Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'][B]Gonia[/B] - no to miałaś wesoło! Jesoo, gdzie takich sekretarzy wynajdują...?!:crazyeye:
Pzdr.[/quote]

Ja mialam podobna panienke w ringu. Wydawala sie (sobie?) wazniejsza od sedziny, bzdury w kartach ocen powypisywala ( np. wg niej moj pies dostal caciba i Ml. zw.swiata ) a na koniec... dostalam 3 piekne dyplomy Zwyciezcy Swiata i... wszystkie trzy czyste !!! Wcale nie wypisane...
Burdel burdlem, slabe nagrody - swoja droga, ale chamski i niekompetentny personel na ringu to juz troche za duzo.

PS. Gonia - wspolczuje nerwow i stresu. Moglo sie przeciez obejsc bez tego...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy te panienki były z łapanki,czy za karę,ale odebrały mi masę zdrowia i radość z wygranej.Do dzisiaj płyną gratulacje z wielu krajów,zdjęcia,komplementy,a ja nie potrafię się cieszyć:-( Własciciel psa,który dostał BOB-a przytulał mnie po ojcowsku i pocieszał,a mnie się chciało wyć!
Czuję się tak jak właścicielka sznaucera mini czarnego,który został postawiony na grupie na 1-wszym pudle,a jak publiczność,zeszła z trybun,usłyszeliśmy głos naszego nadwornego konferansjera,że zaszła pomyłka-wygrał nowofunland!Oczywiście dobrych parę minut,fotoreporterzy cykali sznaucera:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Nie wiem czy te panienki były z łapanki,czy za karę,ale odebrały mi masę zdrowia i radość z wygranej.Do dzisiaj płyną gratulacje z wielu krajów,zdjęcia,komplementy,a ja nie potrafię się cieszyć:-( Własciciel psa,który dostał BOB-a przytulał mnie po ojcowsku i pocieszał,a mnie się chciało wyć!
Czuję się tak jak właścicielka sznaucera mini czarnego,który został postawiony na grupie na 1-wszym pudle,a jak publiczność,zeszła z trybun,usłyszeliśmy głos naszego nadwornego konferansjera,że zaszła pomyłka-wygrał nowofunland!Oczywiście dobrych parę minut,fotoreporterzy cykali sznaucera:crazyeye:[/quote]

[quote name='Honey']Ja mialam podobna panienke w ringu. Wydawala sie (sobie?) wazniejsza od sedziny, bzdury w kartach ocen powypisywala ( np. wg niej moj pies dostal caciba i Ml. zw.swiata ) a na koniec... dostalam 3 piekne dyplomy Zwyciezcy Swiata i... wszystkie trzy czyste !!! Wcale nie wypisane...
Burdel burdlem, slabe nagrody - swoja droga, ale chamski i niekompetentny personel na ringu to juz troche za duzo.

PS. Gonia - wspolczuje nerwow i stresu. Moglo sie przeciez obejsc bez tego...[/quote]


:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
o matko boska
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
co tam sie wyprawialo!!
jestem w mega szoku!

Link to comment
Share on other sites

mi literki w nazwisku przestawili wiec na karcie ocen ja to nie ja...:( a tam...
ja moze powiem taka sytuacje z ringu beagli klasa mlodziezy, psy. Kolezanka schodzi po ocenie i za chwile wraca po ocene dostaje karte ocen a w niej sie okazuje ze ma 3 lokate i brazowy medal. A przeciez nie ona go zdobyla. Wraca do siedziny oddaje medal i w karcie skreslaja jej lokate. Jakies spiace krolewny wypisywaly te oceny. Sedzina z Polski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']A to my na finałach :) :) :)

[IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6570/kd18680aq3.jpg[/IMG]

[COLOR=#666666]photo: [B]Karl Donvil[/B] -[FONT=Verdana][COLOR=#810081][URL="http://www.123dog.net"][B]www.123dog.net[/B][/URL][/COLOR][/FONT][/COLOR][/quote]

Bardzo ladnie wygladalyscie :multi: Ale wielkosc tego pucharu..... :p mnie powalila :p

Link to comment
Share on other sites

Czytam....i wlos sie jeży na głowie.
Najsmutniejsze jest to, ze przypuszczam,...że w innych miastach byloby to samo. Obym sie myliła. Sędziowie ci sami, panienki-asystentki, prawie te same, moze część tutejszych...ale z reguły jest to grupa osób jeżdżąca na wystawy i zbierajaca doświadczenie do egzaminów ...czyli za rok czeka nas taki sam b...l

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czuję się tak jak właścicielka sznaucera mini czarnego,który został postawiony na grupie na 1-wszym pudle,a jak publiczność,zeszła z trybun,usłyszeliśmy głos naszego nadwornego konferansjera,że zaszła pomyłka-wygrał nowofunland!Oczywiście dobrych parę minut,fotoreporterzy cykali sznaucera[/QUOTE]

