Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam po raz pierwszy.
Zachęcona przez moją psiapsiółę Anię, a waszą forumowiczkę: [B]Gudis[/B], chciałabym umieścić tutaj swoją ofertę noclegu. Otóż mogę wynająć 2 pokoje, blisko targów (10min), blisko głównej ulicy, z bardzo dobrym połączeniem mpk.
1 pokój 2os + ewentualna dostawka + psiaki
1 pokój 1os (lub 2os przytulone ;-) + pies
Kuchnia, łazienka do dyspozycji (również dla piesków :-)
Ilość dni dowolna.
Cena 50zł os/dobę- pies gratis!
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub gg

Do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

Jak widzę atmosfera robi się nerwowa.Trochę przeraziła mnie informacja o opóżnieniach pociągów.Jadę z W-wy i pociąg ma być o 9.20,ale czy będzie.Wiem że nie będę osamotniona,bo trochę osób jedzie tym pociągiem.Sędziowanie zaczyna się o 10,ajeszcze trzeba znależć halę i ring.Jak widziałam na planie to dworzec PKP jest dość blisko wejścia,a mój jest wystawiany w klasie pośredniej mam nadzieję ,że zdąrzę.Mogą mieć problemy Ci co wystawiają w klasie szczeniąt,ale bądżmy dobrej myśli!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elwira']Jak widzę atmosfera robi się nerwowa.Trochę przeraziła mnie informacja o opóżnieniach pociągów.Jadę z W-wy i pociąg ma być o 9.20,ale czy będzie.Wiem że nie będę osamotniona,bo trochę osób jedzie tym pociągiem.Sędziowanie zaczyna się o 10,ajeszcze trzeba znależć halę i ring.Jak widziałam na planie to dworzec PKP jest dość blisko wejścia,a mój jest wystawiany w klasie pośredniej mam nadzieję ,że zdąrzę.Mogą mieć problemy Ci co wystawiają w klasie szczeniąt,ale bądżmy dobrej myśli!:lol:[/quote]

Pociagi maja aktualnie spoznienia (wiem bo pracuje w PKP :P ) ale nie przewyzszaja one 20 min , wiec luzik a z dworca do targow to raptem 5 min.
Mysle ze bez obaw zdazysz . Mam plan rozmieszczenia hal na targach napisz na PW, w ktorej wystawaisz to powiem Ci gdzie sie mas zkierowac . ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Aniu, hala numer 9? :) ona jest tak w srodku wiec nie wiem skad tam najlepiej byloby dotrzec?[/quote]

Kasiu jak przyjedziesz dam ci plan hal , ale tak sie sklada ze 9 jest w centrum targow wiec z kazdej strony bedzie mniej wiecej tak samo. Ja ci pokaze jak bedziemy jechac z ktorej strony bedzie najblizej od mojego domku. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Będe na 4 dni, będe miała aparat (nie najlepszej jakości ale zdjecia robi:)) i laptopa (będe zgrywala zdjęcia jak mi się karta zapełni) wiec zbieram zamówienia na zdjęcia:)[/quote]

niedziela godz. 10:00 rasa: shih tzu :lol: hala: 6B ring: 47
nasz numerek 19444 :) ale jak bedziesz miała troche czasu to pstrykaj wszystkim :evil_lol: tylko 142 nas jest:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Czy ktoś z was jedzie tylko na niedzielną część wystawy? Bo miałam jechać ze znajomymi pociągiem, ale okazało się, że nie mogą jechać, a sama to raczej tak nie chce :D. Więc jeżeli ktoś byłby skłonny znieść moje towarzystwo w pociągu to prosze o wiadomość na priva ;) lub gg - 2005977.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...