Jump to content
Dogomania

Godelaine

Members
 • Content Count

  1,038
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Godelaine

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/02/1983

Contact Methods

 • AIM
  910984
 • Website URL
  http://www.desti.info

Converted

 • Location
  Zabrze
 • Occupation
  Koordynator ds Zatrudniania
 1. Godelaine

  Zawody w Krakowie - 15,16 maj

  Zgadzam się w zupełności! Ile bym dała, żeby moja Mysza się na tych fotkach znalazła...
 2. Godelaine

  Zawody w Krakowie - 15,16 maj

  Fotki naprawdę cudne! :)
 3. Godelaine

  Zawody w Krakowie - 15,16 maj

  Śliczne fotki! Wklejaj, wklejaj. Może i moja czarna Desti się znajdzie :)
 4. Godelaine

  Zawody Sylwestrowe

  Jejku, jak ja Wam zazdroszczę! Niestety mój połówek zaprotestował przeciwko wyjazdowi w Sylwestra (zachciało mu się rocznicę spędzać w "niepsi" sposób), ale w tym roku będę nieugięta. Do dziś mam miłe wspomnienia z sylwestra w Ciechocinku przed trzema (czterema?) laty. Tym bardziej żałuję, że mnie nie było w tym roku :( Dla wszystkich (z szczególnym uwzględnieniem zwycięzców :) ) ogromne gratulacje! :)
 5. Godelaine

  Zawody w Krakowie - 15,16 maj

  Super! Pojawimy się na pewno :)
 6. Godelaine

  Mistrzostwa Polski agility 2009

  UWAGA! Kuba wrzucił już filmiki z przebiegów, więc [URL="http://www.youtube.com/profile?user=JHolubinka#g/u"][B]ZAPRASZAM[/B][/URL] :D
 7. Godelaine

  Mistrzostwa Polski agility 2009

  Yupi! :D Doczekałam się Destinki! :D Marysu, jesteś wielka :)
 8. Godelaine

  Mistrzostwa Polski agility 2009

  To tak w ramach zachęty do dalszej obróbki - nie wiem czy mają takk inni, ale ja mimo zawalenia robotą co jakiś czas wpadam na dogo, żeby popodziwiać Twoje fotki. Naprawdę super się je ogląda :)
 9. Godelaine

  Mistrzostwa Polski agility 2009

  Marysiu, oczywiście, rozumiem :) Uważam, że wykonujesz kawał wspaniałej roboty bez względu czy wśród Twoich zdjęć znajduje się mój sucz czy nie :)
 10. Godelaine

  Mistrzostwa Polski agility 2009

  Obiektyw, albo raczej ręka tym obiektywem sterująca bajeranckie. Ale buuu.... W serii "rękaw" znalazły się wszystkie belgi (czy też raczej nawet owczarki) zerówkowe oprócz mojej Myszy... Buuu... :-( :-( :-(
 11. Godelaine

  Mistrzostwa Polski agility 2009

  Ja również bardzo dziękuję za wspaniałe zawody. Ciesze się, że przy okazji MA udało się zorganizować zerówkowe starty. To wspaniale mieć okazję jeszcze przed wejściem do jedynek spróbować biegania w hali. I dodatkowo móc popodziwiać najlepszych. Bo oglądało się Was z trybun naprawdę świetnie! :) Ja po zawodach ponownie jestem pełna werwy i optymizmu. Bo skoro moja suka biegać potrafi mimo dwumiesięcznej przerwy w treningach, to co będzie, jak w końcu zaczniemy porządne, regularne ćwiczenia? Zabieramy się więc do szukania nowego terenu i, miejmy nadzieję, do zobaczenia w nowym roku już w jedyneczkach :) Raz jeszcze - OGROMNE GRATULACJE dla zwyciężców :)
 12. My, oczywiście tez stoimy w kolejce. Inna sprawa, że u nas wiele zależy od szczeniaczkowych planów. I jak to się wszystko w przyszłym roku ułoży. Ale i tak, stoimy. A co! :)
 13. Godelaine

  Finał Pucharu Polski, Warszawa, 3-4.10.2009

  Aaa.. To pikuś. Jeśli to tylko kwestia czasu to luz :)
 14. Godelaine

  Finał Pucharu Polski, Warszawa, 3-4.10.2009

  Czy ktoś jadący w sobotę rano na zawody byłby w stanie zabrać z Powiśla dwie osoby z dwoma psami (belg i bokser - obydwa się mocno kompresują :) )? Podobno dojazd na miejsce zawodów komunikacją miejską jest mało przyjemny, a ja w miarę możliwości wolałabym do minimum ograniczyć męczenie psów.
 15. Godelaine

  Zawody agility WROCŁAW -29-30.08.2009

  Ewa, dzięki Ci dobra kobieto (zwłaszcza, że nie sądziłam, że zobaczę jeszcze moją małą). Wspaniała robota, naprawdę :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:
×