Jump to content
Dogomania

Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach


zoja.

Recommended Posts

[quote name='bajk21.']To jest właśnie tra pobita sunia, nie wiem jeszcze co zrobię, bo trochę się boję to zgłosić, żeby cham nie potruł mi psów. Naprawdę nie wiem co robić?
Sunia jest w bardzo złym stanie i na razie starają się ją ustabilizować, zanim podejmą RTG i USG.
[/QUOTE]

trzymam kciuki za maleńką, mam nadzieję, ze przetrwała noc.. że da radę. Też się o nia boję bardzo :(

normalnie nóż się otwiera w kieszeni.. Trzeba cos zrobić, bo ten sadysta na pewno skrzywdzi jeszcze niejedno stworzenie, jeśli nie poniesie konsekwencji, jeśli się nie przestraszy..
Ale .. jak.. może jakiś prawnik by poradził. Żeby nie narażać zwierzaków bajk21. Chore to wszystko.. :(

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi źle.................od rana beczę :placz:. Ta maleńka sunieczka nie przeżyła :(.
Jak miała przeżyć, skoro kości czaszki były wbite w mózg :(
Śpij teraz za TM. Już nic nie będzie bolało i już nikt cię nie skrzywdzi
[*].


Musimy się bardzo zmobilizować i szybko zebrać kasę na sekcję.
Jola postanowiła wnieść oskarżenie. Ten drań nie może bezkarnie mordować kolejnych psów, a to nie jest już pierwszy na jego koncie.

Parosku, jak możesz zrób wydarzenie na Fb z odnośnikiem do strony Joli z nr konta.
Może ludzie nam pomogą zebrać potrzebną kasę, aby ten sadysta nie uszedł bezkarnie :angryy:.

Link to comment
Share on other sites

Dajcie proszę na PM nr konta to się dorzucę na sprawy sądowe, może VIVę zainteresować?


Trzeba zrobić akcję na FB, ze zdjęciami i opisem w jęz. polskim i jęz. angielskim (mobę tłumaczyć). I każdy zrobi u siebie post na Wallu i prześle do wszystkich znajomych z prośba o rozesłanie dalej. No i petycja o ukaranie sprawcy z podpisami elektronicznie.

Te metody działają, niedawno, gdy zebrano elektornicznie 100tyś osób, wreszcie usadzono psychopatów na 2 lata za znęcanie się nad psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Dajcie proszę na PM nr konta to się dorzucę na sprawy sądowe, może VIVę zainteresować?


Trzeba zrobić akcję na FB, ze zdjęciami i opisem w jęz. polskim i jęz. angielskim (mobę tłumaczyć). I każdy zrobi u siebie post na Wallu i prześle do wszystkich znajomych z prośba o rozesłanie dalej. No i petycja o ukaranie sprawcy z podpisami elektronicznie.

Te metody działają, niedawno, gdy zebrano elektornicznie 100tyś osób, wreszcie usadzono psychopatów na 2 lata za znęcanie się nad psem.[/QUOTE]


Gosiu, dzięki za pomysły. Od Fb u nas specem jest Paros. Może skontaktuj się z Nią na temat tłumaczenia. Nr konta jest na stronie Joli : Znajdki.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Dajcie proszę na PM nr konta to się dorzucę na sprawy sądowe, może VIVę zainteresować?


Trzeba zrobić akcję na FB, ze zdjęciami i opisem w jęz. polskim i jęz. angielskim (mobę tłumaczyć). I każdy zrobi u siebie post na Wallu i prześle do wszystkich znajomych z prośba o rozesłanie dalej. No i petycja o ukaranie sprawcy z podpisami elektronicznie.

Te metody działają, niedawno, gdy zebrano elektornicznie 100tyś osób, wreszcie usadzono psychopatów na 2 lata za znęcanie się nad psem.[/QUOTE]

Z pomocą Mimiś jest wydarzenie na FB
[URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=204064542953024"][B][COLOR="#800080"]http://www.facebook.com/event.php?eid=204064542953024[/COLOR][/B][/URL]

Czy coś poprawić??

Gosiu przetłumacz to dorzucę tekst angielski :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Aż mi serce staneło, jak zobaczyłam zdjęcia. Czym ją zabił, łopatą?[/QUOTE]

Małgoś, litości, wywiadu dziad nie udzielał. Obrażenia wskazują, że na pewno czymś twardym.
Najgorzej, że nikt nie chce zeznawać, choć nieoficjalnie mówią, że to nie pierwszy pies, którego ten typ tak zakatował.

Link to comment
Share on other sites

To ja wrzucę taki mały, bardziej optymistycznie zakończony przerywnik.
Maluchy z Woli Rasztowskiej dzisiaj zostały zaszczepione na nosówkę i parwo. Ważą od 5 - Ruda przez 5,5 dziewuszki, do 6 kg - Puchu. Są w znakomitej kondycji i śladu działalności trutki na szczury już nie ma.
Strasznie żal, że sunieczce się nie udało...
A w jednym i drugim przypadku bestialstwo powinno zostać ukarane:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kago']To ja wrzucę taki mały, bardziej optymistycznie zakończony przerywnik.
Maluchy z Woli Rasztowskiej dzisiaj zostały zaszczepione na nosówkę i parwo. Ważą od 5 - Ruda przez 5,5 dziewuszki, do 6 kg - Puchu. Są w znakomitej kondycji i śladu działalności trutki na szczury już nie ma.
Strasznie żal, że sunieczce się nie udało...
A w jednym i drugim przypadku bestialstwo powinno zostać ukarane:([/QUOTE]

A jak z adopcjami maluchów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']w tym roku Dzień Ziemi - festyn na Polach Mokotowskich będzie 8 maja - od godz. 10. Będziecie?[/QUOTE]

[B]8 maja[/B] - trzeba zapisać :)
To dobrze, że sezon festynowy się niedługo zacznie. Trzeba tylko szukać i pilnować terminów.
I chyba po malutku fanty zbierać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...