Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy bardzo :)
Ja się przez kilka dni zresetowałam od internetu i dogo. Było mi to potrzebne.
Teraz świętujemy nasz sukces. Choc musze się tu przyznać, że jak wrócilam do domu to miałam ochotę zjeść na surowo Panbazyla labradora. A dlaczego - jak wrzucę foty na kompa to zobaczycie. Dał chłopak czadu.... (tylko wrzucanie zdjęć chwilę potrwa, dluższą - jak zawsze)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/600835_540618819312852_1989621458_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/481795_540618869312847_1326681425_n.jpg[/IMG]

po wstępnej sekcji okazało się, że to poduszka z nowego narożnika.... kurza morda!!!!! zaciągnął ofiarę do pokoju dzieci i tam zamordował na śmierć. Muszę teraz w BRW zamówić taką samą, bo mi brakuje jednej....

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje :)
a co sie dziwisz że zagląda do pucharka- postawili przed nim, a do środka nic nie dali- chamstwo normalnie:eviltong: z jakim wyrzutem do tego pucharka biedaczek zaglada...nie dosc ze wygrał to nic nie dostał,a na co psu kawałek żelastwa-daliby kiełbasy chociaz ;) :D :D :D
Panbazyl, na Lublin namiot Twój czy mój nowy bierzemy ? mój tez taki duzy jak Twój, tylko bez podłogi-a moze dwa? bo ja 6 psów bede miała..to w jednym mozna by psy a my w drugim ?
i krzesełka trzeba zabrac
chyba musze jednak większe auto dokupic...ide w totka zagram czy cos...bo taniec na rurze jednak mi za bardzo nie wychodzi...

Link to comment
Share on other sites

Sorry za off ale może ktos bedzie wiedział co zrobic...

jak ściagnie mi sie poczta,albo jak wysle /outlook/ to rozłacza mnie nie tylko z serwerem poczty ale wogóle z netem -tak sie zrobiła jak wróciłam z ostatniego wyjazdu..
wczesniej było ok, podczas mojej nieobecności była siostra,ale twierdzi ze nic nie robiła...
moze ktos wie co mogło sie stac i jak mam to naprawic? bo ja słabo komputerowo kumata jestem...

Link to comment
Share on other sites

mój możemy wziąć spokojnie. Podłogę tam mam. Do swojego weź plandekę z przyczepy na podłogę - jak dotniemy to pasować będzie :diabloti: Krzesełka mam dwa więc możemy też zabrać. Ja biorę tylko 1 psa.
z netem po powrocie też miałam problemy. gryy! chwilowo mu przeszło (samoistnie).

Link to comment
Share on other sites

Plandeke mówisz...hm...mozna by, tylko musze pomyslec jak ja przymocowac, coby nie fruwała albo zeby nikt noga nie zaczepił i zebów nie wybił sobie lecac na twarz prosto na klatki z psami:evil_lol:
mój namiot sie składa i rozkłada jak parasolka- skandynawowie maja takie namioty i czesto z Eukanuby takie namioty sa
Faktycznie ,składa sie i rozkłada /czy tez odwrotnie/ bardzo łatwo.Ni czorta tylko na razie nie moge wyczaic gdzie sie przyczepia taki specjlany sznurek-bo jest jeden, i wg pisma obrazkowego dołaczonego do ww namiotu ,powinien byc czepiany "gdzies posrodku":-o
krzesełko tez mam-sztuk raz, zakupione w Biedronce:p mam tez stolik lekki składany na którym mozna by sobie posiłek spozyc tylko nie wiem czy sie nam to zmiesci wszystkko-ale jakby owszem, to stolik bez problemu ładujemy na wózeczek /chyba ze go znowu zapomne:eviltong: ) bo blat i nózki sie pieknie rozkladaja :)
-uwaga,uwaga- na lubelska wystawe moge przywieśc ser kozi /podpuszczkowy ,ewentualnie jak sie uda to tez twaróg lub ricotta, tudziez jak dobrze pójdzie kozi yogurt naturalny/pyszny/ i pare jaj kaczych-wszystko ekologiczne, wyrobu własnego-no oczywiście poza jajami bo sie tak jeszcze nie wyspecjalizowałm he he, moje kaczuchy je znosza ;)
jak kto byłby chetny ,musiałby odebrac z samego rana bo potem to ja nie ręczę co sie w temperaturze wysokiej na słońcu zrobi z tego ;) nie uzywam konserwantów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...