Jump to content
Dogomania

Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']wieści super!:) a naręczna Linka jest akuratna!:):)[/QUOTE]

No... zobaczymy, zobaczymy...

bo... zostałam dzisiaj zaproszona przez Pana na wizytę poadpocyjną :cool3:

Już się nie mogę doczekać, żeby poznać małą Księżniczkę, rozpychającą się na łóżku.
Termin został ustalony na niedzielę, ok.17.00.

Co Wy na to? Iść? Czy nie iść? :razz:

Link to comment
Share on other sites

A odbyła się, odbyła.MIalam nawet telefon w trakcie wizyty. Ale przecież wiadomo co działo się z dogo, więc dopiero dzisiaj mogę opowiedzieć co wiem.
[B]Abrakadabra[/B] poszła na wizytę ze swoją sunią (wielkości yorka), żeby Linka wyszła z kąta. No i Linka ochoczo usiłowała zaprosić sunię do zabawy, ale ta stwierdziła, że ona z gówniarzerią się nie zadaje. Obwarczała więc Linkę i skńczyło się na tym, że z obu stron stołu siedziały dwie pańcie z dwiema suczkami na kolankach :-)
Pan od Linki dał mi do telefonu [B]abrakadabrę[/B] i ona mi śpiewała peany na cześć urody Linki, a zwłaszcza jej ucholców, ale może dokładniej coś nam sama napisze :-)

Link to comment
Share on other sites

Mialam nadzieję na jakieś zatrzęsienie zdjęć, ale dostałam tylko jedno zrobione komórką, jest ciemne jak poprzednie. Teraz jestem zajęta akcją poiszukiwań zaginonego styaruszka sznaucera, ale jak sie wszystko "przewali" to wstawię to zdjęcie

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Zdjęcia będą - jak tylko dostanę je od Państwa Lineczki :)
Niestety nie miałam aparatu, więc skorzystałam z uprzejmości Pana Domu...

Słuchajcie!
Sunia nie mogła trafić lepiej! Pomijając fakt, że jest śliczna i uszasta :) - z całą pewnością kocha swoją Pańcię Magdę.
A Pańcia Magda - kocha Lineczkę :)
Pozostali członkowie rodziny - również :)
Obydwie uwielbiają się przytulać. Linka jest już całkowicie wpatrzona w swoją nową właścicielkę.

Chyba dobrze, że poszłam ze swoją Migotką - Lineczka faktycznie uwielbia psy.
Wyszła nam na spotkanie, zachęcała moją sunię do zabawy i przełamała swój lęk przed obcą osobą, którą dla niej byłam.
Gdyby nie moja mała zołza, która z kolei przedkłada towarzystwo ludzkie nad psie - byłoby idealnie..
Tak jak pisze Amiga - spędziłyśmy czas trzymając swoje zwierzaki na kolanach :)

Myślę, że w bardzo niedługim czasie Lineczka przekona się nieznajomych.
Jest kochana i to jest najważniejsze. Nawet Kicia, która tam mieszka ustąpiła suczce i teraz nie wchodzą sobie w drogę.

Zdjęcia wstawię, jak tylko otrzymam je od Pana Domu.
PS. Sorry, ze relacja pojawia się z takim opóźnieniem, ale Dogo nie działało...
Acha - umówiliśmy się na następną wizytę :) Jak trawka się zazieleni i temperatura dojdzie do min. 15st C

Link to comment
Share on other sites

A ja zaprosze na nowootwarty bazarek[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Na Kielce .
Zapraszam bardzo gorąco[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181847-Figurkowo-pluszakowy-na-Kielce-I-cos-jeszcze-Do-1-04-10-ZAPRASZAM[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam dla WQas niespodziankę
Ponieważ odwozilam wczoraj w okolice Warszawy moję tymczasowiczkę jamniczkę Kreseczkę. spełnilo się moje marzenie - udalo mi się namówić Państwo od Lineczki na spotkanie. Mimo rozlicznych zajęć przyjechali taki awal, żebym mogla zobaczyć Lineczkę po kilku miesiącach
No i proszę - oto ona z Calą Wspaniałą Rodziną

[url]http://picasaweb.google.pl/gryzniakaga/LinkaSpotkanieWSowiejWoliFolwarcznej#[/url]

W Lineczce nastąpiło niesamowite przeobrażenie. W pierwszym momencie, jak wysiadła z samochodu to była chyba trochę zdezotientowana i wyglądało na to, że nie poznala ani mnie ani [B]agamiki[/B]. Ale po sekundzie zapaliła się jakaś lampeczka w niej
No i zaczęła się przymilać, podstawiać do głaskania. Lineczka już stala się kobietką, miala już cieczkę
Zmienila się bardzo, ma bardzo gęste i raczej długie futerko i przez to jej pycholek nie wydaje się już taki dłuuuugi no i ucholce też już tak nie dominują.
Widać, że mała jest bardzo, bardzo kochana i to przez całą Rodzinę. Państwo się pytali czy "wizyta poadopcyjna" się udala.
Zapewniam, że wypadki na szóstkę z plusem, a LIneczka nie mogła lepiej trafić

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='AMIGA']Kurczeeeeeeeeee, po takim czasie!!! Co im się odwidziało???[/QUOTE]


sytuacja im się zmieniła!:angryy: coś w stylu, ze muszą opuścić (chyba) mieszkanie i tam gdzie się przenoszą nie mogą zabrać 2 psów...czy coś w tym stylu:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Linka_Marki wita serdecznie wszystkie "dobre duszyczki", ktorym zawdziecza ratunek,
I Te ktore pomagaly w znalezieniu nowego domku.
5 lutego 2011 roku minie pierwsza rocznica pobytu Linki w Markach
Linka zaprasza (razem z opiekunami) na imprezke rocznicowa (razem z psiakami).
Imprezka zaczyna sie o godz. 14.00. Telefon do nas maja AMIGA i Abrakadabra
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linka_Marki']Linka_Marki wita serdecznie wszystkie "dobre duszyczki", ktorym zawdziecza ratunek,
I Te ktore pomagaly w znalezieniu nowego domku.
5 lutego 2011 roku minie pierwsza rocznica pobytu Linki w Markach
Linka zaprasza (razem z opiekunami) na imprezke rocznicowa (razem z psiakami).
Imprezka zaczyna sie o godz. 14.00. Telefon do nas maja AMIGA i Abrakadabra
Pozdrawiamy[/QUOTE]

Wielka szkoda,ze troche daleko, bo z pewnością wybralibysmy się na imprezkę:lol:. Ale życzymy Wam wielu wspólnych, szczęśliwych lat.

Ciekawe bardzo jak Lineczka teraz wygląda, no i czy jeszcze taki cykor z niej:p.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...