Jump to content
Dogomania

Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa


BajkaB

Recommended Posts

[quote name='BajkaB']Wiecie nie moge sie uspokoić.Do końca zycia nie zapomne oczu tej suni.Nelly to mix husky i te niebieskie,cudne oczy..A w nich cierpienie,ból,rozpacz,bezsilność..Konała,a jeszcze wyrywała sie do szczeniaków:-(:-(:bigcry::bigcry:[/QUOTE]

[B]Bajko[/B], wiem, nie można nawet o tym myśleć, ogarnia wściekłość.
Kilka dni wcześniej i może Nelly
[*] by przeżyła... Umierała, a wyrywała się do dzieci..
Co za bestia, tak potraktować sunię ze szczeniakami.. Aż trudno uwierzyć, że to nauczycielka.
Przecież obowiązuje przestrzeganie zasad etyki. Zostawić bez jedzenia sunię ze szczeniakami ? To nieludzkie !

Link to comment
Share on other sites

Żyła tak długo aż przyszła pomoc dla maluchów, dzielna mama :placz:. Trzymajcie się maluchy! Dokładam się, choć wiem, że to niewiele ale grosz do grosza. Mam 4 psie biedy, więc szczególnie bliska jest mi psia niedola. TV koniecznie - może do Uwagi na TVN?

Link to comment
Share on other sites

Ja p********* nie wierze po prostu w to co tutaj zobaczyłam, te dzieci, które ma pod swoją opieką mogą być w niebezpieczeństwie. To jakaś paranoja, Teraz trzeba pomyśleć, gdzie to zgłosić, zawiadomienie, kto jej dał pozwolenie na "rodzinę zastępczą" po prostu wto nie wierzę - mam nadzieję, ze te maluszki będą żyły :(

Link to comment
Share on other sites

Kontakt do mnie jest w pierwszym poście,telefon i mail.
O 16 jestem umówiona w klinice,o 17 na Policji.Wniosek o wszczęcie postepowania gotowy,złoże jak pojadę.
Jeśłi ktoś moze to bardzo [prosze zainteresowac media,ja po prostu fizycznie nie mam na wszystko czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...