Jump to content
Dogomania

Ekspresowa akcja adopcyjna :) Pysiek już w nowym domku :) DZIĘKUJEMY!!!


magda222

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UBOCZE']Ja też mam zaległość wobec Pysia...

Czy Pysio ma ogłoszenia? A jeśli tak, to gdzie?[/QUOTE]


Nie ma ogłoszeń a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.
Chcieliśmy,żeby doszedł do siebie po schronisku,ale Pysiek chyba nie musi dochodzić do siebie ;)
Co widać na zdjęciach zrobionych przez Grażynkę pół godziny po opuszczeniu schronu ;)
Będziemy wdzięczni za pomoc w robieniu ogłoszeń :)

Link to comment
Share on other sites

To ja mam taką nieśmiałą propozycję...
Gdy jeszcze rozkręcała się akcja hotelikowa, deklarowałem 5 złotych miesięcznie, biorąc pod uwagę hotelikowanie Pysia. Chciałem zapłacić za ileś miesięcy z góry. Ale teraz, gdy najpilniejsze są ogłoszenia, zamiast drobić po 5 złotych miesięcznie (dla mnie 5 zł. + 2,50 zł za przekaz - bez sensu), zapłaciłbym dwie dyszki za pakiet 40 ogłoszeń Pysia na bazarku ogłoszeniowym...

Tylko ktoś musiałby ułożyć tekst ogłoszenia i wybrać fotki, a przeuroczych fotek Pysia nie brakuje...:lol:

Ale jeśli nie jest to dobry pomysł, to pozostanę przy wpłacaniu skromnej deklaracji, najwyżej za parę miesięcy z góry, żeby za dużo nie płacić poczcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']To ja mam taką nieśmiałą propozycję...
Gdy jeszcze rozkręcała się akcja hotelikowa, deklarowałem 5 złotych miesięcznie, biorąc pod uwagę hotelikowanie Pysia. Chciałem zapłacić za ileś miesięcy z góry. Ale teraz, gdy najpilniejsze są ogłoszenia, zamiast drobić po 5 złotych miesięcznie (dla mnie 5 zł. + 2,50 zł za przekaz - bez sensu), zapłaciłbym dwie dyszki za pakiet 40 ogłoszeń Pysia na bazarku ogłoszeniowym...

Tylko ktoś musiałby ułożyć tekst ogłoszenia i wybrać fotki, a przeuroczych fotek Pysia nie brakuje...:lol:

Ale jeśli nie jest to dobry pomysł, to pozostanę przy wpłacaniu skromnej deklaracji, najwyżej za parę miesięcy z góry, żeby za dużo nie płacić poczcie...[/QUOTE]

UBOCZE to świetny pomysł.Bardzo dziękujemy :)
Tylko chyba tamten bazarek się skończył i musimy poczekać na nowy.
No i dobry tekst by się przydał.Kogo by tu poprosić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']UBOCZE to świetny pomysł.Bardzo dziękujemy :)
Tylko chyba tamten bazarek się skończył i musimy poczekać na nowy.
No i dobry tekst by się przydał.Kogo by tu poprosić?[/QUOTE]

Bazarek powinien zostać wznowiony, bo już parę osób o to się dopomina...
W każdym razie, gdyby już był tekst, to albo zamówię ogłoszonka na wznowionym bazarku, albo zasponsoruję allegro z wyróżnieniem i pogrubione...
Gdy już będzie wiadomo, co z tekstem, dajcie znać na PW....

Link to comment
Share on other sites

oj, wzięłam pyśka na dzisiejszą noc, z przyczyn nie dokońca mi znanych i była masakra- całą noc nie spałam, pysio wiercił się i skomlał; ogólnie bardzo towarzyski, z tym, że panicznie boi się schodów, paneli i gumolitu, nie wykracza poza próg pokoju, gdzie jest dywan; nie mogę go ani na chwilkę zostawić samego, bo skomle , a na przedpokój nie wejdzie- bo, jak wspomniałam wcześniej- gumolit

uciekam do niego, bo mi nie mam serca słuchać jak piszczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga']oj, wzięłam pyśka na dzisiejszą noc, z przyczyn nie dokońca mi znanych i była masakra- całą noc nie spałam, pysio wiercił się i skomlał; ogólnie bardzo towarzyski, z tym, że panicznie boi się schodów, paneli i gumolitu, nie wykracza poza próg pokoju, gdzie jest dywan; nie mogę go ani na chwilkę zostawić samego, bo skomle , a na przedpokój nie wejdzie- bo, jak wspomniałam wcześniej- gumolit

uciekam do niego, bo mi nie mam serca słuchać jak piszczy[/QUOTE]

Witamy Serdecznie!!! Widzę, ze relacja z pierwszej ręki!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Na pewno szybko wyleczy się z lęków...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie!! Jutro o godzinie 14;30 jedziemy z Pyśkiem do siostry zakonnej z Miechowic, w Boże Narodzenie umarła jej 14letnia (o ile dobrze pamiętam) suczka, zastanawiała się nad nowym towarzyszem jednak stwierdziła, że to już nie te lata by przygarnąć szczenię.. Pomyślałam:diabloti:, że mogłaby przygarnąć starszego pieska, i rzeczywiście, opowiedziałam jej o Pysiu, i chciałaby go poznać.. Miała to zrobić 2tyg. temu, ale zajęła się chorym kotkiem od jakiejś innej siostry, kotek już zdrowy, niewiem czy ma u niej zostać na stałe czy nie, ale z tego co wcześniej czytałam Pysio jest bezkonfliktowy do kotków także mam nadzieje nie będzie problemu i zostaną razem:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masskotka']Słuchajcie!! Jutro o godzinie 14;30 jedziemy z Pyśkiem do siostry zakonnej z Miechowic, w Boże Narodzenie umarła jej 14letnia (o ile dobrze pamiętam) suczka, zastanawiała się nad nowym towarzyszem jednak stwierdziła, że to już nie te lata by przygarnąć szczenię.. Pomyślałam:diabloti:, że mogłaby przygarnąć starszego pieska, i rzeczywiście, opowiedziałam jej o Pysiu, i chciałaby go poznać.. Miała to zrobić 2tyg. temu, ale zajęła się chorym kotkiem od jakiejś innej siostry, kotek już zdrowy, niewiem czy ma u niej zostać na stałe czy nie, ale z tego co wcześniej czytałam Pysio jest bezkonfliktowy do kotków także mam nadzieje nie będzie problemu i zostaną razem:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

TAK SIĘ CIESZYMY!!!! Pysio reszte zycia spedzi szczesliwie,beztrosko, otoczony miloscia i juz zawsze bedzie mu cieplutko :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...