Jump to content
Dogomania

Orzeszek Timur odszedł kochany w swoim ciepłym domku.....


majuska

Recommended Posts

  • Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Serdecznie!!! Piszę z pracy - w domu komp siadł, a w pracy dogo ciągle się rozlogowuje, mam nadzieję, że teraz wreszcie się uda. Z utęsknieniem czekamy na przedadopcyjnych gości. Nie możemy już doczekać się Timurka. Jesteśmy cały czas w kontakcie (p. Majuska zna nasze numery telefonów ).
Liczymy też na gości z dogo, gdy Timurek będzie już u nas. Pozdrawiamy i Nie przestawajcie trzymać kciuków!!!
PS. Mój nick wziął się od nazwy ursynowskiej ulicy Na Uboczu i marzy się nam, żeby tu właśnie było cieplutkie miejsce dla Timurka...

Link to comment
Share on other sites

Timurek jest po kocim teście.

Najfajniejsze w kociarni było....

[IMG]http://images42.fotosik.pl/151/c9900df227f51573.jpg[/IMG]

Z kotami nie bedzie najmniejszego problemu!!! Timur na smyczy przewędrował kawałek, pomału, bo pomału, ale szedł, czuje sie na nowym terenie niepewnie, ale bardzo szybko sie uczy, i po chwili gadania do niego reaguje na głos osoby, więc wierze , że się w nowym domku szybko nauczy wszystkiego i przyzwyczaji do swoich Państwa.

Link to comment
Share on other sites

nie, bo ja wczoraj od rana na nogach i wróciłam do domu po 22 z UBOCZA :eviltong: aż wstyd hihihi u ludzi tak siedzieć do nocy... :eviltong:

ale to dlatego, że było tak fajnie - pal licho już nawet ciasto :lol: które było i było smaczne

mówię Wam, nawet poznałam sławną panią Zosię kocią karmicielkę :p no tego bym się nie spodziewała!

niech się Timur pakuje, a jak nie ma co pakować to nic - tam wszystko jest :loveu:


jejku, miałam pisać, że było słabo i że mi się nie podobało (dla żartu, żeby Adam i Ania się denerwowali na nas, bo nie mogą nic na razie odpisać:evil_lol:), no ale nie mam serca kłamać :cool3: bo im bardzo zależy :p

Link to comment
Share on other sites

majuska, ja tam sie cieszę, że ich poznałam :) gorąco było, bo z Mokotowa 2 h do nich jechaliśmy :loveu:
a to jest dosłownie dzielnica obok

Ania i Adam mają super koty :) wszystkie bidy i znajdy

daliśmy im namiar na dr Garncarza 8) na pewno pójdą

ich największą obawą co do Timura było to, czy mieszkanie nie jest za małe :evil_lol: ale jak im powiedziałam, że ja w podobnym (a nawet chyba takim samym) mieszkaniu w bloku mam 4 psy to chyba się przekonali ;)
poza tym no są to super ludzie - empatyczni, pomagający, pogodni i mili. nie przejmujący się głupimi docinkami.

umówiliśmy się, że jak już Timurek przyjedzie to wpadniemy i my :) sprawdzić jak on się miewa, może doradzić lub pomóc.

Link to comment
Share on other sites

o nie, nie Tobie :)

ja mam bardzo blisko na Ubocze poza tym :) jakby coś to piszcie lub dzwońcie

wpadłabym jak przywieziesz Timura, ale chyba niestety cały weekend mam zawalony :(
w niedzielę jeden mój podopieczny czekać będzie na jedzonko w Ząbkach i na ocieplanie budy

Link to comment
Share on other sites

Co ma wisieć nie utonie ;) ...nie wiadomo w co ręce włożyć,ale chociaż kilka zwierzaków będzie mieć lepiej na Święta, dobrze, że mam kochanego TZta i podjęlismy decyzję zrezygnowania z naszego wyjazdu rocznicowego na rzecz ciepłego domku dla Timura, tak to nie wiem jakby on się tam znalazł, a w schronie to przeciez teraz tragedia....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...