Jump to content
Dogomania

Ekspresowa akcja adopcyjna :) Pysiek już w nowym domku :) DZIĘKUJEMY!!!


magda222

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Agatką u której mieszka teraz Pysiek i ona mówi,żeby nic nie kupować,że Pysiek ma wszystko czego mu potrzeba. Może więc przekazalibyście swoje pieniążki na dwa inne psiaki a właściwie sunię i psa,które już 10 lat są w tyskim schronisku i chcemy je wyciągnąć? Zbieramy deklaracje.Każda złotówka jest na wagę życia tych bidulków.
Nie chcemy żeby umarły w schronisku... Chcemy bardzo żeby ostatnie lata swojego życia spędziły z człowiekiem... Poznały co to trawa,dotyk człowieka i miłość.
[B]
Prosimy o pomoc !!![/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/178087-10-lat-za-kratami-hotelik-juA-jest-transport-teA-tylko-deklaracji-brak[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-gaA-nie-Brak-tylko-95-zA-do-wyjA-cia-z-10-cio-letniej-odsiadki-Czy-zdAE-A-ymy[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam cioteczki :) u Pysia wszystko w najlepszym porzadeczku :) jest szczesliwy,wesoly, bawi sie jak szczeniak hehehe... narazie ciezko o DS dla nie go...Mialysmy nadzieje w takiej babeczce ale jedna sie nie zdecydowala, nie poddajemy sie...bedzie u nas dopoki nie znajdzie odpowiedzialnej rodzinki!
Przydalyby sie jakies ogloszenia..
Madziu napisz cos o Pysiu przed DT a ja moge dodac tyle,ze jest to psiak pelen energii, kochany, mily... nie jest agresywny w stosunku do ludzi ani innych zwierzat...jest swietnym towarzyszem w domu jak i na spacerach... Kanapowicz troche z niego...spal by tylko na lozku :)) nie konfliktowy, zero wad ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemko']Nie potrzebuje juz?? Jak to?? A weterynarz w razie" w"? To co mam zrobic z kaską z bazarku??:([/QUOTE]

Albo przelewamy na moje konto i czekamy.Albo przekazujemy na innego psiaka.
Ale masz rację Nemko.Dobrze mieć jakąś gotówkę w zapasie.To starszy psiaczek i nie wiadomo co może "wyleźć"...
A nie możemy obarczać kosztami Robaczkka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...