Jump to content
Dogomania

Psia moda by taks


taks

Recommended Posts

[quote name='yunona'] czy można się spodziewać w najbliższym czasie bazarku na dogo lub fejsie?[/QUOTE]
tak, juz się przygotowuję do bazarku na dogo i planuje go otworzyć tak pod koniec stycznia
i zdradzę, że tym razem będzie sporo nowych fajnych naszyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']tak, juz się przygotowuję do bazarku na dogo i planuje go otworzyć tak pod koniec stycznia
i zdradzę, że tym razem będzie sporo nowych fajnych naszyć[/QUOTE]
Ogromnie się cieszę :) Prosimy o zawiadomienie, żebym nie przegapiła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaBemol']yeee zbieram kase! Taks chyba mi się już gdzieś rzuciło że nie szyjesz norwegów ale może jednak?:roll:[/QUOTE]
[quote name='keria'][IMG]http://en.fotoalbum.eu/images1/201106/183375/657360/00000018.JPG[/IMG]
Szelki cud odblaskowe dla całej mojej trójki, mimo obaw co do wymiarów leżą super. Ubierają się ekstra szybko, przez głowę i jeden klik. A jaka super odblaskowość po zmroku!!!
Jesteśmy zachwycone no i wstawka kolorowa pod obróżki :loveu:[/QUOTE]


[quote name='milka88']o! takie szele mi się marzą :smile:[/QUOTE]
[quote name='taks']takie mogę uszyć tylko na zamówienie na pw bo to "norwegi" wiec trzeba dobrze pieska wymierzyć żeby pasowały[/QUOTE]
Też mi się podobają, zarówno to, że są widoczne jak i łatwość zakładania ale nigdy takich nie miałam. Czy takie szelki są bezpieczne? chodzi mi o to czy pies z nich "nie wyjdzie"? Moja Kola nie lubi szelek, nawet tych ślicznych od taks :niewiem: Jednak do samochodu i w górach wolę, żeby miała szelki ale muszę mieć pewność, że będą tak samo pewne jak te zwykłe dwuobręczowe.

Link to comment
Share on other sites

Witam ja bardzo bym chciała takie szeleczki na moją sunie York w kolorze czarno-czerwonym .... wzór obojętny ..... rozmiar ok. 40 cm w obwodzie pod pachami :) szelki takie jak te u psiaczka Loluś Sisiumajtek na 2 stronie (tam wzór kratka) ... jak można je kupić ?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='punia2010']Witam ja bardzo bym chciała takie szeleczki na moją sunie York w kolorze czarno-czerwonym .... wzór obojętny ..... rozmiar ok. 40 cm w obwodzie pod pachami :) szelki takie jak te u psiaczka Loluś Sisiumajtek na 2 stronie (tam wzór kratka) ...[B] jak można je kupić [/B]?
pozdrawiam[/QUOTE]
Trzeba cierpliwie czekać aż taks, która sama szyje i wystawia tutaj swoje wyroby, przygotuje bazarek. Potem mieć szczęście, żeby załapać się na upatrzoną rzecz i pilnować jej jak oka w głowie, żeby nikt nie sprzątnął sprzed nosa :p
Można też wysłać prywatną wiadomość do taks i poprosić o indywidualne uszycie. Jak będzie miała siłę, czas i odpowiednie materiały to pewnie uszyje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan'] Czy takie szelki są bezpieczne? chodzi mi o to czy pies z nich "nie wyjdzie"? :niewiem: Jednak do samochodu i w górach wolę, żeby miała szelki ale muszę mieć pewność, że będą tak samo pewne jak te zwykłe dwuobręczowe.[/QUOTE]
Moje psy z takich szelek "wychodzą" bez problemu. Jedyne , których nie udaje im się sforsować to dobrze ustawione guardy
Do samochodu mają też guardy tyle, że nieco zmodyfikowane czyli z szerokim paskiem na mostku

[quote name='punia2010']Witam ja bardzo bym chciała takie szeleczki na moją sunie York w kolorze czarno-czerwonym .... wzór obojętny ..... rozmiar ok. 40 cm w obwodzie pod pachami :) szelki takie jak te u psiaczka Loluś Sisiumajtek na 2 stronie (tam wzór kratka) ... jak można je kupić ?
pozdrawiam[/QUOTE]
czerwono czarne szelki na malucha będą na bazarku. Jesli to nie mega pilne to zapraszam na bazarek który ruszy juz niedługo ( 10 dni?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Moje psy z takich szelek "wychodzą" bez problemu. Jedyne , których nie udaje im się sforsować to dobrze ustawione guardy
Do samochodu mają też guardy tyle, że nieco zmodyfikowane czyli z szerokim paskiem na mostku[/QUOTE]
Tego się obawiałam jeśli o norwegi chodzi... Chyba muszę się do Ciebie ponownie uśmiechnąć w sprawie szelek samochodowych, takich, żeby nie uciskały krtani i nie miały regulacji pod pachami...chyba muszą być na wymiar :-)

Link to comment
Share on other sites

Boguś, mój tymczasowicz z Fundacji "SOS bokserom" w najpiękniejszej obroży taksowej. ;)

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tsh_-9rxAYg/Utd1Q8IAejI/AAAAAAAAB5U/4wPv4moyzaE/s800/bogusobroza.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cqhvJpKPLig/Utd1Q0K2FBI/AAAAAAAAB5U/QefCGt6vxGM/s800/bogus2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...