Jump to content
Dogomania

sabra

Members
 • Content Count

  257
 • Joined

 • Last visited

About sabra

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.podhalany.cba.pl

Converted

 • Location
  Reszel
 1. sabra

  12.04.2014 KWPR Grudziądz

  I fotki [url]http://egrudziadz.pl/foto/miejscowosci/region-kujawski/grudziadz/galerie/12-04-14-xxxviii-krajowa-wystawa-psow-rasowych-w-grudziadzu/wystawa-psow-32864.html[/url]
 2. sabra

  Upławy 8-12 dzień po kryciu ?

  Nie twierdzę, że wszystkie upławy to ropomacicze i oby Twoja suczka była zdrowa ale na suki po cieczkach, nie ważne czy były kryte czy nie, trzeba zwracać szczególną uwagę. To, że upławy nie śmierdzą to nic nie znaczy. U mojej suki, kiedy już była leczona i lało się z niej na potęgę, to nie śmierdziało. Kiedyś miałam rottweilerkę chorą na ropomacicze i smród był straszny a teraz naprawdę nic nie było czuć.
 3. sabra

  Upławy 8-12 dzień po kryciu ?

  Ja miałam w grudniu podobną sytuację. Dwa tygodnie po kryciu było już rozwinięte ropomacicze. Suka jednego dnia zachowywała się normalnie a na drugi dzień ledwie stała na nogach. Nie wolno lekceważyć takich objawów i od razu robić USG.
 4. [quote name='mozarcik']Próbowałam doszukać się w regulaminie ZKwP zapisu o pozbawieniu uprawnień reproduktora, którego właściciel używa do krycia w innych stowarzyszeniach, ale niczego takiego nie znalazłam. [/QUOTE] Regulamin Hodowli Psów Rasowych [URL]http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_hodowli_psow_rasowych.pdf[/URL] pkt.VII. Prawa i obowiązki właściciela reproduktora. par.17 - g pkt.X.Postanowienia końcowe par.27 - 5c
 5. Ja na ostatni dyplom Ch.PL. czekałam niewiele ponad miesiąc. 30.10. złożyłam wniosek a dyplom dostałam 08.12. z datą wystawienia 03.12. :) :) :)
 6. sabra

  USG - stwierdzenie ciąży

  [quote name='calessandra']Czy ktoś ma doświadczenie, w 28 dniu potwierdzona ciąża niestety jednopłodowa, wet mówi, że może być więcej ale ... Tu moje pytanie czy u kogoś potwierdzono jeden płód a było więcej ? Z góry dziękuje za odpowiedź.[/QUOTE] U mojej suki, USG robione 25 dnia, było widać jedno szczenię i urodziło się jedno, choć lekarz dawał mi nadzieję i mówił, ze może jedno schowało się za wątrobą :) chyba chciał mnie pocieszyć ;)
 7. sabra

  Interchampionat

  09.06.2013 minął rok odkąd mój pies otrzymał ostatniego CAIBa potrzebnego do intera w Kaliningradzie, dyplom przyszedł dziś :multi: Lepiej późno niż wcale :razz:
 8. sabra

  Wynagrodzenie Reproduktora

  Alojzyna, myślę, że tu znajdziesz odpowiedź ;) [url]http://www.arionklubhodowcow.pl/pliki/file/czasopisma/2009_03.pdf[/url]
 9. sabra

  Wybór rasy - początkujący

  Widzę, że już szkolenie u Dagmary jest polecone :) pozostało mi więc polecić wybór rasy - owczarek podhalański - jak dla Ciebie najlepiej suka. W Pasłęku zamieszkał niedawno szczeniaczek z mojej hodowli :)
 10. sabra

  Wysyłanie nasienia za granicę.

  [quote name='maharaja']A wie ktoś na jakich zasadach to się odbywa? :???: tak krok po kroczku bym prosiła, bo bardzo mnie to ciekawi ;)[/QUOTE] Tutaj można poczytać [url]http://www.omnevivum.pl/indexpl.htm[/url] Można też zadzwonić i porozmawiać :) Taniej i łatwiej jest z nasieniem schłodzonym ;)
 11. sabra

  Poszukuję psa stróżującego

  [quote name='Orzełek']Witam! Stoję właśnie przed wyborem rasy odpowiedniej dla swoich potrzeb. Byłem już zdecydowany na rottweilera z hodowli, ale odstraszył mnie koszt utrzymania tak dużego psa (karma), [B]dlatego też zastanawiam się nad psiakiem mniejszych rozmiarów. [/B] [/QUOTE][quote name='Orzełek']@Biedroneczka Owczarek Środkowoazjatycki to również duży, drogi w utrzymaniu pies. Jeśli miałbym decydować się na psa tej wielkości to byłby to rottweiler. @evel[B] Właśnie o takiego średniaka mi chodzi.[/B] DT to dobry pomysł, pójdę tym tropem[/QUOTE] [quote name='asiak_kasia'] a do głowy mi przyszedł podhalan. W sensie Owczarek podhalański. :razz:[/QUOTE] [quote name='WEIMAR']może owczarek podhalański[/QUOTE] [B]Owczarek podhalańsk[/B]i to świetny stróż i w ogóle wspaniała rasa :) ale [B]to jest duży pies[/B] a Orzełek szuka psa średniego ;)
 12. sabra

  Szczenię Chihuahua Wystawowe

  Polecam hodowlę [url]www.chihuahuadog.lt[/url] ZKwP nostryfikuje ich rodowód, bez obaw możesz nabyć u nich wystawową suczkę :)
 13. sabra

  Poszukuję psa stróżującego

  A sznaucer średni? wydaje mi się, że byłby akurat :)
 14. Osobiście polecam [URL="http://www.cavaliery.net"]www.cavaliery.net[/URL]
 15. sabra

  Progesteron

  [quote name='Mrągowia Tym']Dzięki Saba mam gdzieś jego namiary,powiedz mi jeśli jest wykładowcą to osoba raczej starsza, gdzie miał kiedyś lecznicę.Cieszę się że kogoś z mojego okręgu mogę spotkać.:lol:[/QUOTE] Dr Socha jest młodym człowiekiem, wcześniej przyjmował w klinice UWM, lecznica w Biskupcu jest pierwszą własną lecznicą doktora.
×