Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To fragmenty z tematu: "SHIH-TZU"

Pumilo: "Znajomi zostali na BISach i na koniec wystawy przyjechała straż dla zwierząt oglądać skrzynkę w jakiej stały na dworze przez kilka godzin pieski z B. Acro.
Czasem się zastanawiam quovadis????"
Rokitnik: "Skrzynkę B.Acro widziałam - stała zaraz przy wejściu do Hali z Ringiem Głównym, ale nie domyśliłabym się, ze mozna tam było trzymac psy!!!"
Sunoftybet: "Witam jestem bardzo zaszokowany postępowaniem pani z B.Acro sam rozmawiałem ze strażą dla zwierzat psy staly tam conajmniej od godz 15 a wyjezdzalem ok godz 21 i psy jeszcze tam staly wiec jak to mozna nazwac czy napewno miloscia do swoich pupili!!!!!!!!!!? GRANDA"

[B][SIZE=3]Mam pytanie: Czy ktos wie cos więcej na ten temat?[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiem ze bylo duzo negatywnych dyskusji i komentarzy na temat swiatowowki, miedzy innymi jesli chodzi o organizacje. Postanowilam sie dowiedziec co mysla zagraniczni goscie i jakie mieli wrazenia. Przeszukalam wiele roznych forum (w roznych jezykach) i stron interentowych. Oto co znalazlam: pozytywne komentarze Belgow, Szwedow, a newet Niemcow i Amerykanow odnosnie organizacji (!!!) i wystawy. Wiecej znalazlam narzekania na polskie drogi i pogode niz na wystawe! Takze czytalam angielskie i amerykanskie relacje z wystawy i wszystkie byly pozytywne. A wiec nie tak zle!

Link to comment
Share on other sites

Mam taką dość nie typową proźbę :oops:

Czy osoby posiadające katalogi z czwartku, piatku i niedzieli mogłyby mi napisać ile było w sumie piesków danego dnia zgłoszonych? Włąćznie z podzałem na Płeć, czyli ilość wszystkich zgłoszonych piesków + ilość Samców i Suczek

Bardzo potrzebuje to do pewnego projektu statystycznego

Będę wdzięczna za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Jojku [/B]- w czwartek zgłoszonych było 5001 psó, w tym:
- suk:2580,
- psów:2421.
O innych dniach nie mam pojęcia.
Pzdr.[/quote]


Dziękuje Asiu :calus:

Czyli potrzebuje jeszcze tylko piątek i niedzielę ;-)
Zagapiłam się i nie spisałam sobie ze strony światówki jak wszystko było :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Może i zagranicznym wystawcom w Poznaniu się podobało, ale mnie nie, a chyba mam prawo do własnego zdania. A opini nigdy nie wyraziłam na podstawie innych. To, co jednym się podoba, wcale nie musi podobać się innym:roll:.[/quote]

dobrze moze i byli ci co chwalili Poznan wsrod zagranicznych wystawców tak samo jak czesc Polaków, ale rowniez byla czesc ktora narzekala na Poznan..tak jak druga część rodaków. Wiadomo ze zdania sa podzielone.

Ja najbardziej slyszalam narzekania na wybór sędziów do danych ras.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...