Jump to content
Dogomania

Orzeszek Timur odszedł kochany w swoim ciepłym domku.....


majuska

Recommended Posts

  • Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UBOCZE']To ja już zdradzę tajemnicę...

Wszystko zależy od dwóch spraw:

Po pierwsze: Czy Timurek nie boi się kotów (które skądinąd są bardzo łagodne) i jest z nimi w stanie mieszkać...

Po drugie: Czy moje mieszkanie będzie dla niego wystarczająco komfortowe...[/QUOTE]

Do kotków sprawdzimy Timurka w kociarni. A o mieszkanie bym sie nie martwiła, będzie dla niego luksusem w porównaniu do mroźnego schroniskowego boksu..Myślę, że on mieszkał kiedys w mieszkaniu, jak trafił do schronu był całkiem zadbany, miał błyszczącą , miękką sierść...troszke trzeba go będzie do schodów przyzwyczaić, ale on szybko się uczy wszystkiego co jest w jego otoczeniu. Z wybiegu trafia spokojnie do swojego boksu i wskakuje do niego , wie, że tam jest schodek i sobie z tym świetnie radzi. Pamietam go jeszcze z lata jak łaził za mna po wybiegu krok w krok, szedł za głosem i przyjmował pieszczotki..teraz jest jakby bardziej nieśmiały, ale nie całkiem wycofany...co tu sie dziwić, stracił psiak przez ponad pół roku dużo nadziei. Wszystko jest jednak do nadrobienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']To ja już zdradzę tajemnicę...

Wszystko zależy od dwóch spraw:

Po pierwsze: Czy Timurek nie boi się kotów (które skądinąd są bardzo łagodne) i jest z nimi w stanie mieszkać...

Po drugie: Czy moje mieszkanie będzie dla niego wystarczająco komfortowe...[/QUOTE]

czyli do UBOCZEGO domku Timurek szykowany ? Widze że czaisz sie od jakiegoś czasu, a poniewaz działam na dogo ponad 3 lata i cokolwiek kumam, mysle że przemysleliście przez ten czas wszystkie za i przeciw i będzie to odpowiedzialna adopcja i mam nadzieje bardzo udana....
Póki co strasznie sie cieszę bo nie spodziewam sie że Timurek może bac sie kotów....on tylko strasznie człowieka potrzebuje. A do wszystkich warunków sie przystosuje coby to nie było, bo i tak wszystko lepsze niż samotnosc w zimnym boksie schroniskowym.....
Trzymam bardzo mocno kciuki za te adopcję.......

Link to comment
Share on other sites

Schodów w ogóle nie będzie, bo mieszkamy na parterze 10-piętrowca, a do wejścia w bloku wiedzie szeroka droga wózkowa. Mamy też przyblokowy, odgrodzony od osiedla ogródek ponad 40 m2 - wiosenno-letni komfort dla naszych kotów, ale to nie dla Timurka, bo on przecież zwłaszcza na początku musi być bardzo pilnowany...
Tremę mamy bardzo dużą, więc kciuki koniecznie trzymajcie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']witaj beciu!
dobre wiadomości dla Timurka , bo na innych wątkach ech...
ale nie można się załamywać
może i inne psiaki będą miały szczęście[/QUOTE]

[B]becia [/B]wróciła to i zła passa sie odwróci - niech pierwszym przykladem tego bedzie Timurek....:eviltong:
Czuje przez kości że to[B] ten[/B] domek....ci [B]ludzie[/B]....spokojnie.....na uboczu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']z tego co kojarzę to chyba [B]mru [/B]mieszka na Ursynowie....[/QUOTE]

Na Ursynowie mieszka Mru, która jest moją wirtualną znajomą na n-k i z którą jestem w netowym kontakcie, gdy zaginie albo znajdzie się w okolicy jakiś psiak. Jest też Gusia, opiekunka Marleja, Gagata chyba z Emira, Alicjazar- która adoptowała Bambaryłka - Fiodora - wszyskich znam oczywiście tylko wirtualnie.

Jeśli znacie którąś z tych osób i i okażę się, że ma czas, to napiszcie do niej, że zapraszamy w umówiony dzień po południu na kawę i dobre ciasto...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']I ja tak pomyślałam...w razie czego ( odpukać ) będzie Beciu na Ciebie:eviltong:

Ciotki!!!
Kto na wizytkę do państwa Timurowych da radę?? Figuś Ty byś się nie wygrzebała??[/QUOTE]

aaa ja dopiero teraz przeczytałam ,ze wizyta przedadopcyjna
mogę jechać ,jak najbardziej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']A ja chciałam zapytać, czy Timur będzie dostawał tort, na przykład na każdą rocznicę przyjazdu...?
Bo są [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131791-Lucia-8-letnia-maA-a-sunia-z-wielkim-sercem-MA-DOM/page125"]tacy[/URL], co dostają - na imieniny...[/QUOTE]
No to uważajcie Mru i Figa33, bo jak Ubocze skorzysta z tego przepisu na ciasto to dostaniecie apokaliptyczne paskudztwo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...