Jump to content
Dogomania

przeszlus

Members
 • Posts

  2254
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About przeszlus

 • Birthday 11/15/1995

Converted

 • Biography
  Hubert
 • Location
  z wariatkowa :p
 • Interests
  dog's
 • Occupation
  żaden ;p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

przeszlus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

11

Reputation

 1. Boszszsz jak mnie dawno na dogo nie było :) Widzę że pozmieniało się nie tylko u mnie, ale i wszędzie ;) ;) Ale nie martw się Shira na zdjęciach to nadal Shira, taka spokojna Wariatka :lol: :lol: Więc Shira to prawdziwa Shira :P :P :P
 2. a na bluzarek PLASKATYCH idzie się tak...11b33947ba4a0610294f8f51a383f063.gifprosimy o hoopsanie:smile:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-31-maja-d0-24

 3. O Agnieszko, ile u was stron przybyło o.O Nie licz na to że przejrzę wszystko, życia by mi brakło !! :) xD Ale ta mała ruda jest piękna :loveu:
 4. Zobaczyłem to cudo przypadkiem, szukając pewnego tematu na dogo i nie mogłem się powstrzymać, musiałem się logować...młody jest prze fajny, taki ciemny i wogóle :) Życie udanego dzielenia życia z pOwczarkiem :D
 5. W Czechach to można dostać prawie wszystko, ale ogólnie nie ma czegoś takiego że jest coś w Czechach czego by nie było (choćby kiedyś w Polsce), choć oczywiście w Czechach o wiele łatwiej o psiaka do sportu niż w Polsce. A poza tym nie sugeruj się tym że mieszkasz blisko granicy, bo szczeniaka możesz mieć z drugiego końca Czech i na jedno wychodzi ;) I tak jak Karolina pisała, wejdz na ozikowe forum, poczytaj, napisz PW do właścicieli itp. Sam planowałem w niedalekiej przyszłości importowanie psa z zagranicy(już miałem nawet upatrzone hodowle), jednak plany zostają zepchnięte na około 2014/15 rok, co jest bardzo odległym terminem, no i są bardzo fajne hodowle które rejestrują psiaki tylko w ASCA, i sam już nawet byłbym w stanie się na cos takiego zdecydować, jednak mam nadzieje że nie zostanę do tego zmuszony, bo wiadomo jak to w polsce jest...
 6. Tuna na pewno by wolała swojego człowieka :) ALe Nelci to się trafiło jak ślepej kurze ziarno :) Taki domek mieć.... to jest dopiero adopcyjna szczęsciara, i jaka obfotowana :)
 7. Nie byłem w tym domku, ale panią znam, naprawdę świetna osoba. Jeżeli wjedziesz w mój profil, i w zakładkę adopcje, to przy odrobinie szczęścia wyczaisz tam córkę Tuni.
 8. Znaczy zgubiłem ze chodziło o jej córkę. Naprawdę domek jest bardzo fajny,tak fajny że aż świetny, trafienie na taki, to szansa jeden na milion.Naprawdę domek bomba.A jej pani jaka fajna, po prostu cud miód i pręguski.
 9. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg826/scaled.php?server=826&filename=dsc08681m.jpg&res=medium[/url] łał ;') Siemka siostra, nie wyrabiam ostatnio troszkę z czasem, ale obiecuję ci że gdy tylko wejdą na gg to napiszę ;)
 10. O tak, wiemy bardzo dużo o domku Tuni, teraz to ma wspaniałych ludzi, takich na tym wysypisku trudno znaleźć.
 11. drachena :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :lol: Wtrącę się, onek też miał paść( dobra, ok. może było to około 100 lat temu, przed wojnami) :P :P :P
 12. No, troszkę udało mi się chociaż u was nadrobić, więc możecie czuć się wyróżnieni, bo to jedyna taka galeria, która dzisiaj nadrabiałem ;) Na Migawkach z Be Power, Sator 'świetnie' ciągnie za sobą ten tunel(sory powstrzymać się nie mogłem). Nadrobiłem także te wasze 2 nowe notki na blogu ;)
 13. O boże, nie obraźisz się że temat przejrzę po częsci ???
×
×
 • Create New...