Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

[quote name='Flaire']Ja dzisiaj zadzwoniłam i potwierdziłam obydwa moje zgłoszenia. Nie miałam problemu z dodzwonieniem się i pani, z którą rozmawiałam była bardzo miła. [/quote]No i, jak się okazało, rozmawiałam z daną1, tylko ona się nie ujawniła 8) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']jostra, szkoda że my w inne dni będziemy i nie będzie okazji się poznać. :([/quote]

szkoda :(
Ale ja i tak, jak wystawiam 4 psy to za bardzo towarzyska nie jestem, raczej coś w stylu "wściekłe tornado" :evilbat: , więc duzo nie stracisz :P
Napewno się na jakiejś wystawce spotkamy, może w lepszych okolicznościach przyrody ;)

Link to comment
Share on other sites

Telefony w dłonie. Też spróbuję się wywiedzieć co i jak, ale jakby coś, to bym prosiła jakąś dobrą i uczynną Duszę :angel: aby wyniuchała czy trzeba mieć ten świstek "zaświadczenie lekarsko-weterynaryjne" od powiatowego oraz czy w owczarkach szetlandzkich jest przyjęty DARK Kolyba u Grapy :) Będę baaaardzo wdzięczna :buzi: :)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm to moze ja tez rozmawialam z dana1 kiedys - bo tez przemila pani udzielala mi informacji :D

Czy zaswiadczenie od weta wystawione 16 kwietnia bedzie wazne jeszcze 30 kwietnia? Bralam na Legionowo i nie wiem, czy isc i placic za kolejne, czy to plus ksiazeczka plus szczepienie wystarczy?

Kiedy beda wysylane potwierdzenia? Ja musze pojechac po nie 70km do miejsca, gdzie jestem zameldowana i mam nadzieje, ze nie bedzie to piatek, 29 kwietnia wieczorem...

I czy mozna spodziewac sie stawek, czy tez dowiemy sie dopiero na miejscu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Ania zaświadczenie jest potrzebne ale wystarczy od zwykłego weta :lol:
[/quote]
Którego mi nie wypisze, bo powinien mi wystarczyć paszport :lol:
[quote name='Diana14']
Jak chcesz wiedzieć czy piesek przyjęty to zadzwoń i zapytaj chociaz nie wiem czy się dodzwonisz bo teraz duzo roboty jest w zk ;)[/quote]
Do 15.00 jest jeszcze trochę czasu :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu tak oczywiście paszport jest ok ale musisz miec w nim wpis, ze pies był zbadany.

tufi zaświadczenie musi być conajwyżej z przed 4-5 dni przed wystawą. Najlepiej jakbyś miała takie z datą na 3 dni przed wystawą.

Aha..no i co do stawek to niestety ale nigdzie ich nie znajdziecie. Musicie czekac do wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Elitesse, mój wystawia nawet chętnie bo kasuje za nie 30 zł a roboty nie ma żadnej, bo do psa nawet się nie zbliża. Pyta tylko czy zdrowy i wypisuje. Te zaświadczenia to jakis chory wymysł organizatorów wystaw bo moim zdaniem wystarczająca powinna być książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Szczególnie że znam wypadki, że lekarz dawał zaświadczenie psu, który był w trakcie leczenia. Poprostu dodatkowe wyciąganie kasy. Podobnie jak organizacj parkingów na wystawach. Dojazd prawie nigdy nie jest oznaczony, jak juz sie trafi to kasuja po ok. 20 zł za to że zostawia samochód gdzieś na ulicy. Tłok i zero organizacji ruchu. Na dodatek jest to jeden parking dla wystawców i widzów. W efekcie jak przyjedzie sie później to nie ma szans na zaparkowanie w pobliżu wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Aniu tak oczywiście paszport jest ok ale musisz miec w nim wpis, ze pies był zbadany.
[/quote]
Czyli tzw. "badanie kliniczne" prawie bezdotykowe (ostatnio wet zajrzał mu w zęby i zważył go :lol: - to było przez wystawą w Czechach) + 20PLN :lol:
Acha, jak długo taki wpis jest "ważny"? Bo wet twierdzi, że 1 dzień, urzędnik, że cały rok tudzież do następnego szczepienia a ustawa tego nie przewiduje :lol:

[quote name='joanna']
Pyta tylko czy zdrowy i wypisuje.
[/quote]
Widać tą samą szkołę kończył co mój wet. Praktyka ta sama "A pies zdrowy? Dobre kupy ma i nie wymiotuje?" :lol: :o

[quote name='joanna']
Podobnie jak organizacj parkingów na wystawach. Dojazd prawie nigdy nie jest oznaczony, jak juz sie trafi to kasuja po ok. 20 zł za to że zostawia samochód gdzieś na ulicy. Tłok i zero organizacji ruchu. Na dodatek jest to jeden parking dla wystawców i widzów. W efekcie jak przyjedzie sie później to nie ma szans na zaparkowanie w pobliżu wystawy.
[/quote]
Ja w zeszłym roku na międzynarodówce w Opolu parkowałam na placyku przed jakimś hipermarketem... Tłok okropny... :o

Link to comment
Share on other sites

no i dobrze ze tylko wscieklizna :) ja od lat nic innego nie biore i jakos zawsze mnie wpuszczaja :) w Łodzi to mam juz stałe miejsce parkingowe - jak na wystawke dbija sie w prawo przy stacji to ja sobie skrecam w lewo i kawałeczek ide spacerkiem :) za to mamparking za darmo w zacienionym miejscu :)

Link to comment
Share on other sites

To ja juz głupia jestem. Leśli w książeczce zdrowia psa mam specjalna stronę pt: ZAŚWIADCZENIE i szczepieniu spa p. wściekliźnie a na niej jest data szczepienia, seria i numer szczepionki oraz podpis lekarza weterynari i data kolejnego szczepienia to to już wystarczy? Czy też muszę iśc do weta po zaswiadczenie do zaświadczenia?
Elitesse, zdradź na jakiej ulicy zostawiasz samochód. Plisss. Może skorzystam :D ? Łodzi prawie nie znam, jade zawsze z mapą i zawsze błądzę. Może w tym roku mi sie uda. Już wiem że jadąc od Rawy Maz. mam kierować się na drogą na Kutno! Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...