Jump to content
Dogomania

Tomaszów Mazowiecki błaga o wsparcie - w kilka osób nie dają rady!!!HELP HELP!!


Basia1968

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

malagos - przepraszam ale nie lubię jak ktoś dużo krzyczy a mało robi. Takich mądrych jest na pęczki. Ja nikomu nie ubliżam, nikogo nie szarpię więc niech ktoś pokaże co robi a później się tu wywnętrza. Najpierw się na wątek wypina, a później w "blasku chwały" powraca pod pretekstem walki z psiarą, a tak prawdę mówiąc nigdy z tego wątku nie wyszła.

Edited by psiara56
Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara56']Rewelacja - PUKNĄĆ W STÓŁ NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ - BOLI??????? TACY SĄ WŁASNIE LUDZIE, KTÓRZY ZA CUDZĄ FORSĘ POMAGAJĄ. POKAŻ CO ZROBIŁAŚ DLA ZWIERZĄT ZA WŁASNĄ KASĘ ( O ILE COŚ ZROBIŁAŚ). PEŁNA INTELIGENCJI. BIEDNA Rewelacja MUSIAŁAŚ POWRÓCIĆ ABY STAWIĆ CZOŁA PSIARZE i przy okazji zaczepić jeszcze innych. Jeżeli wypisujesz się z subskrypcji to po co wracasz - przecież zrezygnowałaś bo masz nas w głębokim poważaniu. Na koniec powiem tak Rewelacja wara od mojego pradziada - ja nie tykam twojego więc odwal się. Nie masz o czym pisać???? Czy nie zliczyłaś dzisiaj czegoś??[/QUOTE]


[quote name='psiara56']malagos - przepraszam ale nie lubię jak ktoś dużo krzyczy a mało robi. Takich mądrych jest na pęczki. Ja nikomu nie ubliżam, nikogo nie szarpię więc niech ktoś pokaże co robi a później się tu wywnętrza. Najpierw się na wątek wypina, a później w "blasku chwały" powraca pod pretekstem walki z psiarą, a tak prawdę mówiąc nigdy z tego wątku nie wyszła.[/QUOTE]

przyznaj się, popuściłaś z emocji?

Link to comment
Share on other sites

Rewelacja - mylisz się nie popuściłam z emocji to ty popuszczasz ze strachu i to tak bardzo, że w sowim profilu nie podajesz nawet ogólnikowego miejsca zamieszkania - w przeciwieństwie do ciebie JA nie mam nic do UKRYCIA - i nie powinnam z tobą dyskutować- nie handluje starymi ciuchami nikogo ze sobą nie skłócam (jak to ty robisz w swoich postach bo pozjadałaś wszystkie rozumy) nie liczę na drapane aby utrzymać swoje zwierzaki - jeszcze pomagam innym. Jak się nie ma na to - to się nie pomaga nawet zwierzętom nie mówiąc o braniu ich do domu. Każdy sądzi według siebie. Nie znasz mnie nie byłaś u mnie w domu to nie masz prawa wygłaszać o mnie żadnych opinii. Jak jeszcze tego nie rozumiesz to w ogóle co tu robisz????. Wiesz wole poświęcić czas swoim zwierzakom niż tobie - lubię ludzi ale mądrych - nie muszą być wykształceni bo na ogól mają więcej rozumu niż ci po fakultetach. Żegnam

Link to comment
Share on other sites

Anja czy napisałam że tyczy się to Ocelot lub Anji reprezentujące i zbierające jako fundacja????? lub wymieniłam inne osoby??//czy Nie zauważyłaś, że znikła karolina_g_k a pojawiła się Rewelacja???? pod iloma nickami jeszcze występuje i gdzie????? Odwiedziłyście jej profil?????? Wiesz kim jest??? Nigdy do kogoś kogo znam kto działa zgodnie z prawem tak bym nie napisała. Ten powyższy ostatni mój post jest imiennie skierowany do Rewelacji. Pamiętasz, ze zaufałaś komuś kogo znałaś i rozczarowałaś się bardzo. Jestem taka jaka jestem znasz mnie chyba z działania. Dzięki mnie okazało się z kim miałyśmy do czynienia.????? Jeżeli kogoś uraziłam to proszę zapraszam na wasze profile które czytałam i z których coś wynika w przeciwieństwie do powracającej aby walczyć z psiarą Rewalacji. Przepraszam wszystkich tych którzy poczuli się urażeni. Pomagać - a Pomagać jest wielką różnicą. Czegoś życie mnie nauczyło.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...