Jump to content
Dogomania

Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy


evel

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurczę, chyba się w końcu dorobię bana, bo nie zamierzam akceptować reklam w moich postach, także gdybym zniknęła to proszę się nie martwić, może kiedyś wrócę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Kurczę, chyba się w końcu dorobię bana, bo nie zamierzam akceptować reklam w moich postach, także gdybym zniknęła to proszę się nie martwić, może kiedyś wrócę :lol:[/QUOTE]
ale podpis to ty masz za duży ;) mogę ci zrobić bannerek z tekstem, żeby nie było pretekstu do usuwania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ale podpis to ty masz za duży ;) mogę ci zrobić bannerek z tekstem, żeby nie było pretekstu do usuwania[/QUOTE]

Naprawdę? Tak się zastanawiałam ostatnio, kto by mi mógł zrobić zuzankowy :cool3: A tu się okazuje, że muszę sobie zamówić jeszcze jeden z napisem "nie reklamuję tego SHITu po prawej stronie w moim poście" :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Naprawdę? Tak się zastanawiałam ostatnio, kto by mi mógł zrobić zuzankowy :cool3: A tu się okazuje, że muszę sobie zamówić jeszcze jeden z napisem "nie reklamuję tego SHITu po prawej stronie w moim poście" :roll:[/QUOTE]
mogę i zuzance zrobić, tylko powiedz jaki wymiar (orientacyjnie, bo co do piksela pewnie nie będziesz wiedziała :evil_lol:) co ma na nim być, itp, tego napisowego też w miarę jak ma wyglądać- ale to na pw (tudzież gg, które mam w profilu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']no patrzcie...a ja z racji posiadania kota i mysza nie mam tutaj wątku i nikt mi bannerka nie proponuje;) buuuuu
a tak bym chciała z naszym [url]http://tpopz.pl/[/url][/QUOTE]

A tam, ja mam mysza i mam wątek :) Zakładaj! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Unbelieveble nie wiadomo czemu nie moge odpisać na Twoją prywatną wiadomość więc pozwolę sobie zaśmiecic ten watek i napisac:
Ale mi niespodziankę zrobiłaś! Wow! NIe chcę marudzić, ale dałoby się logo wyżej po lewej a na dole napis z nazwą organizacji?:)

ZUZANKO przepraszam, milknę już, to Twoje miejsce, a ja dzięki Tobie bede miala bannerek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']Unbelieveble nie wiadomo czemu nie moge odpisać na Twoją prywatną wiadomość więc pozwolę sobie zaśmiecic ten watek i napisac:
Ale mi niespodziankę zrobiłaś! Wow! NIe chcę marudzić, ale dałoby się logo wyżej po lewej a na dole napis z nazwą organizacji?:)

ZUZANKO przepraszam, milknę już, to Twoje miejsce, a ja dzięki Tobie bede miala bannerek![/QUOTE]
przecież napisałam, że mogę dodać napis ;) zrobiłam, link jest ten sam(a przynajmniej powinien być)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Naprawdę? Tak się zastanawiałam ostatnio, kto by mi mógł zrobić zuzankowy :cool3: A tu się okazuje, że muszę sobie zamówić jeszcze jeden z napisem "nie reklamuję tego SHITu po prawej stronie w moim poście" :roll:[/QUOTE]
Uważaj, bo jeszcze bana dostaniesz..:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Echs :roll: [url]http://www.dogomania.pl/threads/142760-Jak-reagujecie-na-chamstwo-innych-psiarzy-2?p=14651556&viewfull=1#post14651556[/url] :wallbash:[/QUOTE]
Evl, bardzo ją urąbał ? :( Biedne małe Zuz słodkie. No to całą socjalizację szlag jasny i pierony trafiły ... a każdym kolejnym razem po takim ataku jest ciężej przekonać psa do innych psów ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Evl, bardzo ją urąbał ? :( Biedne małe Zuz słodkie. No to całą socjalizację szlag jasny i pierony trafiły ... a każdym kolejnym razem po takim ataku jest ciężej przekonać psa do innych psów ...[/QUOTE]

