczek. Podaję link do dyskusji O Klembowie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/123513-Bite-g%C5%82odzone..-ostatnia-szansa-Klemb%C3%B3w-k.Wo%C5%82omina-potrzebni-wolontariusze/page229"]http://www.dogomania.pl/threads/123513-Bite-g%C5%82odzone..-ostatnia-szansa-Klemb%C3%B3w-k.Wo%C5%82omina-potrzebni-wolontariusze/page229[/URL]

tutaj niech lepiej będą informacje o przytulisku i schronie w K-K[/QUOTE]

Zeby zrozumiec............ trzeba wiedzy, ktorej jeszcze nie posiadasz - kwestia czasu ;)

Link to comment
Share on other sites

O Jezu, przerażające, porażające jest to co się dziej z tymi psami.
Powinnyśmy stworzyć i podpisać petycję o zakazie rozmnażania psów przez najbliższe lata,
o obowiązkowej sterylizacji tych, które żyją.
Wszędzie niewinne psy, bezdomne, chore, w lasach, osiedlach, na parkingach.
Na wsiach dramat, rodzenie i zabijanie.
W schronach tysiące.
Jeśli nie zmieni się nic, będzie ich coraz więcej.
:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Ty za to zachowujesz sie jedynie slusznie na dogo, wszak to Twoj 1 post :evil_lol:[/QUOTE]
no tak,moj 1szypost. Martwilam sie losem zwierzat w Polsce z powodu powodzi- z googla trafilam na ten forum. Przeczytalam rowniez Twoje wypowiedzi ktore mnie oburzyly. Wiec sie zalogowalam.
Jakis problem?


PS
Przepraszam reszte za off top, kolezanka szuka prowokacji jak widac. Smutne.
Anyway, dobranoc i niech ten deszcz sie skonczy.... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']To jest wątek PRZYTULISKA i SCHRONISKA z K-K.

[B][SIZE="3"][COLOR="blue"]PYSKÓWKI NIC DO TEMATU NIE WNOSZĄ, NIC A NIC!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
no tak, przepraszam.
Poddalam sie prowokacji i chcialam sie wstapic za Mala czarna &Co

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tati']no tak,moj 1szypost. Martwilam sie losem zwierzat w Polsce z powodu powodzi- z googla trafilam na ten forum. Przeczytalam rowniez Twoje wypowiedzi ktore mnie oburzyly. Wiec sie zalogowalam.
Jakis problem?


PS
Przepraszam reszte za off top, kolezanka szuka prowokacji jak widac. Smutne.
Anyway, dobranoc i niech ten deszcz sie skonczy.... :([/QUOTE]

Just right, goodbye

Wiem, ze ten watek dotyczy innej sytuacji, ale niejako jest ona adekwatna do calorocznego losu schroniskowych zwierzat w Polsce. Stad tez osmielilam sie podlaczyc link, zaapelowac o podjecie skutecznych dzialan ktore tak naprawde zaleza tylko od nas.

Pseudo Kierownictwo w skali krajowej jest garstka w porownaniu z nasza spolecznoscia. W tym nasza sila.

Greven - rzecz w tym, ze za rok sytuacja powodziowa moze sie powtorzyc a w ciagu roku mamy do czynienia z przypadkami okrucienstwa i nasza bezsilnoscia.
Jestem zdania, ze musimy wspolnie podniesc krzyk, wspolnie szukac rozwiazania wlasnie po to aby za rok, dwa, trzy..............nie snily nam sie zagryzane, podtopione, zabijane psy.......... bo tak sie chce kierownictwu. Mamy mozliwosci i powinnismy z nich skorzystac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']To jest wątek PRZYTULISKA i SCHRONISKA z K-K.

[B][SIZE="3"][COLOR="blue"]PYSKÓWKI NIC DO TEMATU NIE WNOSZĄ, NIC A NIC!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

Dokładnie ...
[B]

BARDZO PROSZĘ .... o to by od tej pory WSZYSTKIE posty dotyczyły TYLKO i WYŁACZNIE schroniska i przytuliska w Kedzierzynie - Koźlu ?![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...