Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='Ki-wi']Nie sledzilam calego watku,wiec sorry jesli juz bylo to pytanie...mianowicie nie wiem czy moge wejsc z psem nie wystawianym na wystawe tylko pokibicowac i ile tak orientacynie kosztuje wstep dla psa?[/quote]

napewno musisz miec przy sobie ksiazeczke zdrowie z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie, ale moze byc tez tak ze nie będzie wstępu dla psów niewystawianych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylrwia']
Szkoda, że Atena jest za mała. Ale może w przyszłym roku na jakiejś wystawie się spotkamy.:lol:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]Spotkamy się i to napewno, tylko wojnę mam w domu, kto młodą będzie wystawiał :) Każdy chce :loveu:
A w Poznaniu pewnie też się zobaczymy...tyle, że bez młodej.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ki-wi']Nie sledzilam calego watku,wiec sorry jesli juz bylo to pytanie...mianowicie nie wiem czy moge wejsc z psem nie wystawianym na wystawe tylko pokibicowac i ile tak orientacynie kosztuje wstep dla psa?[/quote]
A po co ciągać tam psa, którego i tak nie będziesz wystawiać? :roll: I tak każdego dnia będzie wystawianych dużo psów na terenie targów i jak każdy by jeszcze wchodzący wprowadził jeszcze po jednym nie zgłoszonym to chyba byłby "dywan" z psów. Jeśli nawet uda sie przemycić psa niezgłoszonego na teren targów to podstawowe pytanie Po co?:shake:
Rozumiem sytuacje, jak ktoś wystawia swoje psy i np. ma za młodego szczeniaka, który sie nie kwalifikuje jeszcze do swojej klasy a nie mam go z kim zostawić na czas wyjazdu do Poznania. To już siła wyższa;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']A po co ciągać tam psa, którego i tak nie będziesz wystawiać? :roll: I tak każdego dnia będzie wystawianych dużo psów na terenie targów i jak każdy by jeszcze wchodzący wprowadził jeszcze po jednym nie zgłoszonym to chyba byłby "dywan" z psów. Jeśli nawet uda sie przemycić psa niezgłoszonego na teren targów to podstawowe pytanie Po co?:shake:
Rozumiem sytuacje, jak ktoś wystawia swoje psy i np. ma za młodego szczeniaka, który sie nie kwalifikuje jeszcze do swojej klasy a nie mam go z kim zostawić na czas wyjazdu do Poznania. To już siła wyższa;)[/quote]

A to sie nie zgodze, ze to siła wyższa, nie w przypadku TEJ wystawy. Ja mam niezgłoszone 2 psy, własnie szczeniaka, i kontuzjowanego ChPl, i nie mam co z nimi zrobic. Szlak mnie trafia, ryczec mi sie chce, po nocach nie śpie.. Ale zgłoszone 4 pojadą bezemnie, tylko z TZ, trudno sie mówi. Ale tłumu zagęszczac nie bede, niech sie Święto Polskiej kynologi święci z oprawą jaka mu należna, i bez tłumów wałęsających sie niezgłoszonych boorków..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']A gdyby znalazł sie ktoś,kto mógłby się nimi zająć w Poznaniu na czas wystawiania pozostałych?[/quote]

Puli, jesli to do mnie :cool3: , to odpada :-( .
Małe rude jeszcze niestabilne psychicznie, z obcą osobą w obcym miejscu jej nie zostawie, bo zawyje sie na śmierc ( w najlepszym przypadku), mała ma cięzki charakter poki co, spacerowo niestabilna w obcych miejscach jest strasznie tez.. Mały pierwotniak :roll: .
Juz nie wspomne, ze mam 2 psy zgłoszone na czwartek a 2 na piatek, to bonus wystawiania boorków z dwóch grup :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eurasierka']Napisane jest w tym sensie, że na jednego psa może wejść TYLKO jedna osoba.
Przy okazji przypomnę, że za zgłoszenie drugiego i następnego psa opłata jest zawsze niższa...[/quote]

Niższa jest dlatego, że nie dostajesz drugiego katalogu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Puli, jesli to do mnie :cool3: , to odpada :-( .
Małe rude jeszcze niestabilne psychicznie, z obcą osobą w obcym miejscu jej nie zostawie, bo zawyje sie na śmierc ( w najlepszym przypadku), mała ma cięzki charakter poki co, spacerowo niestabilna w obcych miejscach jest strasznie tez.. Mały pierwotniak :roll: .
Juz nie wspomne, ze mam 2 psy zgłoszone na czwartek a 2 na piatek, to bonus wystawiania boorków z dwóch grup :evil_lol:[/quote]