Złapał ją za zad ale jak mu pieprznęłam to puścił. W takich chwilach ma się niesamowity przypływ adrenaliny ;), w końcu moją maleńką niunię chciał pożreć jakiś spasiony zasraniec, nie? Byłam gotowa mu oderwać łeb, gdyby nie puścił. Co więcej, mały znajomy piesek chciał nas bronić, ale go pani zastopowała - może i dobrze, bo jeszcze jemu by się oberwało... Jak się ma, kurtka na wacie, agresywnego psa to się go do cholery w kagańcu spuszcza ze smyczy... Teraz właściwie nic nie powiedziałam, bo byłam za bardzo w szoku - zła jestem na siebie, że nie wiem... Ale następnym razem lutnę nie tylko psu, ale właścicielowi też :mad:

Najgorsze jest to, że Zu robi galaretę/dostaje paraliżu jak tylko czarnego psa zobaczy :placz:

Link to comment
Share on other sites

Biedna Zu no:((((((((( Będzie się teraz galarecić, a czarnych psów nie brakuje. Nie cierpię takich kretynów nie potrafiących odwołać swojego psa a puszczających go luzem. I to jeszcze pewnie ludzie ogólnie stanęliby po stronie tamtego, bo to przecież...labrador:/

Link to comment
Share on other sites

Biedna Zu :( Na pewno za jakiś czas dojdzie do siebie... Luka ma to samo do dużych, czarnych psów i haszczaków - dzięki pewnej cudownej labradorce. Tylko że jest na etapie "zagryzę ją, urwę jej głowę, a jeśli nie, to chociaż wyrwę ogon" :roll:

Tego człowieka po prostu bym rozszarpała na strzępy :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Łączę się w bólu nie lubienia przez psy czarnych psów - u moich obydwu zbliżający się czarny pies wywołuje darcie paszczy :roll:. Tylko Hexa szczeka ze strachu, a młoda z radości że łomot będzie mogła spuścić :shake:.
Współczuję schrzanionej pracy :-(.

Link to comment
Share on other sites

No to mamy pełne kółko - cofnęliśmy się do marca. Teraz jak młoda widzi czarnego laba to robi WRRRAUU i drze ryja :splat:

A teraz pytanko: jak uświadomić pewnym ludziom, że ich wiecznie puszczany luzem szczeniak labradora maksymalnie irytuje moją sukę, no i już kilka razy przywaliła szczylowi zębami (skoro warczenie Zu i pokazywanie zebów nie powstrzymuje słodkiego berbecia, to co ja będę naturalne odruchy mojego psa hamować? :evil_lol:) i że jak się w końcu zirytuję to będę ją łapać za karczek i odnosić, a może im kupię smycz i dołączę instrukcję obsługi? :hmmmm:

Przecież jak ten szczeniak urośnie to za pół roku będzie dopiero jazda... Ale wtedy nie będę miała już oporów, żeby mu walnąć z buta, bo czy do ciężkiej, nieprzemakalnej i wyjątkowo złośliwej cholery, mój pies ma być pomocą szkoleniową dla czyichś niewychowanych psów? :angryy:

Umówiłam Zu na randkę z brązowym labciowym szczylem, którego Zu... lubi :) (no dobra, nie próbuje go pożreć i zaprasza go do zabawy :evil_lol:) Ciekawe, czy coś nam to da... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[B]evl[/B], trzymam kciuki, żeby znowu się z Zu udało!

No a niektórzy właściciele mogli by się rozglądać, co ich pies robi :roll: Bo teraz jest słodko, bo mały labcio ce się przywitać :multi: Ale jak potem takie kilkadziesiąt kilogramów zacznie biec w stronę jakiegoś psa, to może być już nie tak słit.
Zwłaszcza, jak w ogóle go nie wołają...
No cóż, ja po przygodzie z pewnym owczarkiem, który chciał mi Womba rozszarpać (na szczęście miał kaganiec) mam tak wzmożoną ostrożność co do podejścia bliżej do jakiegoś psa.. Może to i dziwnie wygląda, ale nie mam ochoty ratować psa po raz kolejny. A jeszcze jakoś tak dość niedawno.. szła sobie pańcia z radośnie puszczoną Flexi, pies podleciał, kłapną raz zębami zaraz przed pysiem mojego dziecka, a pańcia nic, zero... Jak jej wygarnęłam, to jej się chyba głupio zrobiło, bo zwiała z psem od razu.
I dziękuje wszystkiemu, co możliwe, że Womb nie ma ochoty mordować każdego ONka, czy właśnie czarnego (czy ten kolorek ma coś w sobie? :evil_lol:) psa...

