Jump to content
Dogomania

Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...


Ewa Marta

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To teraz Was zaskoczę....
Odebrałam leki zostawione przez Figę dla Idola:-) Wyobraźcie sobie, że dostaliśmy 6 opakowań Hepatilu (na 120 dni:-) ), 4 opakowania Essentialu (na 100 dni:-) ) i 1 opakowanie Lotensinu na 14 dni!!!!!
Figa... ogromne dzięki za tak wielką pomoc. Poza karmą, Idolek dostał od Ciebie podstawowe leki, które musi brać cały czas! Od razu po odebraniu leków, podjechałam do weta i zapytałam co z Lotensinem. Powiedział, że jak najbardziej ma go brać w sposób ciągły.

Zrobiłam małe podliczenie prezentów lekowych i biorąc najniższą cenę, jaką płaciłabym w aptece internetowej wydalibyśmy na te leki 206,18!!!!! To naprawdę wielka oszczędność dla nas i możliwość zrobienia Idolowi wszystkich badań po miesiącu leczenia bez zastanawiania się skąd na to weźmieny pieniądze.
Fruwam dzisiaj z radości:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Mam jeszcze 2 ubranka dla psiakow, moge je przekazac dla jakiegos potrzebujacego psiaka, trzeba je tylko ode mnie odebrac:)
Zaraz je zmierze...[/QUOTE]

1.klasyczna derka z rzepem pod szyja i rzepem wokol brzuszka dl.41-50 /wywijany kolnierzyk/ szer. 44 cm
2.klasyczna derka z rzepem pod szyja i rzepem wokol brzuszka dl,41-47 / wywijany kolnierzyk/ szer. 41 cm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']1.klasyczna derka z rzepem pod szyja i rzepem wokol brzuszka dl.41-50 /wywijany kolnierzyk/ szer. 44 cm
2.klasyczna derka z rzepem pod szyja i rzepem wokol brzuszka dl,41-47 / wywijany kolnierzyk/ szer. 41 cm[/QUOTE]


Elu, cudowny gest:-) Popytam dookoła, czy ktoś nie szuka takiego ubranka:-) A może komuś z Was rzuciło się w oczy, że gdzieś jakaś bida na wątku potrzebuje ubranko? Ja mam same większe psiaki w tej chwili pod opieką... Szukajcie, mzory mają jeszcze nadejść, szkoda byłoby nie skorzystać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Elu, cudowny gest:-) Popytam dookoła, czy ktoś nie szuka takiego ubranka:-) A może komuś z Was rzuciło się w oczy, że gdzieś jakaś bida na wątku potrzebuje ubranko? Ja mam same większe psiaki w tej chwili pod opieką... Szukajcie, mzory mają jeszcze nadejść, szkoda byłoby nie skorzystać...[/QUOTE]
Swietnie, podalam tym razem wymiaty ubranek:)

Link to comment
Share on other sites

Zdrówko dopisuje, jak najbardziej:-) Idolek coraz częściej jasno określa innym psiakom w domu, gdzie jest jego teren i gdzie nie powinny mu przeszkadzać w drzemce. Zdarza mu się obszczekać któreś, kiedy podchodzi za blisko jego siedliska koło kaloryfera. Poza tym wczoraj ani razu nie załatwił się w domu!!!! Leki zaczynają jednak działać:-)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Idol przywitał mnie biegnąc do mnie w podskokach:-) Byłam w takim szoku, bo spodziewałam sie jego dreptania i merdającego ogonka, a zobaczyłam rozbrykanego psa, skaczącego sobie radośnie, ogon latał mu ze dwa razy szybciej, niz normalnie:-) Do tego w krótkim czasie, kiedy pod opieką trzech osób chodzil sobie z przypiętą puszczoną luzem smyczą obwąchiwal wszystkie kąty, odchodził 2-3 metry od nas, ale po chwili szybko wracał. Widać że się pilnuje, ale jednocześnie ma chęć na zwiedzanie, poznawanie nowych zapachów na górce. Słuchajcie, to nie ten sam pies:-) Do tego zjada wszystko co dostaje z apetytem, nie zostawia nic w miseczce i załapał, że jak na koniec spaceru rozdają smakołyki, to trzeba ustawic sie strategicznie blisko nóg karmiącego, wtedy można załapac się na więcej:-)
Jedyny zgrzyt, to kiedy wzięłam go jak zawsze na ręce i Idolek mruczal sobie zadowolony, mój Sam nie wytrzymal nerwowo i kiedy stawiałam Idola na ziemii, pokazal mu zęby. Nic się nie stało, ale doszliśmy do wniosku, że muszę mniej okazywać mu uczucia, bo stanie się wrogiem Sama i kiedyś może coś się stać. Sam toleruje głaskanie innych psów, ale branie na ręce, kiedy on nigdy nie był brany (33 kg to za dużo jak dla mnie) budzi jego wielką zazdrość.
Bardzo żałuję, że nie miałam aparatu, bo Idolek skakal dzisiaj i pląsał, jakby mu lat ubyło:-) Mniej się trzęsie i raźniej spaceruje. Jest kapitalny jednym słowem:-) I bardzo wyraźnie widać, że odżył po lekach i w domu, gdzie ma ciepło, swoje miejsce i dużo czułości:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Ze Stefana, który znalazł u Ciebie cudowny DT też jest szczęściarz:-) Te psy niewiarygodnie odżywają, kiedy poczują, że komus na nich zależy...[/QUOTE]

:B-fly:hehe ;D :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:

Oby więcej psiaków miało tyle szczęścia... najlepiej WSZYSTKIE!!

