Jump to content
Dogomania

Z przymrużeniem oka: jakim byłabym psem


zebra12

Recommended Posts

e kochający ruch(fakt faktem takim jestem człowiekiem kocham ruch ale też lenistwo:p).Nauczyłbym się do 15 komend,wolałbym mieszkać na podwórku,lubiał bym być miźiany ale nie za bardzo.Kochałbym wode,długie spacery,i inne psy(chyba).Inaczej mówiąc byłbym takim normalnym przyjaznym psem.

Link to comment
Share on other sites

Ja byłabym podobna do mojej Fojbe. Ona jest na spacerze energiczna, szalona, aktywna, natomiast w domu lubi pospać przed kominkiem, zjeść coś dobrego, wylegiwać się na legowisku. Uwielbia wodę i podróże, dokładnie jak ja. Kocha wszystkich i wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Pustyni'][B]przeszlus [/B]pisze,ze bylby psem [COLOR=darkred][B]nietypowym,bo normalnym i przyjaznym[/B][/COLOR].
Chcialbym zwrocic uwage,ze to facet ;).A kobitki po kolei gryzlyby,nie lubily obcych,dzieci.Co za czasy...[/QUOTE]

Troche dziwnie to skonstruowałem ;)
Świat się zmienia,za niedługo to koiety będa siedziały z piwem i oglądały mecze :D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Świat się zmienia,za niedługo to koiety będa siedziały z piwem i oglądały mecze :D:D[/QUOTE]
A już tego nie robią? No może nie mecze, ale boks itp. i owszem :evil_lol:

A ja pewnie byłabym psem przyjaznym dla domowników, nieagresywnym do obcych, ale nie lubiącym się zbyt spoufalać, niezależnym i upartym, potrafiącym w razie czego pokąsać, lubiącym długie spacery po łąkach lub lesie, ale też leniuchowanie w wygodnym legowisku. Wskazana byłaby też pełna miska czegoś dobrego ;) Ogólnie widzę się w skórze jakiegoś terrierzyska :evil_lol: No i byłabym chyba gorszym psem, niż moje prywatne suki :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że byłabym takim bardziej kanapowcem. Tulenie to mój raj, spałabym w łóżku z pańcią, na pewno potrzebowałabym dużo ruchu i kontaktów z innymi psami, żeby z nimi poplotkować. Żadne ubranka i traktowanie jak takiego kieszonkowego Yorka nie wchodzi w grę, kaganiec też nie. Za to woda, to jest to! ; ]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='I♥Torro']a czy ja powiedziałam że amstaffy się rzucają??? O.o napisałam tylko że ja bym się rzucała i tyle!!! O.o czytajcie dzieci ze zrozumieniem...[/QUOTE]

to ty się naucz pisać ze zrozumieniem, bo w twojego postu można wywnioskować że amstaffy się rzucają. Skoro podajesz jakieś rasy to przy logicznym rozumowaniu, dalsza część postu jest uzasadnieniem, dlaczego ta rasa.

I takie posty typu czytajcie dzieci ze zrozumieniem są chyba nie na miejscu, biorąc pod uwagę że sam/sama jesteś dzieckiem i do tego piszesz głupoty :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='I♥Torro']A ja bym była psem typu Amstaff, Pit Bull czy Rottweiler :)
[/QUOTE]

Po lekturze wielu już postów koleżanki, złośliwie napiszę, że niestety, marzenie ściętej głowy, bo asty, pity i rottki to psy bardzo inteligentne :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...