Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Eurasierka']nie mogę znaleźć informacji, o której w czwartek [B]rozpoczyna się uroczyste otwarcie[/B] wystawy?! :placz:
i jeszcze mam prośbę - czy jakaś dobra dusza powie mi, gdzie znaleźć plan wystawy ([B]rozmieszczenie pawilonów i ringów[/B] - numeracja)

Eurasierka[/quote]



Wszysko co chcecie wiedzieć na temat światowej wystawy w Poznaniu znajdziecie na stronce
[URL]http://www.worlddogshow2006.pl/index_pl.php[/URL]

Pozdrawiam :hand: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Teraz doczytała, że wejdę w każdy dzień :evil_lol: Dzięki za oświecenie, bo ja się już pwoli w tym temacie gubię- :eviltong:
Ale wystawiam nie swojego psa, więc nie wiem czy na każdy dzień będę miała to wejściówkę ze sobą.
Jakieś 200 m od mojego domu jest hotel a nie wiem jak tam sparwa wygląda ze spaniem :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Będe na 4 dni, będe miała aparat (nie najlepszej jakości ale zdjecia robi:)) i laptopa (będe zgrywala zdjęcia jak mi się karta zapełni) wiec zbieram zamówienia na zdjęcia:)[/QUOTE]
Ja zabieram podobny sprzet, ale czas na zdjecia bede miala jedynie w sobote

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Będe na 4 dni, będe miała aparat (nie najlepszej jakości ale zdjecia robi:)) i laptopa (będe zgrywala zdjęcia jak mi się karta zapełni) wiec zbieram zamówienia na zdjęcia:)[/quote]
Ja poprosze o komondory,puli i bergamasco

Link to comment
Share on other sites

W czwartek one są prawda? Zapisze sobie wszystko bo później pozapominam:P Musze se dokupić zapasowe akumulatorki.. Będe prawpodobnie latała z laptopem więc jak ktoś chce będe mu mogła pozgrywać zdjecia z aparatu i później poparzesyłam na meila albo na płytke zgram bo mam nagrywarke na laptopie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']W czwartek one są prawda? Zapisze sobie wszystko bo później pozapominam:P Musze se dokupić zapasowe akumulatorki.. Będe prawpodobnie latała z laptopem więc jak ktoś chce będe mu mogła pozgrywać zdjecia z aparatu i później poparzesyłam na meila albo na płytke zgram bo mam nagrywarke na laptopie[/quote]
Komondory i bergamasco idą w czwartek w tym samym czasie w dwóch różnych halach. Ja będę z dwoma kudłatymi,to możesz mnie łatwo namierzyć. Puli wchodzą dopiero o 13.20 w tej hali co komondory,więc tam się bedziemy kręcić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eurasierka']nie mogę znaleźć informacji, o której w czwartek [B]rozpoczyna się uroczyste otwarcie[/B] wystawy?! :placz:
i jeszcze mam prośbę - czy jakaś dobra dusza powie mi, gdzie znaleźć plan wystawy ([B]rozmieszczenie pawilonów i ringów[/B] - numeracja)

Eurasierka[/quote]

[quote name='vikusia3003']Wszysko co chcecie wiedzieć na temat światowej wystawy w Poznaniu znajdziecie na stronce
[URL]http://www.worlddogshow2006.pl/index_pl.php[/URL]

Pozdrawiam :hand: :multi:[/quote]
vikusia, twój poziom jest powalający :diabloti:
jeśli jesteś taka mądra, to proszę bardzo, pokaż mi miejsce, gdzie jest umieszczony plan ringów :icon_roc:

Link to comment
Share on other sites

Eurasierko możesz najwyżej na tej mapce [URL]http://www.worlddogshow2006.pl/planMTP.jpg[/URL] pozaznaczać sobie sama gdzie, co i jak (w planie sędziowania są podane jakie pawilony i ringi). Na planie są same pawilony, ale myśle że ze znalezieniem ringu w danym pawilonie nie powinno być problemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...