Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kiedyś też to przeżywałam, bo jeździłam na wystawy z 2 suczkami sznaucerkami olbrzymkami. I wiem, co to znaczy, jak chociaż 1 osoba z przedziału koso patrzy na psy.
Pamiętam taką jedną panią, która z obrzydzeniem odsuwała się ode mnie i od suk (które nota bene spały przez całą drogę)... A przy kontroli biletów stwierdziłą, że ja powinnam wyjść z psami z tego przedziału i dalszą trasę przebyć w korytarzu. Ujęli się za mną pozostali pasażerowie, twierdząc, że przecież psy śpią i są b.grzeczne. Na to, konkuktor, który chyba tylko czekał na jakieś stanowisko współpasażerów, stwierdził, że o żadnym wychodzeniu na korytarz nie ma mowy. Psy mają wykupione bilety i już.
Praktycznie wszystkie moje podróże z psami pociągami kończyły się dobrze. Ale nieraz trzeba było się dobrze napracować buzią, aby tak było. No cóż, czasy się zmieniły, ale czy ludzie też...?
Tak więc mocna ekipo pociągowa - trzymam za Was kciuki. Jak dojedziecie na miejsce - to płowa sukcesu za Wami...:lol:
Pzdr.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja jak dotąd jechałam raz ze swoją suką na wystawę pociągiem. Całe szczęście był to ślązak, więc miałam cały przedział dla siebie i psa.
Jechałam z Głogowa do Katowic. I tak na trasie do Wrocławia wszyscy co wsiadali i widzieli dobermana to omijali mój przedział. Dopiero we Wrocławiu wsiadło dużo ludzi i wtedy dosiadły się do mnie 3 osoby, ale całkiem spokojnie, sunia była bez kagańca bo mi pozwolił konduktor ściągnąć, a pasażerowie nie mieli nic przeciwko. Ludzie całkiem sympatyczni.. Jak musiałam iść do WC to zostali z sunią, głaszcząc ją i pilnując :)
Wszyscy się pytali doką jade z psem :)

W drodze powrotnej, też żadnych problemów nei bylo poza panią konduktor, której podawałam bilet przez szparke w drzwiach :)

Tak więc ja wspominam dobrze podróż z suką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaThari']Przepraszam jesli było juz takie pytanie, ale przejżeć wszystkie posty o wystawie to zajęcie na pól dnia:lol: Chciałam sie dowiedzieć ile kosztuje bilet wstępu na wystawe dla osób zwiedzających???
Pozdrawiam Magda i Thari[/quote]


10 zl od osoby
30 zl za wjazd samochodem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']oj coś mi się wydaje, że oni specjalny wagon zrobili dla tych co sie z psami wybierają:evil_lol: zauwazyłas moze napis na bileciku małym druczkiem "wagon bez przedziałów" :evil_lol: ale mi to pasuje... pogadają sobie psiarze :)
milsza podróz będzie..;)[/quote]

Jedyny plus wagonow bezprzedzialowych to taki ze jest troszke wiecejmiejsca na nogi niz w autokarach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich:lol: .
Mam pytanie do kogoś z organizatorów albo światowych bywalców.
Skoro przyjmowanie psów jest od 7-9-tej tzn, że w tych godzinach trzeba się zgłosić na wystawę? Czy będzie sprawdzanie tatuaży, chipów itp?:roll: A jak ktoś się spóźni przez korki albo pociąg to po 9-tej nie wpuszczą?
Nie jest to moja pierwsza wystawa i wiem, że zazwyczaj jest to obojętne byle zdążyć na ring.:cool1: A jak to będzie na Wystawie Światowej???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziomalka']Witam wszystkich:lol: .
Mam pytanie do kogoś z organizatorów albo światowych bywalców.
Skoro przyjmowanie psów jest od 7-9-tej tzn, że w tych godzinach trzeba się zgłosić na wystawę? Czy będzie sprawdzanie tatuaży, chipów itp?:roll: A jak ktoś się spóźni przez korki albo pociąg to po 9-tej nie wpuszczą?
Nie jest to moja pierwsza wystawa i wiem, że zazwyczaj jest to obojętne byle zdążyć na ring.:cool1: A jak to będzie na Wystawie Światowej???[/quote]

Moim zdaniem tak jak na innych wystawach. A jak masz wszystko opłacone i dostałaś nr, to w ogóle się nie musisz rejestrować tylko idziesz prosto na ring.

Link to comment
Share on other sites

Musisz musisz, tylko że Boogie twierdzi że agility nam lepiej wychodzi niż bieganie na sznurku i ustawianie się w dziwacznych pozach :lol: :evil_lol: :lol:
========
Pamiętam że na Szczecińską wystawę osoby które nie mogły jechać zamawiały sobie foteczki:
- no to jak ktoś chce jakiegoś czwartkowego psiaka to proszę na pv ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja chciałam zapytać odnośnie zaświadczeń odnośnie zdrowia psa.
Czy trzeba będzie mieć zaświadczenia, że pies jest zdrowy, zaświadczenie o szczepieniu p/wściekliźnie?
Suka, z którą jadę ma wbite w książeczce szczepienie przeciwko wściekliźnie, czy to wystarczy?[/quote]

Na potwierdzeniu nie ma żadnej adnotacji o przedkładaniu przy wejściu zaśwaidczeń weterynaryjnych, tylko o ważnym szczepieniu przeciw wściekliźnie. Nie masz jeszcze potwierdzenia??

[quote name='Paskuda_Bandzior']Mam podobne pytanie jak jedna już tu osoba zadała :)
W sobotę wystawiam psa więc mam wstęp za darmo, ale w pozostałe dni nie i czy ktoś chciałby mnie przygarnąć z większą ilością psów niż ludzi? Mogę pomóc w rozładowaniu, przenoszeniu, przeprowadzaniu:lol:[/quote]

Na tym zgłoszeniu masz prawo wstepu na inne dni wystawy. Już jakiś czas temu ktos z ekipy poznańskiej tłumaczył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja chciałam zapytać odnośnie zaświadczeń odnośnie zdrowia psa.
Czy trzeba będzie mieć zaświadczenia, że pies jest zdrowy, zaświadczenie o szczepieniu p/wściekliźnie?
Suka, z którą jadę ma wbite w książeczce szczepienie przeciwko wściekliźnie, czy to wystarczy?[/quote]
Na potwierdzeniu jest napisane: ... aktualne świadectwo szczepienia psa przeciw wściekliznie.".
Żadneinne zaświadczenie nie jest potrzebne!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, a ja mam jeszcze takie pytanie : czy uważacie, że faktycznie jak twierdzą organizatorzy każdy samochód wjedzie na teren targów, tzn. czy starczy miejsca? I kolejne pytanie związane z tym: czy samochody na terenie targów są bezpieczne czy kompletnie nic nie zostawiać w samochodzie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...