Podziwiam Ciebie ponieważ takiej wystawy nie darowalabym sobie:lol: za nic!!!!
Przecież dla mlodej taka wystawa to dobra nauka na przyszlość /hala itp./.a na pewno masz klateczki gdzie można dwa dodatkowe burki umieścić:lol: ,no i w dwie osoby jest wszystko łatwiejsze:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Jeżeli każdego dnia będzie 5000 psów,to trzeba liczyć, że niemal 1000 aut bedzie chciało tam wjechać miedzy 7.00 a 9.00[/quote]
I trzeba liczyć,że to centrum miasta,i ze ludzie jadący do pracy tez o tej porze są na drodze;) .A rano w tych rejonach zawsze sa male korki z rego co zauwazylam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']A poznaniaki, jaki przewidują korki w mieście w sobotę z samego rana? Nie wiem, jak wcześnie wyjechać, żeby zdążyć[/QUOTE]

Oj niestety tak jak pisze reszta poznaniakow ...korki nawet w soboty sa... a w czasie targow to juz wogole... zeby dostac sie na teren wystawy musisz przejechac i tak pol poznania wiec ja bym wyjechala ze sporym zapasem czasu... mysle ze z godzinke na same korki musisz przeznaczyc albo nawet wiecej (dla bezpieczenstwa)...

Link to comment
Share on other sites

O jeśli już mowa o tramwajach, bo ja też z miejsca, gdzie będę spać, będę jechać tramwajem na targi, to powiedzcie mi, czy w Poznaniu jest nakaz płacenia za psa w tramwaju? Bo w Warszawie np. nie ma takiego obowiązku.. I ile kosztuje bilet taki studencki w tramwaju? Tak orientacyjnie, bo jednak to ważne, wolę kupić jednorazowy bilet, niż płacić jeszcze jakieś mandaty, bo mam wrażenie, że WDS 2006 to cudowny moment na łapanie ludzi w tramwajach bez biletów, wiecie, każda okazja jest dobra dla tzw. kanarów.. :/

Jakby mi ktoś mógł udzielić takiej informacji to byłabym wdzięczna.


Odnośnie wprowadzania innych osób na swoje psy, to ja naprawdę nie widzę w tym nic dziwnego, związek biorąc pod uwagę, że np. będzie zgłoszonych 10000 psów, to jest to raczej równoznaczne w tym, że będzie 10000 wystawców. Dlatego jest to założone z góry.. Ja jak wchodziłam na wystawę chyba to było w Warszawie, to miałam dwa psy i nie widziałam nic złego w tym, żeby weszła ze mną koleżanka właśnie na tego drugiego psa.. Poza tym, w trakcie wystawiania jednego, pomogła trzymać drugiego.. Więc naprawdę nie widzę w tym nic złego.. W końcu wystawca płaci, to i on decyduje..

Link to comment
Share on other sites

Witam. Bilet wstępu na wystawę kosztuje 10 zł, jednodniowy wjazd samochodu osobowego- 30 zł. Pełne informacje są na stronce Międzynarodowych Targów Poznańskich [URL="http://www.mtp.pl"]www.mtp.pl[/URL] ;)

Co do wprowadzania psów niezgłoszonych to nie sadzę żeby można było takie pieski wprowadzać, ale przepisy jedno a ludzie co innego:roll: .
Co innego jest też jeśli wystawca ma kilka psów i nie wszystkie wystawia, ale ciągnąć jednego psa tylko po to żeby się stresował i przeszkadzał wystawiającym to bez sensu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']O jeśli już mowa o tramwajach, bo ja też z miejsca, gdzie będę spać, będę jechać tramwajem na targi, to powiedzcie mi, czy w Poznaniu jest nakaz płacenia za psa w tramwaju? Bo w Warszawie np. nie ma takiego obowiązku.. I ile kosztuje bilet taki studencki w tramwaju? Tak orientacyjnie, bo jednak to ważne, wolę kupić jednorazowy bilet, niż płacić jeszcze jakieś mandaty, bo mam wrażenie, że WDS 2006 to cudowny moment na łapanie ludzi w tramwajach bez biletów, wiecie, każda okazja jest dobra dla tzw. kanarów.. :/

Jakby mi ktoś mógł udzielić takiej informacji to byłabym wdzięczna.[/quote]

[URL]http://www.mpk.poznan.pl/bilety.html[/URL]

"[B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]Uprawnienia do przejazdów ulgowych lub bezpłatnych[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]nie dotyczą opłat za przewóz bagażu ręcznego lub psa.[/COLOR][/FONT][/B]
- małe zwierzęta trzymane na kolanach lub rękach
- psy zajmujące miejsce w pojeździe, pod warunkiem, że mają nałożony kaganiec i są trzymane na smyczy."

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy pytanie juz padło... Ale czy wiecie może jak zostanie rozwiązana kwestia wykładzin w ringach? W zeszłym roku (dwa lata temu zresztą chyba też) przynajmniej w niektorych halach wykładzina leżała tylko na obrzeżach ringu. Co by psy i wlaściciele się nie pozabijali biegając :) A jak będzie teraz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...