Jump to content
Dogomania

Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa


BajkaB

Recommended Posts

Najgorzej będzie, jak wszyscy będą wiedzieć, wszyscy będą gadać, a pani jak była tak będzie nauczycielką. Jestem bardzo sceptyczna co do rychliwości jakichkolwiek władz (w tym dyrektorów szkół, kuratoriów), zwłaszcza jeśli chodzi o psa. Ale może taka moja natura; oby było inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']Doroto przegięłaś...
Jak wielu tutaj jestem nauczycielem, swego czasu nawet mieszkającym i pracującym na wsi. I daję ci słowo, że nigdy żadnemu z psiaków obecnych (od zawsze) w moim domu nie działa się krzywda. Uogólnianie prawie zawsze krzywdzi, albowiem jest oceną. Jakiś czas temu była tu mocno poruszona sprawa znęcania się nad psem przez prawnika - wcale to nie znaczy że wszyscy prawnicy są..... Myślę, że albo ktoś jest Człowiekiem albo nie, a to jaki zawód wykonuje jest niejako przy okazji i naprawdę nie ma znaczenia.[/QUOTE]

Tak się składa, że ja tez jestem nauczycielem. Nic nie zrozumiałas z mojego postu, więc proszę nie pisz, że przegiełam. Mnie chodzi tylko o to, że od nauczyciela, który ma wychowywać młodsze pokolenie, należaloby oczekiwać klasy, poziomu i przede wszystkim czlowieczeństwa. A Ty się obrazasz, że tknęłam stan nauczycielski. Ale nie trafilaś, bo ja też tą grupę zawodową reprezentuję.

Link to comment
Share on other sites

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia maleństw. Na ile tygodni wyglądają? Czy są jakieś dziewczynki? Moja mama zastanawiała się nad adopcję Mukiego, ale myślę że te maleństwa bardziej potrzebują domku i opieki... Ich mama oddała za nie życie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laima']Najgorzej będzie, jak wszyscy będą wiedzieć, wszyscy będą gadać, a pani jak była tak będzie nauczycielką. Jestem bardzo sceptyczna co do rychliwości jakichkolwiek władz (w tym dyrektorów szkół, kuratoriów), zwłaszcza jeśli chodzi o psa. Ale może taka moja natura; oby było inaczej.[/QUOTE]
O ile sie nie myle, to nauczycielem nie może byc osoba skazana za przestępstwo popełnione umyślnie.No chyba, że sprawa zostanie umorzona, bo po naszym wymiarze sprawiedliwości wszystkiego można się spodziewać.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie umorzenia sprawy się obawiam ("niska szkodliwość") i umycia rąk przez dyrektora szkoły.
No nic, zobaczymy.
Może ona jest rodziną zastępczą np. dla dzieci własnego dziecka - choć trudno mi sobie wyobrazić, że w ogóle mogła przejść przez procedury...

Link to comment
Share on other sites

Teraz przeczytałam ;-( tragedia. Znęcała sie nad zwierzętami, zagłodziła psa na śmierć, nie udzieliła mu/im pomocy;-( Ma status rodziny zastępczej, a doprowadziła do śmierci psa, sąd rodzinny powinien w trybie natychmiastowym odebrać jej prawo do bycia rodziną zastępczą. Dyrekcja szkoły powinna być przez prokuraturę powiadomiona i do chwili ogłoszenia wyroku powinna zostać zawieszona w obowiązakch pracowniczych. Jeśli faktycznie dopuściła sie tego wszystkiego, powinna stracić prawo wykonywania zawodu na długie lata. Zal tych dzieci, którym była zastępczą matką. ;-( degenerat a nie nauczyciel

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1'] :-([B] A ta baba, nauczycielka[/B] powinna zostać przykładnie ukarana, niestety [B]na wsiach często psy nauczycieli żyją w okropnych warunkach.[/B] Ja wiem o jednym psie [B]takiej pani nauczycielki, absolwentki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego[/B], któremu łańcuch wrósł w szyję, bo nawet mu obrozy nie kupiła:angryy: Coż żadne studia nie zmienią metalności społeczności wiejskiej i tacy nauczyciele, wychowuja młodsze pokolenia. Czy może być więc lepiej na polskiej wsi?

[B]Mnie chodzi tylko o to, że od nauczyciela, który ma wychowywać młodsze pokolenie, należaloby oczekiwać klasy, poziomu i przede wszystkim czlowieczeństwa.[/B][/QUOTE]

O tak........

