Jump to content
Dogomania

przeszlus

Members
 • Posts

  2254
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by przeszlus

 1. Boszszsz jak mnie dawno na dogo nie było :) Widzę że pozmieniało się nie tylko u mnie, ale i wszędzie ;) ;) Ale nie martw się Shira na zdjęciach to nadal Shira, taka spokojna Wariatka :lol: :lol: Więc Shira to prawdziwa Shira :P :P :P
 2. O Agnieszko, ile u was stron przybyło o.O Nie licz na to że przejrzę wszystko, życia by mi brakło !! :) xD Ale ta mała ruda jest piękna :loveu:
 3. Zobaczyłem to cudo przypadkiem, szukając pewnego tematu na dogo i nie mogłem się powstrzymać, musiałem się logować...młody jest prze fajny, taki ciemny i wogóle :) Życie udanego dzielenia życia z pOwczarkiem :D
 4. W Czechach to można dostać prawie wszystko, ale ogólnie nie ma czegoś takiego że jest coś w Czechach czego by nie było (choćby kiedyś w Polsce), choć oczywiście w Czechach o wiele łatwiej o psiaka do sportu niż w Polsce. A poza tym nie sugeruj się tym że mieszkasz blisko granicy, bo szczeniaka możesz mieć z drugiego końca Czech i na jedno wychodzi ;) I tak jak Karolina pisała, wejdz na ozikowe forum, poczytaj, napisz PW do właścicieli itp. Sam planowałem w niedalekiej przyszłości importowanie psa z zagranicy(już miałem nawet upatrzone hodowle), jednak plany zostają zepchnięte na około 2014/15 rok, co jest bardzo odległym terminem, no i są bardzo fajne hodowle które rejestrują psiaki tylko w ASCA, i sam już nawet byłbym w stanie się na cos takiego zdecydować, jednak mam nadzieje że nie zostanę do tego zmuszony, bo wiadomo jak to w polsce jest...
 5. Tuna na pewno by wolała swojego człowieka :) ALe Nelci to się trafiło jak ślepej kurze ziarno :) Taki domek mieć.... to jest dopiero adopcyjna szczęsciara, i jaka obfotowana :)
 6. Nie byłem w tym domku, ale panią znam, naprawdę świetna osoba. Jeżeli wjedziesz w mój profil, i w zakładkę adopcje, to przy odrobinie szczęścia wyczaisz tam córkę Tuni.
 7. Znaczy zgubiłem ze chodziło o jej córkę. Naprawdę domek jest bardzo fajny,tak fajny że aż świetny, trafienie na taki, to szansa jeden na milion.Naprawdę domek bomba.A jej pani jaka fajna, po prostu cud miód i pręguski.
 8. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg826/scaled.php?server=826&filename=dsc08681m.jpg&res=medium[/url] łał ;') Siemka siostra, nie wyrabiam ostatnio troszkę z czasem, ale obiecuję ci że gdy tylko wejdą na gg to napiszę ;)
 9. O tak, wiemy bardzo dużo o domku Tuni, teraz to ma wspaniałych ludzi, takich na tym wysypisku trudno znaleźć.
 10. drachena :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :lol: Wtrącę się, onek też miał paść( dobra, ok. może było to około 100 lat temu, przed wojnami) :P :P :P
 11. No, troszkę udało mi się chociaż u was nadrobić, więc możecie czuć się wyróżnieni, bo to jedyna taka galeria, która dzisiaj nadrabiałem ;) Na Migawkach z Be Power, Sator 'świetnie' ciągnie za sobą ten tunel(sory powstrzymać się nie mogłem). Nadrobiłem także te wasze 2 nowe notki na blogu ;)
 12. O boże, nie obraźisz się że temat przejrzę po częsci ???
 13. Rodzice(czy tam tato) dracheny jest z zawodu fotografem i nawet mają własne studio, i z tego co Drachena pisała to zdjęcia (chyba) robi jej tato ;)
 14. [QUOTE]a sędziowie głupi nie są i wiedzą(przynajmniej większość)jak powinien być zbudowany pies,więc zdrowe są [/QUOTE] ahahahaha, nie mogłem się powstrzymać.Gdyby faktycznie tak było, to albo nie byłoby rozbieżności w budowie, która ma ułatwiać pracę, albo ta różnica byłaby bardzo mała ;) [QUOTE]Ale u nich owe przeznaczenie wygasło już praktycznie całkowicie. [/QUOTE] z borderami dzieje się podobnie.
 15. [quote name='KasiaOliwia']Teraz przynajmniej zdjęcia dodajesz :diabloti:[/QUOTE] A więc to ty mi w myślach czytasz xD No więc, co za zmiana, z podwórka na łóżko, no nieźle, dziadkowie się całkowicie przełamali,czy to tak na zimę, czy za dobre sprawowaniem twoje i psa taka nagroda przyszła ????
 16. Trudno was obczaić :P :P widac 3 strony dla całkowitego zrozumienia to za mało xD
 17. Mój dziadek ma 2 konie, kiedyś było ich więcej, zdecydowanie..... Ale nie o to kaman, kiedy miał jeszcze taką jedną( nie pamiętam imienia) to ja na niej jeździłem, fajna była ;)
 18. no walne jej kiedyś( no nie..... ma szczęscie że jest kobietą) może i mało Luny, ale film wynaleziony w necie [url]http://www.youtube.com/watch?v=_lz5e_q91cE&feature=player_embedded[/url]
 19. To jeszcze szczęscie ze za wiele psów co robią dobre vaulty z pleców jest mało :P
 20. Oj tak, nigdy psa nie ucz vaultów bo jak będzie chciał wskoczyć na podwyższenie w drewutni a ty się pochylisz to zrobi to z twoich pleców, a ty zdziwiona leżysz na ziemi....
 21. mnie to by najbardziej ździwił bernardyn i back vault :P
 22. [quote name='lawendowa']Ale za to wyświetlane potem obrazy są nagrodą za wykonany trud czyli aż jedne kliknięcie:P Ja nie lubię z kolei musieć przewijać strony nie wiadomo jak długo...[/QUOTE] Wyobraź sobie że ja najpierw lookam przez pryzmat czy warto :P No, ale u ciebie warto było,( dzisiaj :P wczoraj oglądnełem na wstępnej kwiateczki :P )
×
×
 • Create New...