Jump to content
Dogomania

"RODOWODOWY",NIEPEŁNOSPRAWNY DOBERMAN Maks... całe życie bezdomny...


pinkmoon

Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mala_czarna']Aż chciałoby się powiedzieć: "Oto Polska właśnie". Proponowana była pomoc, którą odrzucono, a [B]do maja Maksio musi opuścić swoje tymczasowe schronienie[/B]. Co się kurna dzieje??[/QUOTE]


To prawda. Te domy w Niemczech sa sprawdzane bardzo skrupulatnie. Wiem to, bo mam przyjaciol w Niemczech. Bylam tez witrutalna opiekunka pieska na Alarmowym Funduszu Nadziei na Zycie i ten "moj" piesek pojechal wlasnie do Niemiec. To byl staruszek, wcale nie jakis ladny. Tam dostal opieke i milosc! Mam zdjecia z nowego domu. Sa piekne! Szkoda, ze nie wykorzystano tej szansy

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę obecną powiatowa inspekcja wet zgodziła się, żeby Maksio został tam gdzie teraz przebywa. Jednak nadal szukamy mu najlepszego domku, gdzie będzie mógł przebywać w warunkach mieszkaniowych. Mamy po prostu więcej czasu żeby go znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

biedak miał pecha ze sie taki urodzil sliczny choc kaleka .... dobrze by bylo aby ktos go zabral do domku aby mial swojego wlasciciela.....strasznie mi go szkoda....trzeba go pokazac swiatu ,może ktos go zauważy........... domek bardzo potrzebny.............

Link to comment
Share on other sites

nie mogę stwierdzić , ze to byłby powód tej choroby , ale patrząc na tego pieska jak wygląda przyszło mi na myśl pewne zdarzenie całkowicie podobne do tego czyli również pies miał krzywe nogi i identycznie sie poruszał ale , jeszcze jak byl szczeniakiem , miał krzywice nóg nie pomogły zastrzyki ale pomogły jakieś kropelki które porostu wyprostowały nóżki,,, mnie to wygląda na zaniedbana krzywice nóg nic innego , albo sie ktoś nie wyznał albo ktoś zaniedbał biedaka i teraz wygląda jak wygląda.. trzeba mu pomoc w znalezieniu domku............oczywiście ze mogę sie mylić , ale czasami ta choroba zostawia właśnie takie następstwa ze pies stal sie kaleka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldira']nie mogę stwierdzić , ze to byłby powód tej choroby , ale patrząc na tego pieska jak wygląda przyszło mi na myśl pewne zdarzenie całkowicie podobne do tego czyli również pies miał krzywe nogi i identycznie sie poruszał ale , jeszcze jak byl szczeniakiem , miał krzywice nóg nie pomogły zastrzyki ale pomogły jakieś kropelki które porostu wyprostowały nóżki,,, mnie to wygląda na zaniedbana krzywice nóg nic innego , albo sie ktoś nie wyznał albo ktoś zaniedbał biedaka i teraz wygląda jak wygląda.. trzeba mu pomoc w znalezieniu domku............oczywiście ze mogę sie mylić , ale czasami ta choroba zostawia właśnie takie następstwa ze pies stal sie kaleka...[/quote]

Ale w tym wieku i tym stadium już raczej nic nie zdziałamy, nawet jeżeli byłaby to krzywica.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...