Link to comment
Share on other sites

Evl to jakieś foty nam porób albo filmik nawet :)
Słuchaj, a co by było, gdyby się z Bugim spotkała ??? Może jemu i jej to pomoże, jego czarny stafik pogryzł ... Zuz czarna ... ona na małe też tak reaguje czy tylko na duże psy ? Bo Bugi niestety na wszystkie czarne ... :( oprócz Negry, którą kocha ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Słuchaj, a co by było, gdyby się z Bugim spotkała ??? Może jemu i jej to pomoże, jego czarny stafik pogryzł ... Zuz czarna ... ona na małe też tak reaguje czy tylko na duże psy ? Bo Bugi niestety na wszystkie czarne ... :( oprócz Negry, którą kocha ...[/QUOTE]

Wiesz co, dużo zależy od drugiego psa. Opcje są różne:

a) mały i nachalny - Zu ucieka i się chowa za mnie, odchodzimy
b) mały i nienachalny (a jak macha ogonem to w ogóle luz) Zu robi - cześć, bawimy się? :cool3: w ten sposób kocha yorka, panią jamniczkową i labciowego czekoladowego smrodka :cool3:
c) duży i nachalny blisko - ona jazgocze, po czym się chowa a ja odpycham psa, jednocześnie starając się nie rozdeptać swojego, przy czym dostaje spazmów i po chwili mam ochotę zabić i właściciela i psa :mad:
d) duży (jakikolwiek) daleko - Zu próbuje ryczeć ale szynka/parówki robią swoje :evil_lol:
e) duży i nienachalny - no takiego nie spotkałyśmy chyba jeszcze... ale przewiduję, że Zu by wąchnęło jegomościa i sobie poszło w swoją stronę.

Wczoraj pani puściła do nas czarną labkę, jakoś nie bardzo nachalną, ale poprosiłam, zabrała, ja wyjaśniłam o co chodzi z czarnymi labradorami, pani mnie przeprosiła chyba ze trzy razy, noż kurna, no da się jakoś normalnie funkcjonować!

[quote name='E-S']Evl to jakieś foty nam porób albo filmik nawet :)[/QUOTE]

Mówisz i masz :cool3: Ach, "waruj" w jej wykonaniu zawsze jest mizerne :evil_lol: A do "ap!" zainspirowała mnie zmierzchnica ze swoim Frotkiem ;) Zu nie umie zrobić normalnej "foczki" to robi upośledzoną zuzową przynajmniej :lol: No i coś tam się jeszcze przetwarza ten filmik, ale działa;)

[video=youtube;WHACZexS_6s]http://www.youtube.com/watch?v=WHACZexS_6s[/video]

Link to comment
Share on other sites

Końcówka najlepsza :)

polecenie: "siadaj"
Zuz robi "waruj"
komentarz :"no wiesz co ..." :lol::lol::lol:

Cała Zuzaneczka, słodziutka jest :)

Ale wobec tego, co piszesz to istnieje ryzyko, że pieski stworzą koalicję przeciwko dużym czarnym, a w stadzie odważniejsze i polecą mordować ... Zdrapka nie daje Bugiemu psychicznego wsparcia w darciu ryja i histeriach jak widzi psa, tylko olewa, ale z Zuzą ... oj, podkręcą się nawzajem ... lepiej nie ... mój zaczyna atakować własna smycz jak go nie puszczam, żeby mógł pierwszy zaatakować, bo on uważa, że jak nie on pierwszy, to na pewno ten drugi go napadnie ... a Zuzię Bugi sobie przypomni, bo też ją kochał bardzo, mimo że był o nią potwornie zazdrosny i się bawili w domu, więc wspólnie będą darli mordy ... oj na nic to ... u Bugiego żadna szynka, surowe serduszka, nic nie istnieje jak idzie inny pies ... :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...