Link to comment
Share on other sites

jest jeszcze jeden aspekt tego DT Idolka

dzięki temu, że Idol opuścił klinikę
na jego miejsce mógł przyjść ten biedak: [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179532-Ratujmy-czarnego-ONka-KAE-ska-temu-choremu-biedakowi-grozi-uA-pienie?p=14063852#post14063852"][SIZE=4]Ratujmy czarnego ONka Kąska - temu choremu biedakowi grozi uśpienie![/SIZE][/URL]

[/B]jego sytuacja jest tragiczna... zaglądajcie :(

klinika dostała mnóstwo zgłoszeń na temat ego psa, ale nie było miejsc, żeby go odłowić
dopiero jak wyszedł Idolek - mogli to zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Kochani, dzisiaj jakaś Pani dzwoniła do Pani Eulalii i pytała o szczepienia psiaka, o to, czy ma szczepienia zapisane w książeczkę i pytała jak się Idolek czuje. Czy to Ty Mru? Pytam, bo Panie E. nie dosłyszała jak się ktos przedstawiał:-)
Na prośbę pani E. kupiłam małemu dzisiaj dwie puszki karmy nerkowej. Kończymy podawanie nawet odrobiny kurczaka i leki Idolek będzie dostawał w tej karmie z puszki. Pani E. zamrozi na małe porcyjki karmę z otwartej puszki i starczy na kilka dni. Kupiłam dwie różne karmy, bo wet powiedział, że przy takiej ilości nie ma znaczenia, czy będzie ta sama, czy inna, a lepiej sprawdzić, która mu bardziej smakuje. Wydałam 21 złotych i jeśłi pozwolicie, odpiszę to od 80 złotych, które dostałam na wydatki dla Idolka.

a to zakupione puszki:-)
[img]http://img11.imageshack.us/img11/332/puszkif.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

nie, to pani Sylwia z lecznicy była ;) musiała uzupełnić dane w komputerze i nie miała tych szczepień ;)

mam problemy z hostowaniem zdjęć :( nie widać nic na pierwszej... albo będzie widac za kilka dni albo niestety dopiweo za miesiąc (wtedy wymienię linki!)

link Kąska jest tu: [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/179532-Ratujmy-czarnego-ONka-KAE-ska-temu-choremu-biedakowi-grozi-uA-pienie?p=14063852#post14063852"][SIZE=4]Ratujmy czarnego ONka Kąska - temu choremu biedakowi grozi uśpienie![/SIZE][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Idol po raz pierwszy dostanie leki w kuleczce z karmy z puszki. Mam nadzieję, że posmakuje mu ta zmiana.
Okazuje się, że to wielki zazdrośnik. Kiedy jest na ręach i próbuje podejść do niego jakiś pies, robi się bardzo groźny i wystawia zęby udając bardzo groźnego psa:-)
Ewidentnie mial kiedyś fajny domek i z nieznanych nam powodów stracił go. Po spacerze i śniadaniu układa się na nogach Pani Eulalii i siedzi tak pó godzinki przyjmując pieszczoty. Dopiero potem idzie na wybrane przez siebie miejsce w kuchni i zasypia na poduszce. Nie boi sie podnoszenia do góry, siadania na kolanach, bardzo to lubi. Wrzucam trochę zdjęć z dzisiejszego spaceru i z wieczornej wizyty w domu. Chcąc pokazać Wam, jak się tuli do człowieka, wrzucam zdjęcia Idola w objęciach swojej opiekunki (za jej zgodą oczywiście) i moje z nim. Aparat trochę go rozpraszał, bez lampy zachowuje się bardziej swobodnie, co chwilę rozdaje buziaki i mruczy sobie zadowolony, że ktoś się nim interesuje:-)

[FONT=Calibri][SIZE=3]Nie boję się Ciebie[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3726/57148113.jpg[/IMG][/SIZE]
[SIZE=3]Idealny sposób porozumiewania się z opiekunką[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT] [/SIZE]
[SIZE=3][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5977/99466139.jpg[/IMG][/SIZE]
[SIZE=3]Temu dużemu Rudemu też wyszczekam co o nim myślę[FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2412/39488920.jpg[/IMG][/SIZE]
[SIZE=3]Dobrze wiem, gdzie stanąć, żeby załapać się na smakowity kąsek[/SIZE]
[SIZE=3][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8457/71059574.jpg[/IMG][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...