Jump to content
Dogomania

Nesuniaaa

Members
 • Content Count

  750
 • Joined

 • Last visited

About Nesuniaaa

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  4402591

Converted

 • Location
  Gdańsk
 1. Nesuniaaa

  Kącik koniarzy

  Czy należy ktoś z was do gdańskiego AKJ? Wrr nigdzie nie moge znaleźć gdzie odbywają się jazdy :/ Czy tylko w Niestępowie?
 2. Nesuniaaa

  Kącik koniarzy

  O przepraszam już są :)!
 3. Nesuniaaa

  Kącik koniarzy

  Hmm niedługo powinien być. Teraz będzie dekoracja klas pod siodłem a później czempionat klaczy starszych. Czyli pewnie tak o 16.30będzie czempionat klaczy starszych
 4. Nesuniaaa

  Kącik koniarzy

  Klaczki młodsze i ogiery młodsze już po finałach, teraz top five handlers cup i dopiero to na co czekam najbardziej czyli finał klaczy starszych z Pianissimą :D [url]http://www.all-nations-cup.org/stream2008/main/index1.php[/url] powtórki z rozgrywek poszczególnych klas. All Nations Cup to te ze skrótem ANC, są na samym dole. Oglądnijcie klase 7b ok 23 minuty jak Pianissima dostała owacje na stojąco :)
 5. Nesuniaaa

  Kącik koniarzy

  [url]http://www.all-nations-cup.org/stream2008/index-root.php[/url]
 6. Nesuniaaa

  Kącik koniarzy

  Czy ktoś z Was ogląda Puchar Narodów Aachen 2008? Pianissima zgarneła owacje na stojąco :D O 14.15 rozpoczynają się czempionaty. Przekaz na żywo przez internet jest darmowy.
 7. Nesuniaaa

  Pies w pociągu

  W pociągach intercity mały pies w transporterze podróżuje za darmo. Czy jak mój jamnik będzie w zwykłej torbie dla psów to konduktor się nie przyczepi?
 8. Nesuniaaa

  Kącik koniarzy

  Srokatych arabków nie ma, aczkolwiek Amerykanie hodują tzw pinto arabians. Są tam bardzo popularne i podczas czempionatów USA koni arabskich, są klasy specjalnie dla pinto arabians nazywanych też half-arabians.
 9. Nesuniaaa

  Kącik koniarzy

  Nawet nie wiedziałam :)
 10. Nesuniaaa

  Kącik koniarzy

  8-9 sierpnia są czempionaty a sama aukcja 10 sierpnia. [url]http://www.prideofpoland.home.pl/pl/index.php?id=3&doc_id=3[/url] tu wiecej info.
 11. Nesuniaaa

  Kącik koniarzy

  Czy ktoś z Was w tym roku wybiera się do Janowa na dni konia arabskiego? Michałów wystawia na aukcje jedną z najlepszych klaczy na świecie więc szykują się rekordowe sumy w tym roku. Jest to pierwsza aukcja z taką gwiazdą od 18 lat. Ja z pewnością tego nie odpuszcze :)
 12. Nesuniaaa

  Odeszli [`]

  Agata Mróz (*) (*) (*)
 13. Nesuniaaa

  Dlaczego nie wierzycie? To się naprawdę da zrobić!

  Tak, według mnie to te wybitne powinny mieć szczenięta, szczególnie w rasie tak licznej jak golden retriver. Nie wiem jak to jest z badaniami bo w tej rasie nie siedze. W rasie którą się interesuje mimo że żadne badania nie sa wymagane to prawie każda hodowla (szanująca się) wykonuje badania serca i oczu. Takich hodowli jest na prawdę sporo. Takie jest moje zdanie i go nie zmienie. I nie mów mi że przeciętna suka rodzi doskonałe szczenięta, bo ten mit możesz wsadzić między bajki. Może zdarza się że przecietna suka urodzi dosyć ładne szczenięta, ale nie oszukujmy się zdarza się to niezwykle rzadko.
 14. Nesuniaaa

  Dlaczego nie wierzycie? To się naprawdę da zrobić!

  Ja bym proponowała poćwiczyć i pojeździć na wystawy, bo rodowód to nie wszystko. Sama przyznajesz ze nie jest wybitną suką, to po co ją męczyć?
 15. Nesuniaaa

  Dlaczego nie wierzycie? To się naprawdę da zrobić!

  Po za tym teraz każda szanująca się hodowla robi psom badania. Zresztą z tego co wiem to są one wymagane u goldenów?
×