Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja potwierdzenie dostalam juz dawno, dzisiaj placilam przelewem z neta i... zapomnialam wydrukowac potwierdzenia :-? :oops: bedzie trzeba zrobic jakies oszustwo bo niestety, jak juz przelew sie wylaczy to nie ma mozliwosci powrotu do potwierdzen..

Link to comment
Share on other sites

Ja też dsisiaj dostałam ;) i też wysłali mi dwa listy....
i mam pytanie do [size=6]Dany[/size]: na Młodego Prezentera trzeba wpłacić 10zł,ja wliczyłam to w opłate za psa i napisałam tak w zgłoszeniu.Więc dla czego nie przysłaliście mi potwierdzenia?w Grudziądzu przysłali moim kolezankom.Więc pytam,czy zgłoszenia na mp. doszło?
(Laura wąsowska,gr. młodsza,whippet-Nie tylko ładna Meradith.)

P.s bardzo lubię Łudzkie wystawy,zawsze fajni sędziowie i miła atmosferka ;)rok temu pierwszy raz startowałam w młodym prezenterze i zajęłam czwartą lokatę!
Czy ma ktoś może fotki z mp. gr. młodsza? (Łódz 2004)
bardzo mi na nich zależy,bo był to mój debiut...
Pozdrawiam i z góry dziękuję,Laura

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rysiczka']Sluchajcie a czy wymagaja swiadectwa zdrowia czy tylko wscieklizny??[/quote]
Ja biorę świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie i książeczkę zdrowia. W zeszłym roku miałam tylko to przy sobie i weszłam na wystawę, chociaż pani przy wejściu trochę pomruczała. :wink:

Tufi,
No to jesteśmy dwie. :)
Nie martwię się bardzo, ponieważ wiem, że moje zgłoszenie zostało przyjęte.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER']Pisze dokładnie tak : "Potwierdzenie ninijesze wraz z dowodem wpłaty za udział w wystawie oraz świadectwem szczepienia psa przeciw wściekliźnie upoważnia..."

czyli starczy książeczka zdrowia :D[/quote]

A na potwierdzeniu z zeszłego roku jest napisane:"... Potwierdzenie wraz z dowodem wpłaty za udział w wystawie, świadectwem szczepienia przeciwko wściekliźnie i urzędowym świadectwem zdrowia upoważnia..."
Może zmieniły się przepisy? Jeśli tak, to trzeba się cieszyć. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl'][quote name='Złośnica&LUGER']Pisze dokładnie tak : "Potwierdzenie ninijesze wraz z dowodem wpłaty za udział w wystawie oraz świadectwem szczepienia psa przeciw wściekliźnie upoważnia..."

czyli starczy książeczka zdrowia :D[/quote]

A na potwierdzeniu z zeszłego roku jest napisane:"... Potwierdzenie wraz z dowodem wpłaty za udział w wystawie, świadectwem szczepienia przeciwko wściekliźnie i urzędowym świadectwem zdrowia upoważnia..."
Może zmieniły się przepisy? Jeśli tak, to trzeba się cieszyć. :D[/quote]
To Ty zbierasz takie "dokumenty"?! :o
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytalam wszysciutko co dotyczy tegorocznej wystawy w Lodzi i powiem jedno.... DANA to chyba świeta kobitka!!!!! :lol: Tyle danych, tyle problemow a ONA ciagle pelen spokoj.... nie wspomne o cierpliwosci. Przy takich zmianach personalnych sedziow to faktycznie plan i kolejnosc sedziowania wszystkim nam ulatwi organizacyjne przezycie tej (zawsze pieknej i dobrze zorganizowanej!) wystawy.
Czyzby nie bylo na wystawie przedstawicieli naszych kochanych ogarow polskich? Czyzby az taki kryzys hodowlany?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl'][quote name='Złośnica&LUGER']Pisze dokładnie tak : "Potwierdzenie ninijesze wraz z dowodem wpłaty za udział w wystawie oraz świadectwem szczepienia psa przeciw wściekliźnie upoważnia..."

czyli starczy książeczka zdrowia :D[/quote]

A na potwierdzeniu z zeszłego roku jest napisane:"... Potwierdzenie wraz z dowodem wpłaty za udział w wystawie, świadectwem szczepienia przeciwko wściekliźnie i urzędowym świadectwem zdrowia upoważnia..."
Może zmieniły się przepisy? Jeśli tak, to trzeba się cieszyć. :D[/quote]

Tak tak ja też słyszałam, ze zmieniły się przepisy tylko niektórym oddziałom nie chce się drukować nowych karteczek z potwierdzeniem :roll: :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...