Jump to content
Dogomania

Dorek w swoim wymarzonym domku!


DORA1020

Recommended Posts

[quote name='malibo57']Widzę silna grupę - dorzucam drugie 500 na natychmiastową akcję. Pies jest w Zamościu? Bo cięzko sie zorientować.
Kto zbiera? Transport?[/QUOTE]


Matko, z takim wsparciem nie można przegrać :-)

Najpierw psa trzeba zabrać - pytanie kto może pomóc Dorze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Majqa, najlepiej jakbyś przegadała to przez telefon z Dorą.. Macie możliwość się zdzwonić?[/QUOTE]
Postaram się poogarniać sprawę.
Dobrze, jutro zadzwonię do Dory.

[B]Na ten moment deklaracje są następujące:[/B]
ketunia - 500zł
malibo57 - 500zł

[B]Do ustalenia jest:[/B]
- czy hotelik się zgodzi przyjąć psa (pewno psa bez szczepień, co może utrudnić sprawę), od kiedy i jaki koszt
- skąd - dokąd ma być transport - zapewne [B]Szczebrzeszyn - Brzyście k/ Mielca[/B]
- na czyje konto pójdzie zbiórka (Kto chętny??? :razz:)
- trzeba na miejscu, jeśli to będzie ten hotelik wyhaczyć kogoś z dogo, kto zaglądałby do psa, zdawał nam relację, zrobił fotki
- dać tej bidzie imię (Ogłaszam plebiscyt!)
- na kogo namiary do ogłoszeń (sprawa dalsza)
- jak wyrwać psa (czyli najoptymalniejsze rozwiązanie dla psa i rzecz jasna dla Dory).

Jeśli coś pominęłam, walcie.

Powtórzę się jak chrupek z amnezją - [B]JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!!!!!!![/B] :loveu:

[B]Soniczku[/B], policzę się z Tobą juterkiem przez fonik. ;) :evil_lol: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Jak pijany mongoł jurty czepie sie rozwiazania "w płynie" albo innej walucie wymienialnej. Przeciez dziewczyny nie bedą się biły z tym menelem.
Poniewaz kasa potrzebna na juz, choćby na zakup "szkła" - może Dora podesle nam swój numer konta i dane do przelewu na PW i zostanie ksiegową? Nie ma wyjścia, moim zdaniem. Postaram się wbić w bank taki, zeby pieniadze były jutro na jej koncie.
Mam rezerwację u ZuziM - mogę odstąpić - tyko to daleko.
Pani Teresa sprawdza Brzyście - to Mielec, też daleko
Szczecinek - jest miejsce ew, po Franiu (jutro się wyjaśni) - jeszcze dalej
Jest jakiś watek z ofertami DT - nie mam go - moze ktos madrzejszy sprawdzi, czy nie ma tam czegoś z Lublina lub Zamościa?

Link to comment
Share on other sites

Lublin, powiadasz... Tam jest cóóóś, za diabła nie pamiętam nazwy, gdzie był oddany Karo z wątku Dory ([B]Doro, przypomnisz sobie nazwę?[/B]), była tam też opieka weta. Z kolei, poprawcie mnie ale u ZuziM są chyba kojce zewn. bez ogrzewania, ponadto, kiedy w sprawie innego psa dzwoniła tam GoniaP to nie było miejsc (a dzwoniła wczoraj).

Link to comment
Share on other sites

U Zuzi jeszcze nie gotowe, Franio chyba ma już domowy tymczas więc do Szzcecinka nie jedzie, byłoby miejsce. To daleko, ale da się zrobić, na dwa razy ale się da.

Wg mnie największym problemem jest wyjęcie psa.. Malibo może ma rację z tym szkłem, tyle, że Dora nie powinna być sama tylko z jakimś konkretnym kolegą. albo i dwoma kolegami. I pies chyba najpierw do kliniki - czy nie jest chory i szczepienia. To nam da dwa dni, pieniądze są, To może tą drogą : zabrac psa - klinika - hotel?

[B]Majqa[/B], a za co ty chcesz sie ze mną liczyć? No wiesz... Bo nie pojadę jutro Rudzi łapać ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ci ja dam Soniczku do wiwatu tuż po łapaniu Rudzi (najpierw się upewnię czy już po, u Gosi). :eviltong: Pszszszegłaś w, mniemam, nieświadomości więc nie będę aż tak łłłokrutna. :evil_lol:
Dora zniknęła ale wysłałam jeszcze zapytanie do Bico, może pamięta, gdzie był Karo, miejsce również gitesne.
Hm...pogdybajmy, bo jeśli w drodze do tego hoteliku ma psina trafić do weta...tu mogą się zacząć schody, bo... Jeżeli z psem jest OK, to co wiemy to tylko stres, to dostanie strzał ze szczepionki i po sprawie ale... Jeśli nie... :roll: Musiałby trafić gdzieś do szpitaliku (bo tymczasu znów, a raczej nadal nie mamy) na podleczenie, a od leczenia, w zależności od stanu psa, do dorwania go igłą może być konieczny upływ czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...