Jump to content
Dogomania

Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!


ewelinka_m

Recommended Posts

Barego nie pozbyłabym sie i tak. Jest bardzo grzecznym psem. Moje dzieci ramo szybko ubierały sie i szły z tatą i Barym na spacer. To piekny i dobry pies rodzinny, a że nie przepada za konkurencją psia, to trudno.
Jego nowi ludzie mieli dzwonic, jakby cos się działo. Na razie jest cisza, więc jestem dobrej mysli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przez to dogo:diabloti: cieszę się tu z opóźnieniem :multi::multi::multi::multi::multi:.

Barusiowi życzę wszystkiego najlepszego w nowym domku:lol:, a Jaadze i jej TZ-owi dziekuję ,że dali Barusiowi szansę na wspaniałe nowe życie:loveu::loveu::loveu::loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Z Barego zostało [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suma: 846 zł - 799,74 zł = [B][SIZE=4]46,26 zł[/SIZE]

[/B]Komu i na jaka bide mam przelac? Jak Terri stoi z kasa, bo o niej pomyslalam. W sumie Kala tez. No nie wiem, czekam na dyzpozycje;):cool3:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']Z Barego zostało [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suma: 846 zł - 799,74 zł = [B][SIZE=4]46,26 zł[/SIZE]

[/B]Komu i na jaka bide mam przelac? Jak Terri stoi z kasa, bo o niej pomyslalam. W sumie Kala tez. No nie wiem, czekam na dyzpozycje;):cool3:[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Diva mam propozycje moze poł na poł ;-)
Teri nie ma chyba, zadnych stałych wpłat ;-(
A Kala potrzebuje na operacje oczka.

Link to comment
Share on other sites

Z Jaaga uznalysmy ze jednak na Terri. Ona zostala bez niczego jednak i bidulka tak dlugo czeka. [B]Mam nadzieje ze wplacajacy nie maja nic przeciwko? [/B]
A to Terriowy watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/149156-Sunia-w-typie-jagdteriera-z%C5%82apana-po-roku-b%C5%82%C4%85kania-si%C4%99-czeka-na-dom[/URL]

Oby Bary przyniosl dziewczynie wreszcie wyczekiwany juz od mega dlugiego czasu domek...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj rozmawiałam z moją znajomą. podobno u Barego wszystko w porządku. Bardzo cieszę się z tego powodu, ale tak przeczuwałam od początku.

[URL="http://www.dogomania.188704-Czw%C3%B3rka-ma%C5%82ych-budowniczych-zjadanych-przez-pch%C5%82y-prosimy-o-pomoc-w-szczepieniu"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Wczoraj rozmawiałam z moją znajomą. podobno u Barego wszystko w porządku. Bardzo cieszę się z tego powodu, ale tak przeczuwałam od początku.[/QUOTE]


Bardzo sie ciesze ze chlopak w koncu ma swoich ludzi i ze grzeczniutki jest. Oby tak dalej chlopaku:)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Bary nie ma właściwie dokąd wrócić , nie toleruje innych psów a jak pisała Erka u Jaagi są na zewnątrz dwa inne psiaki na dt :placz::placz:


[quote name='erka']To nie koniec tej czarnej serii:mad:. Do Jaagi dzisiaj zadzwoniła baba,ze odwozi jej Barego:angryy::angryy::angryy:, który był wyadoptowany prawie pół roku temu:mad::mad: i to ludzie byli z polecenia znajomej:diabloti:.
Twierdzi, że przeprowadzaja się i nie mogą go zabrać, to .....jedna nie wiedziała wczesniej ,ze sie przeprowadza:angryy::angryy::mad:, tylko w momencie zabrac psa, bo jak nie , to go zawiezie do schroniska:angryy::angryy:!
Wypadałby tylko karabin maszynowy miec na ta hołotę!!!:diabloti::diabloti::mad::mad:

Jaaga nie ma kompletnie co zrobic z Barym, ma cały dom psów, na zew. tez jest Agat i Sonia, a Bary nie toleruje innych psów, zresztą był w mieszkaniu, a teraz na zime do budy .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Bary wraca z adopcji.... :angryy::angryy::angryy:
[/B]

cyt Jaagę:"Miałam dziś telefon z informacją, że Bary wraca z adopcji. Ludzie przeprowadzają się z domu do bloku i go nie wezmą ze sobą. Nie dali czasu na szukanie domu, jakby nie wiedzieli wcześniej, że się przenoszą. Ma czas do jutra. Co zrobię z 40 gm psem nietolerującym innych psów? Gdzie go dać? był od lata psem domowym, pokochał od razu swoją rodzinę, a oni pozbywają się go bez skrupułów i to ostatniego dnia.

