Jump to content
Dogomania

Godelaine

Members
 • Content Count

  1,038
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Godelaine

 1. Zgadzam się w zupełności! Ile bym dała, żeby moja Mysza się na tych fotkach znalazła...
 2. Fotki naprawdę cudne! :)
 3. Śliczne fotki! Wklejaj, wklejaj. Może i moja czarna Desti się znajdzie :)
 4. Jejku, jak ja Wam zazdroszczę! Niestety mój połówek zaprotestował przeciwko wyjazdowi w Sylwestra (zachciało mu się rocznicę spędzać w "niepsi" sposób), ale w tym roku będę nieugięta. Do dziś mam miłe wspomnienia z sylwestra w Ciechocinku przed trzema (czterema?) laty. Tym bardziej żałuję, że mnie nie było w tym roku :( Dla wszystkich (z szczególnym uwzględnieniem zwycięzców :) ) ogromne gratulacje! :)
 5. Super! Pojawimy się na pewno :)
 6. UWAGA! Kuba wrzucił już filmiki z przebiegów, więc [URL="http://www.youtube.com/profile?user=JHolubinka#g/u"][B]ZAPRASZAM[/B][/URL] :D
 7. Yupi! :D Doczekałam się Destinki! :D Marysu, jesteś wielka :)
 8. To tak w ramach zachęty do dalszej obróbki - nie wiem czy mają takk inni, ale ja mimo zawalenia robotą co jakiś czas wpadam na dogo, żeby popodziwiać Twoje fotki. Naprawdę super się je ogląda :)
 9. Marysiu, oczywiście, rozumiem :) Uważam, że wykonujesz kawał wspaniałej roboty bez względu czy wśród Twoich zdjęć znajduje się mój sucz czy nie :)
 10. Obiektyw, albo raczej ręka tym obiektywem sterująca bajeranckie. Ale buuu.... W serii "rękaw" znalazły się wszystkie belgi (czy też raczej nawet owczarki) zerówkowe oprócz mojej Myszy... Buuu... :-( :-( :-(
 11. Ja również bardzo dziękuję za wspaniałe zawody. Ciesze się, że przy okazji MA udało się zorganizować zerówkowe starty. To wspaniale mieć okazję jeszcze przed wejściem do jedynek spróbować biegania w hali. I dodatkowo móc popodziwiać najlepszych. Bo oglądało się Was z trybun naprawdę świetnie! :) Ja po zawodach ponownie jestem pełna werwy i optymizmu. Bo skoro moja suka biegać potrafi mimo dwumiesięcznej przerwy w treningach, to co będzie, jak w końcu zaczniemy porządne, regularne ćwiczenia? Zabieramy się więc do szukania nowego terenu i, miejmy nadzieję, do zobaczenia w nowym roku już w jedyneczkach :) Raz jeszcze - OGROMNE GRATULACJE dla zwyciężców :)
 12. My, oczywiście tez stoimy w kolejce. Inna sprawa, że u nas wiele zależy od szczeniaczkowych planów. I jak to się wszystko w przyszłym roku ułoży. Ale i tak, stoimy. A co! :)
 13. Aaa.. To pikuś. Jeśli to tylko kwestia czasu to luz :)
 14. Czy ktoś jadący w sobotę rano na zawody byłby w stanie zabrać z Powiśla dwie osoby z dwoma psami (belg i bokser - obydwa się mocno kompresują :) )? Podobno dojazd na miejsce zawodów komunikacją miejską jest mało przyjemny, a ja w miarę możliwości wolałabym do minimum ograniczyć męczenie psów.
 15. Ewa, dzięki Ci dobra kobieto (zwłaszcza, że nie sądziłam, że zobaczę jeszcze moją małą). Wspaniała robota, naprawdę :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:
 16. Ewa, raz jeszcze ślicznie dziękuję za foty mojego czarnego Potwora :) Z innej beczki - [url="http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/zawody%20wroclaw/czesc7/IMG_3170.jpg"]TO[/url] zdjęcie mnie zabiło :)
 17. A mi się wydaje, że chyba nie ma sensu z Panem Zibimanem dłużej rozmawiać. Pan ochoty na dobre zdjęcia nie ma, proszę bardzo. Zawsze w ten sposób dziewczyny zaoszczędzą kilka(naście) mega na karcie, a także cenny czas. A nuż, dzięki temu, Desti lub inny psiak, będzie miał więcej fajnych fot :)
 18. Ewa, dziękuję za fotki Myszy :) W ramach deseru - Kuba wyprodukował jeszcze jeden filmik: [url=http://www.youtube.com/watch?v=rMxppJhs-4Q]YouTube - Zapoznanie z torem (Bonus) - Wrocław 2009[/url] P.S. Zawsze wiedziałam, że dla osób z boku musi to dziwnie wyglądać. Ale żeby aż tak? :)
 19. [quote name='Wafelek']Bardzo bardzo Kubie dziękujemy (i jaki postęp od Legnicy w filmowaniu agility - się chłopak rozwija :evil_lol:).[/quote] Taaa, teraz już wie, że ludzi również wypada mieć w kadrze :diabloti: A tak poważnie, właśnie dość ciekawa jest ta inna perspektywa. Jeden z przebiegów Myszy oglądałam w trzech różnych wersjach - i za każdym razem można było wyłapać coś jeszcze. Dlatego filmików nigdy za wiele. Fotek również :) Więc gdzie są następne? :diabloti:
 20. [quote name='Fretka']A jak można wysłać potwierdzenie wpłaty mailem? Tzn, czy można po prostu skopiować i wkleić do listu, czy dać w załączniku w wordzie czy może jest jakiś specjalny przycisk na poczcie w tym celu? :oops:[/quote] Zależy, jak opłacałaś. Jeśli w realu (w banku, na poczcie etc), to chyba najlepiej zrobić skan i dołączyć do maila. Jeśli robiłaś przelew przez internet, powinnaś mieć opcję pobrania potwierdzenia w wersji elektronicznej. Wtedy załączasz to w mailu.
 21. [quote name='fankafanty'] I drąca japę Desti jest super :loveu: [URL]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/zawody%20wroclaw/czesc1/IMG_2024.jpg[/URL] [/quote] Starzeję się. Dopiero dzięki Tobie zauważyłam, ze jest jeszcze jakaś fota Myszy :) Ewa, dzięki :) P.S. Przekleję ja na belgi, jeśli nie masz nic przeciwko :)
 22. My, co prawda, nie mamy fotek, ale mój Kuba bawił się w kręcenie filmików. [SIZE=2][COLOR=Blue] [COLOR=Black][B][URL="http://www.youtube.com/JHolubinka#grid/uploads"]OTO[/URL] efekty![/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] Na jeden film składają się wszystkie przebiegi danej pary, które Kuba nakręcił w ciągu tych dwóch dni (podobno było mu tak łatwiej wrzucać :) ). Częstujcie się :)
 23. Marysiu, ja to już pewnie mówiłam (i Ty to pewnie wiesz :) ), ale nic to, powiem raz jeszcze - jesteś WIELKA! Cudowne foty! Dziękuję ślicznie za moją Myszę :) P.S. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, jeśli tradycyjnie przekleję fotki na belgi :)
 24. Alusia, dzięki za naszą fruwającą fotkę. Śmiesznie to wygląda, gdy pies i właściciel wszystkie "łapy" mają w powietrzu :)
 25. Metaxa - jakie śliczne zdjęcie mojej suczy! Mogę przekleić na belgowe forum? :)
×
×
 • Create New...