Jump to content
Dogomania

mausa

Members
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About mausa

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.porcelaine.pl
 1. Płyty i książki - ponad 100 rzeczy! BAZAREK dla podopiecznych SOS Dalmatyńczyki!

  Serdecznie zapraszam!

  frodoigimlibazarek.jpg

 2. A co z psami, które podlegają próbom pracy ?? Ile CAC'ów ??
 3. mausa

  Kaliningrad 28-29.07

  zpr nie bądź taka nerwowa i tak pojedziemy, szykuj psy na wystawe
 4. mausa

  Trencin 28-29.01.2006

  Kika jak wam poszło?? Podaj stwkę piegowatych ;)
 5. mausa

  OPOLE 2006

  Sory ale miało być [B]LIGITA ZAKE[/B]
 6. Jussi czy to pewna wiadomość że egzamin ma być w Poznaniu ??
 7. mausa

  OPOLE 2006

  [B]w Opolu za śp Elke Peper sędziować będzie IGITA ZAKE ( LV)[/B]
 8. [url]http://www.zabrze.zkwp.pl[/url]
 9. Czeka Cię stanie w kolejce, nie będziemy już nic dosyłać.[/b]
 10. Asiaczku masz 100% racji, [b]dążmy do doskonałości ale nie tylko jako organizatorzy wystaw ale i jako wystawcy[/b] a wtedy organizowanie wystaw to będzie czysta przyjemność, czego życzę sobie, innym organizatorom i wszyskim wystawiającym psy. Goniu nie przesadzaj, nie taki diabeł straszny jak go malują :wink:
 11. Asiaczku to nie o elastczność władz oddziału chodzi ale o sprawy priorytetowe. Ważniejsze jest przyjęcie psów, zrobienie katalogu, wysłanie potwierdzeń ( co już sukcesywnie robimy) wydrukowanie kart ocen a katalog przedwystawowy na stronie jest najmiej ważną sprawą. Zresztą było napisane że będzie przed wystawą. Jedna rada dla wystawców, pytajcie o potwierdzenie możliwie zaraz po wysłaniu faxu, bo przed samą wystawą jest urwanie głowy. Wszystkie zgłoszenia wysłane mailem dostały maila zwrotnego jako potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia a i tak były pytania o przyjęcie psa ( czytajcie dokładnie co jest napisane w formularzu zgłoszenia). I jeszcze jedna sprwa przysyłajcie [b]komplet[/b] papierów (rodowody, championaty, dyplomy) to zdecydowanie przyspiesza wprowadzenie psa.W tej chwili katalog w drukarni a ludzie przysyłają zaległe championaty i są zdziwieni że pies jest w kl. otwartej. A jeśli się chce wymagać od kogoś to należy wymagać też od siebie.
 12. Cavisia ile zgłosiłaś psów, jednego ? My mamy ponad 1300 i trzeba zrobić z tym ład, popracuj kiedyś przy organizacji wystawy to pogadamy. NIE MA OBOWIĄZKU UMIESZCZANIA KATALOGU NA STRONIE INTERNETOWEJ !!
 13. Jak zostanie wprowadzony do komputera i sprawdzony.
 14. [b][color=blue][/color] Jak będą zmiany sędziego to zostanie zamieszczona informacja, na razie nic nie ulega zmianie poza tym co pisała PSYLLA[/b]
 15. [img]http://republika.pl/dalmatynczyk/foto/midlle/b19m.jpg[/img]
×
×
 • Create New...