Jump to content
Dogomania

Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)


Lemoniada

Recommended Posts

co do finansów, obiecałam allegro
i będzie ale po świetach/nowym roku
teraz lipa z ludzmi zarówno na dogo jak i pewnie w całym necie
wiec nie ma sensu teraz robić
a z takiego allegro zawsze jaki grosz bedzie, mniejszy czy większy ale bedzie

Link to comment
Share on other sites

Głowy nie dam, ale stawiam, że miał jakiegoś 'właściciela'. Parę osób z okolicy też tak przypuszcza.
Pytałam zasadzkas, bo ona też z tych stron, wydaje jej się, że wie, do kogo należał Lemon, ale nie potwierdzałam jeszcze tej informacji. No i jeśli zasadzkas się nie myli - daj Boże, żeby ten facet już nigdy nie miał psa.

Link to comment
Share on other sites

U Danusi na pewno byłoby super! Kurcze...może jednak transport dałoby sie zorganizować? Wiem, ze to tuż przed świetami, ale może jednak...jakaś dobra dusza będzie jechać w tym kierunku...Ja bym go zawiozła, nawet na własny koszt jak to zawsze czynię, ale ze Szczecina do Wawy to kawał drogi a potem trzeba jeszcze wrócić...Mogłabym nie zdążyć na Wigilię, a to jedyny dzień wolny u męża.

Trzymam kciuki za miejsce u Jamora!

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNY -JAK JEST B.TRUDNA SYTUACJA -to mogę podac kontakt i link - bo robilam rezerwację jednej suni -a jest chyba miejsce . Podaję hotelik: /między Lublińcem a Tarnowskimi Górami / :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/146779-Hotel-u-Agnieszki[/URL] /koszt pobytu uzgodnic można na 15 zl/doba duzy pies /- tel. Aga - 502-723-221 .

lub pytajcie u Amalamutki -ma w stajni ogrzewanej boksy wewn.-to kolo Zgierza -tel.502-326-589 .
/chyba 15 zl/doba/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
albo :[URL]http://hotelterier.pl/galeria03.htm[/URL]
[URL]http://www.szkoladlapsow.com/[/URL] --- w tych obu hotelikach -oplaty dla psów dogo są niższe ,niż w cennikach
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
czy kolo Wągrowca /Wlkp./ ceny od 15 zl [URL]http://www.allegro.pl/item836984812_hotel_dla_psiakow_na_wysokim_poziomie.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']DZIEWCZYNY -JAK JEST B,TRUDNA SYTUACJA -to mogę podac kontakt i link - bo robilam rezerwację jednej suni -a jest chyba miejsce .Podam na pw -komu ? pilne -zaraz musze isc !! czekam - na pw ..ale transport az kolo Lublinca ma byc .. Pasuje wam ? cena przystępna ..[/QUOTE]

Sytuacja jest beznadziejna.....
Wyślij PW do Leminiady

Link to comment
Share on other sites

Lemoniado, jeśli nic się nie znajdzie to czy on naprawdę nie mógłby przez te świąteczne dni w garażu zostać u Was? tak tylko pytam, ale nie chcę żeby to wyszło tak, że jakoś próbuję ingerować w Twoje stosunki z rodzicami. :oops: Bo póki co nic sensownego się na horyzoncie nie pojawiło niestety:roll:

Link to comment
Share on other sites

Jamor ma komplet i mnóstwo rezerwacji, nie przyjmie Lemona :(
Do hoteliku Agi już pisałam, na podanego meila, tak samo do AlinyS, nie mam odzewu.
ZuziaM ma miejsca, ale nie wiem, czy go przyjmie, bo nie jest stary i kaleki. Napiszę do niej..
Pisałam jeszcze do zuzki, która oferuje DT, ponoć po Nowym Roku jedna z jej suniek ma jechać do domu, i ewentualnie wtedy by mogła. Ale też nic pewnego.
Ja go zabrać nie mogę, nawet do garażu :( Nie wiem, co zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula131']Ten piesek z kartonu znajduje się ok. 20 km od Ostrołęki. Dziewczyny starają się zorganizować mu transport do mariamc. Co prawda, do Ostrołęki też kawał drogi...[/QUOTE]
Mariamc prowadzi płatny DT, dobrze rozumiem? Poczytam wątek jak wrócę, teraz idę do lecznicy z karmą. Co ja powiem pani doktor... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...