Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][quote name='nice_girl'][quote name='Złośnica&LUGER']Pisze dokładnie tak : "Potwierdzenie ninijesze wraz z dowodem wpłaty za udział w wystawie oraz świadectwem szczepienia psa przeciw wściekliźnie upoważnia..."

czyli starczy książeczka zdrowia :D[/quote]

A na potwierdzeniu z zeszłego roku jest napisane:"... Potwierdzenie wraz z dowodem wpłaty za udział w wystawie, świadectwem szczepienia przeciwko wściekliźnie i urzędowym świadectwem zdrowia upoważnia..."
Może zmieniły się przepisy? Jeśli tak, to trzeba się cieszyć. :D[/quote]
To Ty zbierasz takie "dokumenty"?! :o
Pzdr.[/quote]

Jakoś tak wszystko wrzucam do jednego segregatora. Wszystko, tzn. dowody wpłaty, dymplomy, karty ocen, i jakoś tak uchowało się to potwierdzenie. :wink:

Dzisiaj dostałam potwierdzenie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana1'][b]Grupa IX F.C.I.[/b]

ZMIANA – 66 – Cavalier King Charles Spaniel-35, Chichuahua długowłose i krótkowłose-27, King Charles Spaniel-4

ZMIANA – 66 –Pekingese - 6, Tibetan Spaniel - 3, Bichon Frise - 1, Belgian Griffon - 3, Brussels Griffon - 4, Little Lion Dog - 2, Papillon, Coton de Tulear - 4, Lhasa Apso - 10, Tibetan Terrier - 6, Shih Tzu - 27

[color=orange]W NIEDZIELĘ OTRZYMALIŚMY OD TYCH SĘDZIÓW ODMOWĘ PRZYJAZDU – ALE JUŻ JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU – NOWI SĘDZIOWIE TEŻ SĄ ZAGRANICZNI – JEDEN Z PUERTO RICO TYLKO INNY I SĘDZINA Z SŁOWENII NIE MYLIĆ ZE SŁOWACJĄ. PISZĘ Z DOMU I NIE PAMIĘTAM NAZWISK. MAJĄ UPRAWNIENIA TYLKO NA IX GRUPĘ, WIĘC SIĘ ZNAJĄ. LIST Z ICH ODMOWĄ BĘDZIE ZAMIESZCZONY W KATALOGU.[/color]
[/quote]
Czy mozesz podac jacy beda sedziowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal'][quote name='dana1'][b]Grupa IX F.C.I.[/b]

ZMIANA – 66 – Cavalier King Charles Spaniel-35, Chichuahua długowłose i krótkowłose-27, King Charles Spaniel-4

ZMIANA – 66 –Pekingese - 6, Tibetan Spaniel - 3, Bichon Frise - 1, Belgian Griffon - 3, Brussels Griffon - 4, Little Lion Dog - 2, Papillon, Coton de Tulear - 4, Lhasa Apso - 10, Tibetan Terrier - 6, Shih Tzu - 27

[color=orange]W NIEDZIELĘ OTRZYMALIŚMY OD TYCH SĘDZIÓW ODMOWĘ PRZYJAZDU – ALE JUŻ JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU – NOWI SĘDZIOWIE TEŻ SĄ ZAGRANICZNI – JEDEN Z PUERTO RICO TYLKO INNY I SĘDZINA Z SŁOWENII NIE MYLIĆ ZE SŁOWACJĄ. PISZĘ Z DOMU I NIE PAMIĘTAM NAZWISK. MAJĄ UPRAWNIENIA TYLKO NA IX GRUPĘ, WIĘC SIĘ ZNAJĄ. LIST Z ICH ODMOWĄ BĘDZIE ZAMIESZCZONY W KATALOGU.[/color]
[/quote]
Czy mozesz podac jacy beda sedziowie?[/quote]

[b]Dorotal[/b] :P Ponieważ akita miał sędziowac Rafael de Santiago z PR a nie przyjedzie,to sędziować będzie z Hiszpanii Alfonso Thovar del Solar.Sędzia z Puerto miał również sędziowac King Charlsy,masz zmianę sędziego ,więc zapewne będzie to ten sam Hiszpan,który posedziuje akita. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote](Laura wąsowska,gr. młodsza,whippet-Nie tylko ładna Meradith.) [/quote]
Potwierdzeń na Młodego Prezentera nie rozsyłano. [b]Sprawdziłam jesteś.[/b] Będę Ci kibicować, a właściwie Wam wszystkim. To moja ulubiona konkurencja na wystawie. Sama tak nie potrafię, no i nie łapię się już do żadnej grupy. Pozdrawiam Dana

Link to comment
Share on other sites

CIERPLIWOŚCI - TO DO WSZYSTKICH WIECIE O CO CHODZI.

[b]Tatiana Urek Słowenia[/b] 66 – Cavalier King Charles Spaniel-35, Chichuahua długowłose i krótkowłose-27, King Charles Spaniel-4

[b]Rene Echevarria-Cofino Puerto Rico[/b] – 66 –Pekingese - 6, Tibetan Spaniel - 3, Bichon Frise - 1, Belgian Griffon - 3, Brussels Griffon - 4, Little Lion Dog - 2, Papillon, Coton de Tulear - 4, Lhasa Apso - 10, Tibetan Terrier - 6, Shih Tzu - 27
Pozdrawiam Dana1

Link to comment
Share on other sites

hmmm.....

Samoyedy miały być sędziowane przez tego samego sędziego co i Akity. Czy to zatem oznacza, że też w zaistniałej sytuacji "wystawiamy się" u Hiszpana, czy też Samoyedy zostały może przesunięte do jakiego innego sędziego sędziujacego gr.V?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Żartuję, żartuję, jakoś dojedziemy. Ale jak Ty wchodzisz o 10, a ja o 14, to będziesz miała niezadowolonego kierowcę. :wink:[/quote]
kierowca będzie jeszcze bardziej niezadowolony chyba jak będziemy obie w tym samym czasie...ale cieszę sie i tak że nas zabierzesz :angel: :angel: :angel: :angel:
jak możemy omówić szczegóły...jak chcesz podaj mi na priv nr telefonu to zadzwonię do cibie i sie jakoś dogadamy...

Link to comment
Share on other sites

Ja już wiem, że na miejscu będą wystawiały co najmniej dwie znajome (w tym Sajko), a i Agasia się ofiarowała z pomocą, więc jakoś sobie damy radę, nawet jeśli będziemy w tym samym czasie.

Prześlę Ci numery na priv, ale z konkretami poczekajmy, aż będzie plan sędizowania. Może obie będziemy o 14 i wtedy nie będziemy musiały się spieszyć... Ale jeśli ja wchodzę o 10, to muszę tam być o 8:30, najpóżniej, żeby dwa psy przygotować, więc będzie poranna pobudka. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...