Jump to content
Dogomania

2 suczki mikro i 1 piesek z jednego domu. Zmarł im Pan!! MAJĄ DOMKI!!!!! :):)


xmartix

Recommended Posts

xmartix, ja znam tę panią z naszej-klasy,z Poznania !!!
to wspaniała, wrażliwa osoba, nie jest starsza, lecz w średnim (po 50 lekko) wieku, wspaniała, delikatna, wrażliwa osoba !
niedawno stanęła w obronie psa bitego przez policjanta - bezdomny jakiś spał w tramwaju, a pies obok niego - policjant próbował obudzić i wyrzucić człowieka, a pies stanął w obronie pana - więc policjant pałką psa zaczął okładać - wiele osób w tym tramwaju płakało widząc to, ale tylko Małgosia podeszła i ze łzami w oczach obroniła psa...
bardzo przeżyła to wydarzenie, to delikatna dusza... pisze wiersze...
właśnie dostałam sms od niej - płacze, tak bardzo wzruszyła się losem sunieczki... już imię dla niej ma nawet...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 629
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... ale dość pilnie potrzebuję DT dla mini-suni


[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Nova/Obraz001-1.jpg[/IMG]
[/CENTER]

to Nova - waży około 5 kg
przebywa w lecznicy-przytulisku i bardzo źle to znosi
jest bardzo zamknięta - co tylko się otworzy to zaraz znów się zamyka
ewidentnie ma depresję

miejsce, w którym przebywa to przepełnione przytulisko...
psy stamtąd trafiają na giełdę w Słomczynie (gdzie są rozdawane chętnym) lub, kiedy nie ma już miejsc... do Korabiewic :(
robimy, co możemy żeby tak się nie działo... żeby nie było potrzeby... no ale :roll:

sunia na dniach (chyba jutro) zostanie wysterylizowana (na koszt gminy)
szukam jej czegoś, bo jest strasznie biedna, nie radzi sobie, jest bardzo delikatna psychicznie...

to jej wątek:[SIZE=4] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176690-Nova-malutka-nieA-miaA-a-sunia-pomA-A-my-jej-siAE-otworzyAE"]Nova - malutka nieśmiała sunia... pomóżmy jej się otworzyć! [/URL][/SIZE]

[CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/Anda/Nova/Obraz011-1.jpg[/IMG]

[LEFT]wybaczcie raz jeszcze :roll:
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

czy ona będzie wcześniej sterylizowana?
Bo może w "mojej" lecznicy taniej by było niż we Wrocławiu, byłaby wtedy u mnie, albo.... zapytam pewną panią o złotym sercu (pomaga pieskom, bierze nasze biedy z ulicy, ale nie może na długo - alergia...)

a może sterylka już w DS? pod czułą opieką pielęgniarki :)

Link to comment
Share on other sites

Co do sterylki w DS.
Jestem przeciw. Nigdy nie ma gwarancji, ze wlasciciel faktycznie pojechal z psem na zabieg,gadanie i czyny bardzo czesto sie nie pokrywaja.Jak juz pomagamy, to tak, zeby wszystko bylo dopete na ostatni guzik.
Jak to ktos z dogo napisal - "ratujmy madrze, zebysmy nie musieli jeszcze raz".. no wlasnie, zebysmy potem nie plakali nad ew.dziecmi tej suni.
Zabieg moze byc wykonany w Schronie za darmo, ale nie wiem jak z terminami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']Ciotki mam fajny domek dla psiaka wyglad nie gra roli ani wiek.byle nie duzy.

DOmek z Warszawy.Starsza pani.emerytka.ZMarl jej piesek w czerwcu.bardzo fajny domek.Pani czeka na telefon i wizyte kogos kto opowie jej cos o przyszlym piesku ewentualnie pokaze zdjecie.
to jest warszawa Bielany.Uwaga pani potrafi zagadac na smierc;)[/QUOTE]

może ten domek dla tej czarnej suni ?

Link to comment
Share on other sites

Witam Kochane.

Co z naszą sunią-miniaturką?
Co z ta Pania z Poznania?Bierze ją?
Ja moge wziąc ja na tymczas. Mam psa, goldena ale to "swój chłop"-nic jej nie zrobi:)

Jeżeli sunia wymaga np leczenia lub brania leków to liczyłabym na wsparcie z Waszej strony.
Ma u mnie zagwarantowane ciepło, miłość i spacerki:)Mizianie za uszkiem też:) No i towarzystwo przystojnego kawalera;)

Ja aktualnie nie pracuje, siedze w domu. Miałabym sunie na oku.
Zastanówcie sie, prosze i jak coś dzwoncie:
660 434 926
Ania

Link to comment
Share on other sites

No proszę, tyle tymczasów, tyle domków. Sunia ma szczęście. Co do leczenia, to jest bezpłatne w schronie, sterylka też, więc problem z głowy. Napisałam do GoniaP odnośnie wizyty PA w Poznaniu, ale musimy znać jakieś szczegóły, namiary na ta panią. Mari23 prosimy o namiary.

