Jump to content
Dogomania

Ballada, Albi i Killuś - niufy i york zapraszają...


AlKil

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:razz:o masz .....jaki fajny prezent dostał Misiek ...a to ty nie wiesz dla kogo TZci kupuja prezenty....głównie dla siebie ...to tak jak mój kupił SOBIE na urodzenie Kuby kolejkę elektryczną:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i owszem dziecko dorosło do niej ale kto się bawił pierwszy ...no kto....:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

Witaj Alu! Oni nigdy nie dorastają....

[quote name='evaxon']a mi nikt autka ni ekupil na dzien dziecka
witanko:multi:[/quote]

Moze nie byłaś grzeczna...:eviltong: I nie kończyłaś 11 lat?

[quote name='Magda_Miki']Ewo życzę dużo zdrowia Podziwiam, że dajesz sobie z tym wszystkim radę;)[/quote]
Przyjedź i zobacz czy sobie daje radę. Wszystko leży odłogiem, a ja na dogo..

[quote name='Pysia']Ewcia żebyś się nie przepracowała kobieto i nie przedenerwowała :roll: Spokojnie - zdąrzycie ze wszystkim.....
Program do fotek masz mieć!! Bo jak mi będziesz takie wielkie wysyłać?


Ballada robi się coraz gorsza :shake: Pieronica zagryzła mi spodnie na śmierć!:evil_lol:[/quote]


program już mam. Widocznie masz brzydkie spodnie, a ona jest estetką..

[quote name='barbara.h']Ewunia, życze Ci dużo wytrwałości!!

a tak na serio, to skąd ty masz tyle siły??? :crazyeye:[/quote]

Witaj, jak to mój Tz mawaia "skąd? z kątowni..." A tak na serio, w sobotę wieczorem już ich nie miałam. Dobrze, że mam ciocię, która mnie nakarmiła, napoiła i rozśmieszyła...

[quote name='madzia i medor']Witam dzielną kobitę;)[/quote]

Witam, witam...

[quote name='malawaszka']hello Ewuś :multi: zazdroszczę Ci tej Ballady :loveu: jest cudna - kontaktowa rozrabiara z charakterem :loveu:[/quote]

CO MASZ NA MYŚLI MÓWIĄC Z CHARAKTEREM??????:crazyeye: :evil_lol:

[quote name='Pysia']Ewa czy wszystko poszło dobrze?
Ballada zawładnęła moim domek i zostawia pamiatki po sobie i ....spustoszenie :diabloti:[/quote]

Poszło, poszło...

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:Ewuniu ...czyżbyś zdezerterowała i zostawiasz Ballade Pysi/ zapewne byłaby szczęśliwa:evil_lol:/po takiej reklamie;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

Nigdy w zyciu! Auto tankuję...

[quote name='dealer']czesc Ewcia:loveu: zyjesz?[/quote]

Żyję...

[quote name='Pysia']Szkoda że nie podpisałam umowy z Ewcią jeszcze :placz: Bo za szkody wyrządzone przez psa odpowiada ...właściciel :diabloti::evil_lol:[/quote]

Lecę wykupić polisę!!!

W niedzielę o 19-tej oddałam klucze od chaty. Wiecie co? Po 11 latach mieszkania- zero sentymentów!!! Gdy odjeżdżaliśmy czułam jakby ktoś mi zdjął ciężki kamień z pleców...A przecież mieszkało mi się tam dobrze....
Dziś rano zrobiłam Michałowi wagary i synek miał już pierwszą przygodę. Znalazł sójkę, myślał, że może złamała skrzydło, akcja ratunkowa rozwinięta, ale wydaje mi się, że to była starośc i gdy przyjechał Jarek to sójka skonczyła swój żywot na jego rękach... Duża była i piękna, Michaś bardzo to przeżył.Teraz Jarek zabrał go do miasta, żeby kupić jakieś końcówki do kabelków i będę docierać prezencik. bo takie autko wymaga dotarcia...

Ja siedzę sobie na tarasie, ptaszki mi śpiewają, psy śpią na świeżym powietrzu i jest mi dobrze....

Link to comment
Share on other sites

Lec leć wykupywać bo Ballada ma takie pomysły ze chyba przerośnie Zmorke :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie mówiąc o tym że to kawał baby wiec gabarytowo na pewno....:cool1:
[B]Ballada będzie chyba najszczęśliwszą bezdomną sunią na świecie :evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=purple]Witaj Ewuniu!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=purple]Ciesze sie że jestes szczesliwa...podziwiam Cie że masz tyle energii by to wszystko ogranąć i tak swietnie sobie radzisz :).[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=purple]Zazdrosze Ci tej łobuziary Ballady ależ bedzie sie działa jak z Wami zamieszka skoro z niej taka rozrabiara :)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=purple]Pozdraiwam Cie cieplusio!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=purple]Tulaski dla moich ulubieńców!![IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4316/48no3udthjp5.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=purple]Przyjemnej nocki i słodkich snów życze!! Dobranoc[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=purple][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5097/avatar287915pg0.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Kobieto....Zapomniałaś mi powiedzieć o karmie....Nie zdąrzą dowieść ...:shake: Dawaj nr. telefonu to zadzwonie bo moze jeszcze załatwie ...[/quote]

mam sekundę...
Gadałysmy o tym, tylko dla Ballady, bo Albertowi i tak musiałam juz kupić wór...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']mam sekundę...
Gadałysmy o tym, tylko dla Ballady, bo Albertowi i tak musiałam juz kupić wór...[/quote]
Kurcze ale ja nie zamówiłam bo sie decydowałaś :placz:
Czorty mają ponad 7 tyg. a właśnie doją Zmorke :crazyeye: I ona im pozwala!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Ewa wyjedzie skoro świt :) Nareszcie ja poznam osobiście :multi: Nie wiem tylko czy coś z Ballady zostanie bo zaczepi Behemota i ten już jej ucho potargał dwa razy :angryy: Jak je rozdzielam po różnym pomieszczeniach to kwiczą jak prosięta :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Ewa wyjedzie skoro świt :) Nareszcie ja poznam osobiście :multi: Nie wiem tylko czy coś z Ballady zostanie bo zaczepi Behemota i ten już jej ucho potargał dwa razy :angryy: Jak je rozdzielam po różnym pomieszczeniach to kwiczą jak prosięta :cool1:[/QUOTE]
Kurcze, a ja właśnie spieszyłam nakapować, że będzie mieć jednostronnie kopiowanego niufa:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...