Jump to content
Dogomania

Elza i Koni w swoich własnych domkach


agnieszka24

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']kasia jest tylko mala wzrostem;) ale z psami umie się obchodzić...a to nie każde dziecko umie...[/QUOTE]

Dokładnie to nie są "normalne" dzieci (oczywiście w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu), te dzieci maja ciągły kontakt ze zwierzętami i choć ich nie znam myślę, że mogę spokojnie powiedzieć, że potrafią się lepiej obchodzić z psami niż większość dorosłych. Gorzej bywa z dziećmi dla, których psy to duże pluszaki i, które nie umieją spokojnie podejść do psa, poruszają się chaotycznie, są głośne. Niestety Konisia boi się hałasów, więc będzie się bała takich zachowań, a co za tym idzie może różnie zareagować i nie mówię tu koniecznie o agresji, ona po prostu jest suczką większego formatu i to już wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

Z tymi odsłonami to jest złudna nadzieja:-(Ja mam Koni od paru miesięcy na tablicy chyba na 4miasta-odnawiana co 2tygodnie+gumtree Kraków+Warszawa też regularnie odnawiane,odsłon telefonów już chyba z 50,a Koni nadal bez domu...:roll:
Muszę chyba znów odnowić pakiet morusek na kilka miast w wolnej chwili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Z tymi odsłonami to jest złudna nadzieja:-(Ja mam Koni od paru miesięcy na tablicy chyba na 4miasta-odnawiana co 2tygodnie+gumtree Kraków+Warszawa też regularnie odnawiane,odsłon telefonów już chyba z 50,a Koni nadal bez domu...:roll:
Muszę chyba znów odnowić pakiet morusek na kilka miast w wolnej chwili.[/QUOTE]
Przez chwilę miałam nadzieję...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj był telefon w sprawie Koni. Pani z doświadczeniem. W tym tygodniu odeszła ich poprzednia sunia mix kaukaza (ostra białaczka) wzięta ze schroniska w Kryczkach. W zachowaniu podobna była do Koni. Pani ma przedyskutować sprawę z rodziną, a my musimy sprawdzić zachowanie Koni względem małych psiaków.
Był też mail od jeszcze jednej zainteresowanej osoby. Weryfikujemy informacje aby podjąć dobrą decyzję, bo Koni musi trafić do domu odpowiedzialnego.

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie to ewab chyba koordynuje adopcję, ale z tego co mi wiadomo ciężko się dodzwonić, dlatego ja za zgodą erki na nia ogłaszam.;)
To jej number one:loveu: o ile się orientuję i szczególnie jej zalezy na dobrym domku dla Koni.
Chyba zmieniac nic nie musisz, ale to juz niech ewab się wypowie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Koni to chyba wielu ludziom zapadła w serce-tyle koczowała w hotelu,teraz zmiana na schronisko.Nie jest to pies z psychiką,po którą ludzie ustawiają się w kolejkach i chyba właśnie dlatego wiele osób tak walczy o dom dla niej-jej potrzebna jest pomoc dużo bardziej niż bezstresowym psiakom,które bez tylu ogłoszeń i tak szybciej znajdą domy:roll:
Fajnie by było jakby któryś z tych 2 domków okazał się jednak domem Koni:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terier']Konisia trzymam kciuki, żeby któryś z tych domków okazał się tym najlepszym :)[/QUOTE]


a jakie były relacje Konisi w hoteliku z innymi psiakami?

Tinka i Koni:-P w jednym schronie stały:lol:
także na spacerki razem se biegały:eviltong:

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg714/scaled.php?server=714&filename=p1090849z.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg43/scaled.php?server=43&filename=p1090850h.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg864/scaled.php?server=864&filename=p1090853.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg252/scaled.php?server=252&filename=p1090878.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg94/scaled.php?server=94&filename=p1090882a.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ależ ta koleżanka Konisi jest śliczna i puchata, aż się che ją przytulić :). Konisia miała dobre relacje z innymi psiakami, mieszkała w jednym boksie z Nerciem (mix pirenejczyka) i się bardzo lubili. Nie atakowała innych psów, gdy przechodziły obok jej boksu, jest raczej pozytywnie nastawiona do psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']chodzi głównie o mniejsze psiaki - mialaby trafić do niedużej suni i do staruszka psiaka też niedużego;) i powiem potajemnie, że przyszły domek jest na dogo;):)[/QUOTE]

Co do małych to nie sprawdzaliśmy jej tak visavis, tylko przez siatkę i było ok, ale sprawdźcie to jeszcze w schronie :) Ale byłoby super, gdyby trafiła do domku :) tyle już czeka :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O matko moja, ale się cieszę!!!!wszystkie psiaki które tyle u nas w hotelu siedziały posżły do domów!!! Mocek, Szopek, Elzunia, a teraz Koni idzie do siebie, niesamowite!! jednak zmiana miejsca dla nich była szczęśliwa !!! a ja pamiętam, że Koni przez jakiś czas z amnie mieszkała z Marsikiem (*) i małym Dexterkiem i wszystko było dobrze.Nie atakowała Dexa, a z suczkami też nie było problemu raczej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...