Jump to content
Dogomania

Tomaszów Mazowiecki błaga o wsparcie - w kilka osób nie dają rady!!!HELP HELP!!


Basia1968

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest nie możliwe aby Ani zabrakło w Schronisku.Dzięki Ani i jej niesamowitym zaangażowaniu bardzo dużo psiaków trafiło do adopcji,były leczone jak zaszła potrzeba,były wyprowadzane na spacery i jeszcze mogłabym wymieniać wiele ile Ania poświęciła swojego serca,czasu dla Schroniska.Właśnie ta słoma to świadczy o tym jak bardzo Ani szkoda psiaków i jak dba o nie.
Co teraz będzie!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja nadal zamierzam psiakom pomagać, jesli będe mieć zdjęcia i informacje nadal będę je ogłaszać. Oczywiście na pewno będzie sie mowilo, że nie przychodzę do schroniska a adopcje są, ale przecież żeby udowdnic coś w imię czegoś nie pokasuję ogłoszen.
Robie to dla psiaków nie dla Pani Prezes.

Zresztą i tak uważała że ludzie z Łodzi przyjeżdżają czy z Bełchatowa bo.... pięknie opowiada o psach.... tylko te psy w Internecie ja umieszczałam, zresztą pierwsze rozmowy były ze mną. Bo kto w schronisku wie jak pies zachowuje się na spacerze? Nikt.

Link to comment
Share on other sites

rano trafił do schroniska syberian husky z oderwaną łapą przez pociąg. Schronisko wie, że jak wyślę zdjęcia będe probowała pomóc. Do tej pory mogłam tygodniami prosić o zdjęcia i sama w końcu robiłam. Zobaczymy czy te zdjęcia ktoś tam zrobi. A ma kto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']przykre ale spodziewalam się tego,obrażenia + szok...



p.Prezes powinna pamiętać,że za poprzedniego kierownictwa też były adopcje ;)[/QUOTE]

Szkoda go, ale czy husky bez łapy dąłby radę żyć?

Niektórzy maja pamięć wybiórczą:)

Link to comment
Share on other sites

O boże, czy nie dość, że to przez ludzi te wszystkie psiny siedzą w schronie, nieraz przez całe życie? A teraz przez ludzi - wydawałoby się wrażliwych, empatycznych i kochających zwierzęta - będą miały mniejsze szanse?... Co za gatunek? Po cholerę stwórca ich rozumem obdarzył? Kompletnie nietrafiony pomysł, bo z rozumu to trzeba umieć korzystać!!!!!
Ocelotku, czy wobec zaistniałej sytuacji (jako urodzona optymistka wciąż mam nadzieję, że się wszystko jeszcze "ułoży"), jest szansa dla Selmy na ewentualne wyciągnięcie jej i operację?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Ania, na temat tego co sie stalo napisalam Fb, natomiast jesli chodzi o tego haszczaka [B]
[*][/B]niech sprawdza czy nie ma chipa lub tatuazu bo moze ktos go szuka i warto znac najgorsza prawde.[/QUOTE]

Ja juz o sprawdzenie czipa nie poproszę....

Ale mam dobrą wiadomość. Tajson już pod opieką Fundacji:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Aniu nie mogę się dodzwonić do Ciebie ,chciałam zapytać czy P.Prezes oddał Ci kasę za boks i karmę Mirona ? Miron pilnie potrzebuje pieniążków , musimy zacząć kolejną rehabilitację , a nie ma za co :([/QUOTE]

Niestety Aniu. Pierwszą ratę w tamtym miesiącu. To poszło na wyżlątka i na transport do Warszawy Pepsiego i doplata do transportu pinczerki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Niestety Aniu. Pierwszą ratę w tamtym miesiącu. To poszło na wyżlątka i na transport do Warszawy Pepsiego i doplata do transportu pinczerki.[/QUOTE]

Cholera , za karmę miało być w poniedziałek tydzień temu , no nic jakoś sobie będziemy musiały poradzić .

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego piszecie z dużej litery? duża litera to oznaka szacunku, na który ta osoba nie zasługuje, skoro podnosi głos na osobę, która wykonują jej pracę za darmo. Niech idzie prezesować szkółce leśnej! Drzewom nie trzeba dawać słomy.

Edited by Gosiapk
rozszerzenie
Link to comment
Share on other sites

Nie mogę tego zrozumieć? Aniu,powiedziano Ci,że masz nie przychodzić do schroniska czy jak? A może stałaś się dla kogoś niewygodna,za dużo wiedziałaś i widziałaś?
Szkoda tylko tych zwierząt,bo straciły być może najlepszego przyjaciela. I znowu one zapłacą najwyższą cenę za ludzką głupotę.
Kowal zawinił,a cygana powiesili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Nie mogę tego zrozumieć? Aniu,powiedziano Ci,że masz nie przychodzić do schroniska czy jak? A może stałaś się dla kogoś niewygodna,za dużo wiedziałaś i widziałaś?
Szkoda tylko tych zwierząt,bo straciły być może najlepszego przyjaciela. I znowu one zapłacą najwyższą cenę za ludzką głupotę.
Kowal zawinił,a cygana powiesili.[/QUOTE]
Kado przepraszam, ale nie będę powtarzać, bo to nie mój poziom. Mi się nie zdarzyło mimo, że jestem nerwus tak nawrzeszczeć.
Generalnie jestem kolejną osobą, podkreślam kolejną która jest wredna, dwulicowa, podła. I tylko godzinę poświęcam psom.
No i jeszcze opowiedzenie tego naszym gosciom, którzy mnie znają od lat 5 i mają wyrobione zdanie. Ale nie tylko na moj temat już na szczęście:)

Acha zakazu jako takiego chyba nie mogę mieć? Nadal jest to bądź co bądź placówka miejska, a nie prywatna?

Edited by ocelot
Link to comment
Share on other sites

Aniu Ocelot, nie moge zrozumoieć takiego postępowania. Poznałam cię i nie wiem, czy ktoś robi wiecej dal psów, niż Ty.
To teraz czekamy na lawinię, bo na pewno będzie odpowiadać na pytania o psy schroniskowe, prosić o ogłoszenia, robić i wstawiać zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...