Jump to content
Dogomania

zakla

Members
 • Content Count

  3319
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About zakla

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/01/1991

Contact Methods

 • AIM
  1407887
 • Website URL
  http://www.aussies.republika.pl
 • Yahoo
  aussie_zmz
 • Skype
  zmz.dbst

Converted

 • Location
  prawie jak Warszawa
 • Interests
  Kynologia (wystawy, sporty etc.), konie
 1. [IMG]http://i1215.photobucket.com/albums/cc501/szaklyk/MATIZ_zpsb63fde38.jpg[/IMG] wydarzenie na fb: [URL]https://www.facebook.com/events/294254067394106/?fref=ts[/URL] wątek na forum aussie (trzeba usunąć spacje przed i po 'phorum'): [url]http://aussie[/url]. phorum .pl/viewtopic.php?t=3944&start=75&postdays=0&postorder=asc&highlight=
 2. Hej, czy wiecie, jakie są konsekwencje złapania na granicy dwumiesięcznego szczeniaka bez szczepień? Miałam za kilka tygodni ściągać psa z Holandii, ale niestety hodowca jest przerażony wizją szmuglowania szczeniaka przez granicę, i ktoś powiedział mu dodatkowo, że jak takie szczenie na granicy zostanie znalezione przez celników, to automatycznie zostaje uśpione :o Czy rzeczywiści tak jest? :roll:
 3. Temat na belgowym już ogarnęłam ale dziękuję :) A ma jakieś preferencje typu mocna kość, ruch, atletyczność, prezentacja blablabla?
 4. Czy macie jakieś doswiadczenia z tym panem? Interesuje mnie zwłaszcza 1sza grupa.
 5. C&B dzieki za to piekne ujecie w ruchu mojego szczurka!
 6. U nas juz jest potwierdzenie :)
 7. wiecie może kiedy jest szansa na stawki? albo chociaż rozpiskę ilościową?
 8. [quote name='C&B']Su jest na tyle charakterystyczna, że na pewno poznam :evil_lol: [/QUOTE] Sława mojej bijaczy przerasta moje ogarnianie, ach ten naturalny, wrodzony blask mistrettowy... :lol:
 9. [quote name='C&B']Na pewno będę przy ozikach, obfocę ;)[/QUOTE] Cudnie i świetnie, dzięki z góry, czekoladowy szczurek ze sportową fryzurą 'na charcika' to moje suczydło :lol:
 10. i my będziemy, jeśli więc ktoś by się w niedzielę kręcił przy ringu aussików to zupełnie bym się nie obraziła za fotki czekoladowej suki z otwartej 8)
 11. zakla

  Karma Lukullus

  Ja o 'zjadliwosc' sie nie boje, bo mialam probke, teraz jadly luposan czyli zblizone, no a poza tym te psy jedza wszystko co znajda na swojej drodze :P raczej mi chodzi o przyswajanie karmy.
 12. zakla

  muskulatura

  Sport, ruch, wysiłek siłowy i dobra szama. Moja suka barfowa nabrała masy mięśniowej dopiero jak w pełni dojrzała fizycznie czyli jakoś mając 2.5 roku, no i ona ma naprawdę mnóstwo wysiłku fizycznego. Regularnie treningi frisbee, rower, pływanie i 'luźne bieganie'.
 13. zakla

  Karma Lukullus

  I jak aktualne opinie? Ja właśnie zamówiłam z promocji dwupak 15kg jednego i drugiego smaku. Mam nadzieję, że moim burkom przypasuje.
 14. zakla

  Karmy bez zbóż

  A'propo karmy luposan - mój 10letni malamut jest na seniorze i niestety kupy w ilościach ogromnych... Zmieniamy po tym worku.
 15. Podbijam- ocenia aussiki na klubówce i bardzo jestem ciekawa, co preferuje, na co zwraca uwagę itp.
×
×
 • Create New...