Widzialam nagranie z wyboru zwyciezcy II grupy. Wygladalo to tak (niestety, nie slyszalam glosu, ogladalam na kamerze), jakby sznaucer zostal poproszony na pierwsza lokate, wlascicielka nie zrozumiala i weszla na druga, sedzia pokazal jej, zeby przeniosla sie na pierwsza i w tym momencie na najwyzszy stopien podium wskoczyl nowofunland :roll: Sedzia podrapal sie po glowie i machnal reka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Z tego zo slysze to Poznan kiepsko sie spisal. A myslalam ze sie naprawde postaraja i sprawia dobre wrazenie dla calego swiata. Czytajac tyle negatywnych recenzji az mi wstyd. Ciekawe czy o kase tu chodzilo, czy to czysta polska zachlannosc na forse??? Bo jakby naprawde chcieli zrobic furore to by zainwestowali chocby w jakies dekoracje na ringu glownym bo patrzac na zdjecia to wydaje sie tak "golo" i "nieswiatecznie" jak na swiatowke. Nie oczekiwalam nastepnych Helsinek ale bez przesady. Myslalam ze naprawde bedzie lepiej. No coz teraz caly swiat ma wyrobiona opinie o polskich niezorganizowanych wystawach.

PROSBA: Czy ktos moze wkleic strone krotkowlosych jamnikow standard z katalogu?

Link to comment
Share on other sites

Nie no......,nagrody były powalające:evil_lol: A jak Wam się podobały medale?Mój złoty jest....,nie wiem jak go opisać:huh: Chyba najbrzydszy jaki mam:razz:
No niestety,organizator się nie popisał.Szkoda mi tylko dziewczyn,które tyrały jak woły przed wystawą i były tu z nami:placz:
Ewunia,wielkie dzięki za pomoc na forum i nie tylko:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Dokładnie, wstyd! Ale za BIS Juniorów, Weteranów był taki sam :roll: Gdzie naprawdę żeby wygrać BIS Juniorów trzeba pokonać dużą ilość psów...:cool3:[/quote]

No własnie!
Co BIS to BIS - tam przeciez opsy ledwo sie mieścily na ringu!

Link to comment
Share on other sites

Na grupach hodowlanych w czwartek psy nie mieściły sie w ringu.Wyszło 36 grup!Kiedy wybiegały kolejno w ring,nie było wiadomo,gdzie się dana grupa zaczyna i gdzie kończy!W ringu głównym było koło,w kole:evil_lol: Duże,przed małymi,groch z kapustą.Wykładzina przy zejściu z ringu jeżdziła,mało nie wyrżnełam tam na ...:crazyeye: W ring wchodzili ludzie w aparatami(w czasie trwania konkurencji),cmokali na psy,które focili,przełazili nad psami:shake: Dopiero jak warknęłam to facet się ewakuował,przepraszając ze wschodnim akcentem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sava']Wznowie swoja prosbe, bo mi BARDZO zalezy :
mam 2 nieczytelne oceny.
Moglybyscie sprobowac odczytac? Moze wspolnymi silami nam sie uda cos odczytac.
Jesli ktos zechce mi pomoc, wysle oceny mailem. Dziekuje

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

daj na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

już na wystawie "bawiłam się w aptekarza" po jakiejś pseudosekretarce ringowej....

Link to comment
Share on other sites

znowu wrocilo ale sobie poradzilam :-D

wejdz na moja strone
[URL="http://www.caygar.estranky.cz"]www.caygar.estranky.cz[/URL]

w FOTOALBUM znajdz - Světová výstava Poznaň
i tam sa te 2 oceny.
Dzieki - obiecalam kolezance i chce sie wywiazac z tej obietnicy.
My nasza ocene naszczescie odczytalismy bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sava']Wznowie swoja prosbe, bo mi BARDZO zalezy :
mam 2 nieczytelne oceny.
Moglybyscie sprobowac odczytac? Moze wspolnymi silami nam sie uda cos odczytac.
Jesli ktos zechce mi pomoc, wysle oceny mailem. Dziekuje

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Straszne bazgroły!
Ja na miejscu koleżanki posżłabym się do nich kłócić, ze mają mi wyraźnie napisać opis.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sava']Wznowie swoja prosbe, bo mi BARDZO zalezy :
mam 2 nieczytelne oceny.
Moglybyscie sprobowac odczytac? Moze wspolnymi silami nam sie uda cos odczytac.
Jesli ktos zechce mi pomoc, wysle oceny mailem. Dziekuje

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
sprobuje:

pierwszy opis - mysle, ze nie tyle nieczytelny, co napisane sa jakies bzdury:
"ladny samiec, dobrze sie bawi, bardzo ....... (wywazony?) jak na wiek, korpus kwadratowy, ciagle dobrze .........., troche malo siersci"

z drugim latwiej:
"mlodo wygladajacy, powinien wzmocnic budowe, glowa moglaby byc lepsza, duze uszy, masc i siers jeszcze nie wyksztalcone, wysoko staw skokowy"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...