Jump to content
Dogomania

Nayantara

Members
 • Posts

  1494
 • Joined

 • Last visited

About Nayantara

 • Birthday 04/06/1996

Profile Information

 • Gender
  Female

Converted

 • Location
  Jastrzębe Zdrój

Nayantara's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. A co z tym czarnym labkiem? Ktoś go odebrał? próbowaliście na niego wołać?
 2. Zgłosił się ktoś może po tego czarnego labka? On prawdopodobnie nazywa się Riko, jeśli zareaguje na imię to jego właścicielami są moi znajomi ;)
 3. Miałam podobnie. Minuta czasu w sklepie a tu smycz sama dynda. Ja zonk. Szukam, dre się, a sucz 50m dalej pod klatką zadowolona stoi. To był pierwszy i ostatni raz. Już nie zostawiam. Nie dziękuję ;)
 4. [quote name='ewunian']a co powiecie na zawzięte PROPAGOWANIE przez "zielonych oszołomów" - zwanych przez prawo Greenpeace - puszczanie psa na miasto bez smyczy, "bo to instynkt"? Więcej na ten temat: [url]http://piekielni.pl/11118[/url][/QUOTE] Myślę, że nie można tego szajbusa przypisać do GreenPeace, bo to jest całkiem porządna organizacja, nie jest tam nic wspomniane o tym, że był to jej przedstawiciel. Człowiek sam w sobie głupi, więc bronię honoru organizacji ;D
 5. O ile w ogóle się zorientują :shake: Jakoś mam przeczucie, że psiak będzie rósł a dzieciaczki dalej te same będą wychodzić. Mam to samo u siebie na osiedlu i to nie jeden przypadek.
 6. Jezus, jak dobrze czytać, że już wszytko dobrze. Widząc pierwszą stronę serce podeszło mi do gardła. Zapisuję i trzymam kciuki. Niedługo kłania się szukanie domku. Trzeba będzie wybić się ponad zasyp ogłoszeń i mieć nadzieję, że ktoś go zauważy.
 7. Jaka ślicznotka! Trzymamy kciuki za zabieg i zapisujemy! ;)
 8. Jakie ciapkowate cudo! Szkoda dziewczyny. Zapisuję i trzymam kciuki!
 9. A jak właściwie teraz Fado stoi finansowo. Ile długu zostało?
 10. Jak to śmiechowo wygląda. Jak opętana. Dobra sprawa ;D
 11. Ależ on ma tą lwią grzywę cudowną. No po kąpieli nieco mu mina zrzedła, ale jaki piękny był wyprany! Jego mama ma tą sierść jakąś taką... mniej efektywną. Może to zdjęcie takie ;)
 12. Odpoczywaj Ramzesiku, ale mam nadzieję, że los dla Ciebie ma w planach szybko domek ;D
×
×
 • Create New...