Jump to content
Dogomania

Godelaine

Members
 • Posts

  1038
 • Joined

 • Last visited

About Godelaine

 • Birthday 06/02/1983

Contact Methods

 • AIM
  910984
 • Website URL
  http://www.desti.info

Converted

 • Location
  Zabrze
 • Occupation
  Koordynator ds Zatrudniania

Godelaine's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Zgadzam się w zupełności! Ile bym dała, żeby moja Mysza się na tych fotkach znalazła...
 2. Śliczne fotki! Wklejaj, wklejaj. Może i moja czarna Desti się znajdzie :)
 3. Jejku, jak ja Wam zazdroszczę! Niestety mój połówek zaprotestował przeciwko wyjazdowi w Sylwestra (zachciało mu się rocznicę spędzać w "niepsi" sposób), ale w tym roku będę nieugięta. Do dziś mam miłe wspomnienia z sylwestra w Ciechocinku przed trzema (czterema?) laty. Tym bardziej żałuję, że mnie nie było w tym roku :( Dla wszystkich (z szczególnym uwzględnieniem zwycięzców :) ) ogromne gratulacje! :)
 4. UWAGA! Kuba wrzucił już filmiki z przebiegów, więc [URL="http://www.youtube.com/profile?user=JHolubinka#g/u"][B]ZAPRASZAM[/B][/URL] :D
 5. Yupi! :D Doczekałam się Destinki! :D Marysu, jesteś wielka :)
 6. To tak w ramach zachęty do dalszej obróbki - nie wiem czy mają takk inni, ale ja mimo zawalenia robotą co jakiś czas wpadam na dogo, żeby popodziwiać Twoje fotki. Naprawdę super się je ogląda :)
 7. Marysiu, oczywiście, rozumiem :) Uważam, że wykonujesz kawał wspaniałej roboty bez względu czy wśród Twoich zdjęć znajduje się mój sucz czy nie :)
 8. Obiektyw, albo raczej ręka tym obiektywem sterująca bajeranckie. Ale buuu.... W serii "rękaw" znalazły się wszystkie belgi (czy też raczej nawet owczarki) zerówkowe oprócz mojej Myszy... Buuu... :-( :-( :-(
 9. Ja również bardzo dziękuję za wspaniałe zawody. Ciesze się, że przy okazji MA udało się zorganizować zerówkowe starty. To wspaniale mieć okazję jeszcze przed wejściem do jedynek spróbować biegania w hali. I dodatkowo móc popodziwiać najlepszych. Bo oglądało się Was z trybun naprawdę świetnie! :) Ja po zawodach ponownie jestem pełna werwy i optymizmu. Bo skoro moja suka biegać potrafi mimo dwumiesięcznej przerwy w treningach, to co będzie, jak w końcu zaczniemy porządne, regularne ćwiczenia? Zabieramy się więc do szukania nowego terenu i, miejmy nadzieję, do zobaczenia w nowym roku już w jedyneczkach :) Raz jeszcze - OGROMNE GRATULACJE dla zwyciężców :)
 10. My, oczywiście tez stoimy w kolejce. Inna sprawa, że u nas wiele zależy od szczeniaczkowych planów. I jak to się wszystko w przyszłym roku ułoży. Ale i tak, stoimy. A co! :)
 11. Aaa.. To pikuś. Jeśli to tylko kwestia czasu to luz :)
 12. Czy ktoś jadący w sobotę rano na zawody byłby w stanie zabrać z Powiśla dwie osoby z dwoma psami (belg i bokser - obydwa się mocno kompresują :) )? Podobno dojazd na miejsce zawodów komunikacją miejską jest mało przyjemny, a ja w miarę możliwości wolałabym do minimum ograniczyć męczenie psów.
 13. Ewa, dzięki Ci dobra kobieto (zwłaszcza, że nie sądziłam, że zobaczę jeszcze moją małą). Wspaniała robota, naprawdę :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:
×
×
 • Create New...