Bary dla przypomnienia. Czy moge prosic o komplet ogłoszeń dla niego?

[URL="http://img153.imageshack.us/i/dsc068611.jpg/"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/3034/dsc068611.jpg[/IMG][/URL]"

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Te ..........:diabloti::diabloti: nawet nie poczekali do jutra:mad: , ma zaraz przywieźc Barego córka, bo pewnie to babsko nie chce sie pokazać. Nie uwierzycie, ale ta bezczelna baba zapytała Jaagi, czy mogą go odwiedzać!!!!:diabloti::diabloti:
Dawno mnie nikt tak nie wkurzył:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:!!!!!!

Jaaga nie ma gdzie dac Barego, w kojcu jest Agat z Sonią, w zagródce jest za mała buda, Bary sie tam nie zmieści, bedzie spał na śniegu.

Żeby tą ...........:diabloti: ktoś kiedys wyrzucił, jak śmiecia z dnia na dzień, tak , jak ona to zrobiła.

Divia_gg, jak wyegzekwujesz od niej kasę?? To ci powie,ze odda psa do schroniska , albo wywali go gdzies. Tak samo z umową, gdyby mieli ponosić jakies koszty, to pewnie pozbywali by się psów, anie oddawali.
Przeceiz ktos , kto tak robi jest nie jest odpowiedzialnym, uczciwym człowiekiem, tylko zwykłym............:diabloti:, nie ma co liczyć na uczciwe zachowanie u takiego.........
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Nie żadnych fotek Barego nie było.

Może napisac w ogłoszeniach,ze był długo bezdomny, w koncu znalazł dom, ale tylko na pół roku, bo ludzie z powodu przeprowadzki musieli go oddać.
Czy nie pisać, bo jeszce ktos pomysli,że jest jakims problemowym psiakiem i dlatego oddali.

Bary wyje i rozpacza , nie chce nawet wejśc do budy:(. Jaaga tylko na noc wzięła Agata i Sonie do domu, a on w kojcu, nie wiadomo, co będzie w dzień.
Agat i Sonia, to duże psy, a przeceiz w domu jest jeszcze ON-ek Oskar, Muszka, Muki oprócz stada rezydentów.

Link to comment
Share on other sites

znalazlam na krakowskim watku taki motyw:

napisala kora78:

791 233 970
to nr do pewnego pana, ktory w Krakowie mieszka, ma dom z ogrodem, szuka psa do strozowania, do zamieszkania w budzie. pies ma byc duzy i do 3 lat. dzwonil do mnie odnosnie mojego psa ogloszonego w gazecie krakowskiej, mixa sznaucera olbrzyma

dzwoncie, dowiadujcie sie, jakie ma warunki, czy nie lancuch, itp, robcie wizyte!

Link to comment
Share on other sites

czy taki tekst moze byc?

[CENTER] [B]Łagodny domowy olbrzym - duży pies do adopcji[/B]
Bary to duży bardzo lagodny pies. Już bardzo długo czeka na swój dom. Bary mimo swojego gabarytu jest psiakiem bardzo przyjacielskim. I co najważniejsze jest psem domowym.

Jedyna jego wada to to, ze nie toleruje innych psiakow, a wiec może iść do domu, gdzie nie ma innych zwierząt. [U]Do ludzi i dzieci ideał.[/U]
Jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem. Uwielbia być głaskany i się przytulać. Jest czysty w domu, bardzo grzeczny i karny.

Bary ma około 4 lata i waży na pewno ponad 35 kg.

Jest odpchlony, odrobaczony i WYKASTROWANY.
Pies jest w pełni gotowy by iść do swojego jedynego i wyczekanego domu.

[B]Kontakt w sprawie przygarnięcia Barego:[/B]
609-890-204
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[LEFT]Za chwilke biore sie za dziada...
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, dobry tekst.
Bary nie nadaje się do stróżowania. Jest łagodny i towarzyski, poza tym cierpi, nie mieszkając w domu. Ciągle płacze, żeby go wypuścic, bo myśli, że to mysmy mu nie pozwolili iść za jego "panią".
Bary nie wchodzi do budy, tylko stoi z nosem miedzy prętami kojca i wypatruje powrotu do domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...