Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NNikka. Ja sama nie wiem co to jest. Na mopsach się nie znam. Znalazłam na stronie amerykańskiej hodowli mopsów. Więc chyba mops, ale głowy nie dam. Wiedziałam, że lubisz mopsy i dla Ciebie ściągnęłam. Nawet jeśli nie mops to zdjęcia ładne. Dana1.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASA']@ NNikka, dana1 i inni
Ta rasa to chyba King Charles Spaniel, na temacie Tulln - Europejska na str 7 sa zdjecia, wlascicielka napisala ze ich jest tylko 15 w tym 5 jest u niej.[/quote]

To napewno nie jest king charles spaniel! :o
Chyba nigdy nie widziałaś kinga jak tak mówisz! :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNikka']
Chyba nigdy nie widziałaś kinga jak tak mówisz! :o[/quote]

Tak się zabawnie składa, że mam Kingi :D Widziałam i małe szczenięta i dorosłe egzemplarze i ten biało-czarny to napewno nie jest King Charles. Jak masz ochotę zobaczyć jak wyglada King Charles zapraszam na moją stronę [url]www.spaniel.pl[/url]
Ale masz racje dla osoby, która nie zna tej rasy podobieństwo na pierwszy rzut oka może być spore. Dla mnie, ponieważ patrzę na Kingi codziennie różnica jest olbrzymia.
Pozdrawiam
DorotaL

Link to comment
Share on other sites

Ja co prawda nie mam[b] jeszcze[/b] kinga w domu ale od paru lat się nimi pasjonuje... Przed momentem właśnie weszłam na twoja stronę! Cuda! Mam nadzieje, ze juz niedługo bede miała takie w domu. A jeśli chodzi o dobre krycie to w Łodzi mamy 9 miesięczne go cudnego psiura z Niemiec...

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ przymierzam się do zgłoszenia psiaczków, to przeczytałam sobie topik dokładnie i jedna ciekawostka rzuciła mi się w oczy: Pan Ron Menaker z USA sędziuje jagdterriery. A dlaczego to jest ciekawe? Ano dlatego, że w USA ta rasa nie istnieje... :lol: :lol: :lol: Jest szansa, że on jeszcze takowego na żywo na oczy nie widział :lol: . Może być ciekawie... :D

Niestety, on nas nie sędziuje, a szkoda, bo moja Misia jak i jej córa są w typie amerykańskim i nieco odstają od niektórych polskich AT (nie wszystkich, bo w Polsce coraz więcej jest w tym typie).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...