Link to comment
Share on other sites

Trudno pojąć ,że aż tyle okrucieństwa może być a takich "ludziach" jak ta sadystka ....Dlaczego jednak ci sąsiedzi tak póżno reagowali i powiadomili o tej tragedii suni i szczeniaków ..?? Tę sadystkę powinno czekać więzienie -za okrucieństwo wobec zwierząt -oraz odebranie praw do opieki jako rodzina zastępcza. Taki potwór jak ona nie może mieć pod swoją "opieką" ani dzieci /jako rodzina zastępcza tym bardziej/ ani żadnego zwierzęcia -już nigdy.

Link to comment
Share on other sites

trzeba zawiadomic kuratora zawodowego ----ktoś kto nie potrafi zająć się psem nie potrafi zająć się dzieckiem
jutro bezwzględnie trzeba zawiadomic Prokurature < zawiadomienie policjii to nie to samo>
koniecznie juto trzeba zawiadomić Sąd Rodzinny -jest to powód do przeprowadzenia wywiadu środowiskowego
moje rady wynikają z tego że jestem biegłym sądowym
jak potrzebna byłaby pomoc -chętnie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']trzeba zawiadomic kuratora zawodowego ----ktoś kto nie potrafi zająć się psem nie potrafi zająć się dzieckiem
jutro bezwzględnie trzeba zawiadomic Prokurature < zawiadomienie policjii to nie to samo>
koniecznie juto trzeba zawiadomić Sąd Rodzinny -jest to powód do przeprowadzenia wywiadu środowiskowego
moje rady wynikają z tego że [B]jestem biegłym sądowym[/B]
jak potrzebna byłaby pomoc -chętnie!!![/QUOTE]

dobrze wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

Przerazające :shake: Jezus Maryja biedna sunia:(

Pedagog:-o strach sie bać jak wychowuje swoich podopiecznych.
Wstyd mi za takiego pedagoga w naszych szeregach.Zdecydowanie powinno się ją pozbawić prawa wykonywania zawodu.....choć wiadomo na policji i czy w sądzie powiedzą : co ma piernik do wiatraka....miejmy nadzieje,że może jednak tak nie będzie.:angryy:

Nie przebrnęłam przez caly wątek.Nie wiem czy maluchy mają DT bądź DS?Jeśli nie mogę wziąć jednego na DT i szukać DS...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']O ile sie nie myle, to nauczycielem nie może byc osoba skazana za przestępstwo popełnione umyślnie.No chyba, że sprawa zostanie umorzona, bo po naszym wymiarze sprawiedliwości wszystkiego można się spodziewać.[/QUOTE]

każdy nauczyciel musi przedstawić zaświadczenie o niekaralności , jeśli jest karany nauczycielem być nie powinien ...więc jeśli ta kobieta zostanie ukarana , co powinno nastąpić , to powinna wylecieć na zbitą twarz z zawodu , a jeśli ma dzieci w rodzinie zastępczej to kurator oże i uważam że powinien wystąpić o odebranie

Link to comment
Share on other sites

jestem kolejny raz w głebokim szoku!
Strzemieszyce to jednak zabita dechami wiejska dzielnica Dąbrowy! W czwartek byłam z Amikat na interwencji w tej dzielnicy - pies na 40 cm łancuchu, zastraszony, brud smród i ubóstwo - przyjechała policja i spytała: czy to sa wg pań złe warunki dla psów? bo my sie nie orietujemy?
Po czym dodali że znają miejsca z interwencji w Strzemieszycach gdzie psy są w 100 razy gorszych warunkach i nikomu to nie przeszkadza - pyt czemu policja znając takie miejsca nie zgłosi tego do odpowiednich komórek, fundacji? czemu jest taka znieczulica ze nie reagują patrząc na krzywde zwierząt? Stwierdzili że jeśli uważamy ze to sa złe warunki i kobiecie nalezy odebrać psy to takim tokiem myslenia w strzemieszycach wszystkie psy powinny zostać zabrane!
byłam zdruzgotana postawą policji!! wiedzą ale nie powiedzą bo nie wiedzą komu i że 3ba!

ogromnie i przykro z powodu suni! Licze że odpowiednia kara spotka ta kobietę!

Link to comment
Share on other sites

Myślę panie Marecki , że rzeczywiście napisałeś o jeden post za dużo. Dla mnie to zdjęcie suni ze szczeniakami wzbudza agresję i ciężko widząc coś takiego powstrzymać wulgaryzmy... A jak nie podobają się ikonki to może zmieni pan forum? Wszyscy Ci ludzie oprócz bycia sędziami i wydawania wyroków, pomagają psom i ratują im życie. Emocje nawet te najgorsze są normalym wynikiem ludzkiej wrażliwości czego Tobie brakuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...