Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakla']A ja w czwartek i być może w piątek:loveu: Co prawda w piątek nic nie wystawiam, więc sobie pooglądam terierki:cool3:[/quote]
[B]Zakla[/B], a czy ja moge Cie w takim razie wykorzystac :lol: . Z przyczyn techniczno-finansowych nie moge byc na swiatowej ale chce miec dokladne info z ringu softow. [COLOR=magenta][B][I]Potrzebuje chetnych coby porobili dla mnie zdjecia, ktore moglabym pozniej wstawic na strone internetowa[/I][/B][/COLOR] - link w podpisie. Publikacji wszystkich fotek nie gwarantuje, ale jakby ktos mial wene:cool3: ... no i niezbedne bylyby konkretne nazwy psow do zdjec:oops: . Masz moze ochote popstrykac :diabloti: ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Słuchajcie, a ja mam jeszcze takie pytanie : czy uważacie, że faktycznie jak twierdzą organizatorzy każdy samochód wjedzie na teren targów, tzn. czy starczy miejsca? I kolejne pytanie związane z tym: czy samochody na terenie targów są bezpieczne czy kompletnie nic nie zostawiać w samochodzie?[/quote]


Teren targow jest ogromny, zmiesci sie tam bardzo duzo samochodow co do bezpieczenstwa to niby teren zamkniety ale ludzi ogrom no i tutaj sugerowalabym pochowanie wratosciowych rzeczy w niewidocznych miejscach albo zabranie ze soba. Wiele tez zalezy od miejsca gdzie sie zaparkuje auto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nicole7']A gdzie najlepiej zaparkować auto??? Czy są jakieś utrudnienia w dojazdach do Poznania i w Poznaniu???[/quote]


Maly korek moze pojawic sie na ul.Glogowskiej przy wjezdzie do Poznania od strony Wroclawia - budowa nowej drogi

Osoby przyjezdzajace pociagami moga miec spoznienia poniewaz poznanski wezel kolejowy jest modernizowany i pociagi raczej nie przyjezdzaja punktulanie.

Co do parkowania aut to napewno w okolicy jak zwykle potworza sie prywatne parkingi. No i w czwartek i piatek w Poznaniu od godz. 10-18 obowiazuje strefa platnego parkowania.
Gdy auto zaparkujesz przy wiekszych ulicach to powinno byc w miare bezpiecznie , tym bardziej ze napewno podaczas imprezy troszke bedzie sie policji krecilo przy targach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']A ja w czwartek i być może w piątek:loveu: Co prawda w piątek nic nie wystawiam, więc sobie pooglądam terierki:cool3:[/quote]

To mam nadzieje, że będziesz nam kibicować.:)

[quote name='GUCIA']Czy morze ktoś wie o wolnych miejscach hotelowych w okolicy Poznania?????[/quote]

[B]Biuro Zakwaterowań[/B]
[B]"DELTA" Julita Patronowska[/B]
[B]ul. Jabłonkowska 43[/B]
[B]61-435 Poznań[/B]
[B]Tel. \ Fax. (061) 8320-327[/B][B]Tel. kom. 0606-221-077[/B]

Wczraj był jeszcze jeden wolny pokój na noc z chyba z czwartku na piatek.

Link to comment
Share on other sites

a propo tych korkow w poznaniu, przygotujcie sie ze beda duze utrudnienia zwlaszcza w okol targow, zwlaszcza w czwartek, piatek i sobote rano poniewaz ludzie jada do pracy i zawsze sa zakorkowane ulice tj np. grunwaldzaka, bukowska, glogowska(zwlaszcza tam bo ja remontuja), hetmanska (nie wiem jak jest z drugiej strony poznania ale pewnie tak samo) wiec w normalny dzien tam sa spore utrudnienia a co dopiero jak przyjedzie ponad tysiac osob :roll: wezcie wiec w zapasie przynajmniej godzine na przejazd przez poznan, zalezy tez z jakiej strony pojedziecie. Napewno tez duzio ludzi bedzie chcialo wjechac na teren wiec wokolo tez bedzie kibel a to wlasnie jest samo centrum, wiec przy wjezdzie tez stracicie troche czasu.
Teren targow jest duzy i wjedzie duzo aut ale tez zalezy jak poustawiaja samochody.
Sama tez bede jechac autem i choc mieszkam 20 km od poznania wyjezdzam 2 h wczesniej, najwyzej zostawie auto wczesniej i dojde na piechote do centrum
Wszystkim dojezdzajacym zycze powodzienia. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jovi']Słuchajcie, a ja mam jeszcze takie pytanie : czy uważacie, że faktycznie jak twierdzą organizatorzy każdy samochód wjedzie na teren targów, tzn. czy starczy miejsca?[/quote]

[quote name='gudis']Teren targow jest ogromny, zmiesci sie tam bardzo duzo samochodow[/quote]

No ja bym taka pewna nie była... W zeszłym roku (liczba zgłoszonych psów byla porównywalna z tegoroczną, przypadającą na kazdy dzień) o 9 mieliśmy dość spory problem ze znalezieniem miejsca. W końcu zaparkowaliśmy przy bramie (cały czas zamkniętej), gdzie teoretycznie parkowac nie wolno bylo. Ale skoro za miejsce już zaplaciliśmy to sorry...
Jovi.. Jeśli masz mozliwość pojawienia sie na targach ciut wcześniej - to lepiej się pojaw. Po co sobie później nerwy psuć.

Link to comment
Share on other sites

O ile nic się nie zmieni będę mieć miejsce w samochodzie z Wrocławia do Poznania (i z powrotem) w sobotę - możemy zabrać ludzia z psem (nawet dużym) o ile nie będzie atakował klatki z moimi.
Autko jest na gaz - czyli koszty (do podziału) nie za duże...

Sorry już nie aktualne
Pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

Przeraziłam się Waszymi korkowymi opowieściami i udało mi się załatwić jeszcze jeden nocleg więc jadę do Poznania w czwartek:multi: .
Nie chcę tłuc się po Poznaniu autem. Czy ktoś może mi napisać jak najsensowniej dojechać komunikacją i ile czasu muszę sobie mniej więcej zarezerwować. Będę mieszkać na ul. Jabłonowskiej.

Link to comment
Share on other sites

cytat:
Nitor Nivali, rozumiem, ze jesli dostałam maile zwrotne od o/Poznan "Zgłoszenie zostało przyjete, Pozdrawiamy"
to juz nie muszę dzwonic i potwierdzac ?

[quote name='Nitor-Nivalis']Oznacza to ze ZGLOSZENIE ZOSTALO PRZYJETE :)

wiec nie musisz dzownic :)[/quote]

otóż okazuje się, że trzeba potwierdzać. Mimo potwierdzenia z serwera, że zgłoszenie zostało przyjęte jeden z moich psów nie został przyjęty :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...