Link to comment
Share on other sites

Ja moge ja wziac natychmiast. Nie znam tych całych procedur adopcyjnych itp....ale nim transport do Poznania, nim Pania sie pozna to potrwa a ciepło nie jest!
Nie wiem jak to działa, ja moge ja wziac chocby zaraz na dom tymczasowy, byle nie marzła.
Reszta sie jakos poukłada i tyle;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kenzo[/B].. znamy się... a właśnie się zastanawiałam kto to Kenzo :)
ok, Lilu ma o wiele więcej zwierząt i mieszka poza Wro a Kenzo we Wro i to jest plus duży bo od razu jutro można małą do dt dać i na sterylkę jest blisko w miarę. Kenzo my mamy swoje numery telefonów, możesz być dzisiaj o 10 w schronie?? jeżeli nie to ja wezmę małą i Ci przywiozę, zdzwonimy się

[B]Marii [/B]dziękujemy za potwierdzenie kim jest Pani co chce dać ds małej.. napisałam do supergogi w sprawie [B]wizyty[/B], ktoś inny do GoniP, mam nadzieję że już dzisiaj nam się wyklaruje kto by mógł u tej pani wizytę zrobić.

Co do umiejętności zostawania samej w domu Małej to Pani chce wziąć urlop na tę okazję i popracować z Małą jakby co.
Ja myślę, że po prostu potrzebna jest dobra osoba na wizytę, która nam powie, czy Pani da radę, czy jest nastawiona na sukces itd.
Pani wybrała imię Liczi, podoba mi się.

Pogadam dziś o sterylce Mikruski kiedy co i jak i czy nie jest już zaziębiona tym bieganiem po tym wybiegu małolata.

Sunia [B]Nova [/B]- może ta Pani co zmarł jej piesek emerytka weźmie Novę, ona jest ciut większa od naszej tylko ale też mini. [B]Ola la[/B]?? co o tym myślisz?

[B]Ulv[/B] a masz dla mnie to o czym rozmawiałyśmy przez tel tydz temu?

Link to comment
Share on other sites

Małgosi namiary podałam na PW - adres i telefon

podziwiam Was dziewczyny... :crazyeye:po północy dostałam wiadomość... spałam już...ja o tej porze ledwie żyję i nie jestem w stanie usiedzieć, taki "skowronek" ze mnie :evil_lol:

a co do chętnej - DS, czyli Małgosi... ona bardziej ze współczucia i wrażliwości chce malutką wziąć, tylko czy "da radę" - to trzeba sprawdzić, nie wiem, czy miała już psa, nie pytałam nigdy, ale chyba nie...
jest bardzo wrażliwa i delikatna, do takiej malutkiej suni to może i dobra osobowość, bo jakiś dominujący psi facet pewnie by jej "na głowę wlazł" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja wstaję raniutko, pędzę do swojego prywatnego mini-schronu - raczej kierunek jest odwrotny - jak tylko zadzwoni budzik, "schron" wskakuje radośnie na mnie, że wstać ciężko (leżą wokół mnie:):loveu:)...
potem pędzę do pracy... a z pracy... pędzę do moich sześciu (czasem 7 lub 8 nawet czterołapnych dzieciaków :loveu:... nie licząc żółwi :evil_lol:)

potem znów pędzę... do pracy... i po pracy z powrotem... a jaki jazgot radosny, jak wracam... mam kochanych i cierpliwych sąsiadów, bo naprawdę mojego Miska to chyba 3 domy dalej słychać(przy zamkniętych drzwiach!:evil_lol:), a nawet Charlie - milczek raczej, już szczeka na powitanie... szybko się ślepy dziadziuś uczy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzwoniła Małgosia... placząc pytała, czy to nie za duży stres dla malutkiej suni, że najpierw śmierć pana, potem schronisko i rozdzielenie psiaków, a teraz sterylizacja... czy nic jej sie nie stanie...

mówiłam, że bardzo wrazliwa...:cool3:
uspokoiłam ją trochę, ale płakać pewnie jeszcze będzie, kochana Małgosia...

a "wizycie przedadopcyjnej" polecam jej kolekcję Aniołów... pewnie nie da się nie zauważyć w malutkim mieszkaniu :)

jak sobie przypomnę moją pierwszą (całkiem niedawno) wizytę na dogomanii... gdyby nie kikou, do dzisiaj pewnie bałabym się nawet komputer włączyć... tak było przez tydzień...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pamiętajcie o badaniach przed sterylką czy szczepieniem. Bunia niestety przegrała z parwo którą złapała w schronie :( Takie malizny w schronie łatwo mogą coś złapać, Bunia była osłabiona, dostała szczepionkę, zachorowała na parwo :( Niech małej najpierw zrobią badania i wykluczą nosówkę czy parwo, zreszta odczekać z tydzień nie zaszkodzi, odkarmić też

Link to comment
Share on other sites

Jaka jest sytuacja na dziś mikrosuni? Polecam na nk i jak się przelatuję po wątku to widzę, że ktoś dawał dt, ale może nie, może gdzie indziej - ostatnia strona nic nie wyjaśnia, a wygląda na jakby to był zupełnie świeży apel. No, po prostu lubię jasne sytuacje..jakieś konkrety?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...