Jump to content
Dogomania

barbara.h

Members
 • Content Count

  1,041
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About barbara.h

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Lublin
 1. [quote name='Aśka Belkowska']Co słychać u maleńkiej? Ma domek?[/QUOTE] Moli prawie ma domek, teraz będzie sterylka. Tutaj ze swoim przyjacielem. [IMG]http://images40.fotosik.pl/2052/66314146f0ad2abbgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/2047/8570ecc294a884d2.jpg[/IMG]
 2. [quote name='beta ata']Czyli teraz czekasz na koniec cieczki, a potem trzeba odczekać do sterylki? Juz umówiona sterylka?[/QUOTE] Wstępnie, nie chciałam za bardzo pisać, ale prawdopodobnie będzie domek dla Moli, tylko trochę później, bo pani chce iść na urlop i dopiero wziąć Moli.
 3. [quote name='beta ata']Co slychac u ślicznotki małej?[/QUOTE] Super, pomijając oczywiście cieczkę! szaleje z kotem zabawa ta jest bezpieczna:evil_lol:
 4. [quote name='fegelle']Śliczna sympatyczna jest ta mała :-)[/QUOTE] Fakt, a teraz mamy cieczkę! i kawalerów na około :mad:
 5. Teraz będzie dobrze? tylko kilkanaście sekund ale ja lubię krótkie filmiki. [URL="http://starapsiara.wrzuta.pl/film/3R2Ddby9Ptb/moli_i_inez_przeciaganie"] http://starapsiara.wrzuta.pl/film/3R2Ddby9Ptb/moli_i_inez_przeciaganie[/URL]
 6. Dzisiaj Moli nas rozbawiła po pachy! wskoczyła do mnie na łóżko i kiedy nie była miziana, to noskiem trącała mnie po policzku i się przysuwała, mała spryciara.
 7. [quote name='beta ata']Halo, halo! Jest tam kto!? Ile Moli wazy? Mam telefony z ogloszeń mojego byłego tymczaska, który juz w ds, więc podrzucam ludziom inne psiaki podobne gabarytowo.[/QUOTE] Przepraszam, ale internet mam w kratkę :lol: Moli waży 5 kg i raczej więcej nie będzie, chyba, że ktoś ją będzie karmił do wiwatu:mad: Ogonka nie ma w ogóle, tylko takie frędzelki na tyłeczku :evil_lol:
 8. [quote name='Tofikowa']Moli nadal szuka domku?[/QUOTE] Szuka, szuka, sunia jest bardzo grzeczna, świetnie dogaduje się z psami, uczęszczamy obecnie na szkolenie, bardzo szybko się uczy, chociaż na początku było różnie :mad: Nie mam kiedy zrobić ogłoszeń, może ktoś mi da namiary na kogoś kto robi za kasę? ale taką nie dużą? i najlepiej żeby były to pieniążki na psiaki w potrzebie :roll: Mam zdjęcia ze szkolenia, ale nie moge wrzucić, bo za wolno mi chodzi internet :mad:
 9. Moli w budzie razem z Inezką, bardzo się cieszę, że Inez pozwoliła małej leżeć razem z nią w jej azylu:multi: ][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1943/b1c9d3489f1c4ba2med.jpg[/IMG][/URL]
 10. Cienko z nami, Moli jest super psiakiem, coraz bardziej martwię się, nikt nie dzwoni, TZ pogania ja obiecałam, a to nie takie łatwe znaleźć takiemu typowemu, kundelkowi ;)
 11. No masakra:shake: nikt nas nie odwiedza.
 12. Nikt do nas nie zagląda/ :placz: chyba muszę więcej ogłoszeń zrobić, martwi mnie to, ze nikomu się moja Moli nie spodoba.
 13. [quote name='Aśka Belkowska']Dlatego właśnie pytam, wprawdzie znajomi chcą szukac szczeniaka na wiosnę dla ich suni, która śpi w budzie, ale roczny psiaczek jest moim zdaniem lepszym rozwiązaniem. Dom naprawdę dobry, sunię do tej pory leczą po przejściach (znaleziona w Zemborzycach). Mają w domu dwa adoptowane kotki, tylko ta buda. :angryy: Ja akurat mam rasy łóżkowe. :evil_lol: Zapytam ich.[/QUOTE] Czekam na odpowiedz :p
 14. Bardzo dobrze, śpi w budzie z Inezką, lub sama wchodzi do drugiej gdzie jest pełno słomy, bawią się, a jak Inez nie chce wyjść z budy do niej to poszczekuje na nią. Widać, że jest przyzwyczajona i futro ma bardzo gęste, musiała się wychować na dworze.
 15. OGŁOSZENIA Suni , chyba będzie Moli :roll: [URL]http://tablica.pl/oferta/znaleziona-sunia-mala-zywiolowa-szuka-domu-ma-ok-roku-ID29vBw.html[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6513/name/psy-znaleziona-sunia-mala-zywiolowa-szuka-domu-ma-ok-roku-lublin.html[/URL] [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=271824&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=106693[/URL] [URL]http://zoomia.pl/oferty/znalezione-zaginione/znalezione/znaleziona-sunia-mala-zywiolowa-szuka-domu-ma-ok-roku-l36071.html?me=1[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/znaleziona-sunia-mala-zywiolowa-szuka-domu-ma-ok-roku/2441824[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/znaleziona_sunia_mala_zywiolowa_szuka_domu_312976.html[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/25455/znaleziona_mloda_sunia_szuka_domu.php[/URL] [URL]http://www.bezrodowodu.pl/user.php?action=ad_confirm&n=4569&x=f09077d8cbbb5f77fe632910c258e76c#http://www.bezrodowodu.pl/uploads/images/4569-big-1-1358784645.jpeg[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/profil/ade/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/dodaj_ogloszenie/dodaj.php[/URL]
×