Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
 • Content Count

  5,524
 • Joined

 • Last visited

 1. Przepraszam za spam, ale proszę o wsparcie dla Rokiego.

  Hopkanie bazarku mile widziane..

  Cegiełki na Rokiego!

 2. witaj kochana, szukam dobrego weta w Poznaniu.. Eruane doradziła że możesz mieć tam kogoś znajomego lub coś doradzić.

 3. Od-Nowa

  Bianca i Bazyl

  no to bilet do Myślenic i jedziemy na tort!! :-)))))
 4. Od-Nowa

  czarno-ruda galeria

  no to wykończyła Cię nauka !! ;-) rzuć te studia - dawno Ci mówiłam! i wracaj bo potrzebna mi jesteś do dręczenia Tajgusi! mam na nią mocny plan w tym roku ;-)
 5. Od-Nowa

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Paulinken zobacz sobie na stronie Wozy: mają połączenie taśmy ze skórą . niestety tylko jeden wzorek taśmy ale za to skórki można dobrać jakie się chce. [url]http://www.woza.pl/shop/pokaz_kat.php?s=1&rid=376&rn=228[/url] świetne są te obróżki i można wybrać własny kolor wyścielenia i końcówek skórzanych. polecam! mam 2 takie i na prawdę są pięknie wykonane :-)
 6. Od-Nowa

  czarno-ruda galeria

  zdrowiej Wiqarynko szybko!! siedzisz w domu czy we Wroc?
 7. Od-Nowa

  Piękna Zuzia ma już swój dom :)

  Rudziu, jak zwykle skarb znalazłaś!! prześliczna sunia. trzymam kciuki ,żeby ogłoszenia przyniosły nowy domek. a co z ta łapką? która to? potrzebujecie czegoś na teraz ( no poza domem oczywiście)
 8. Od-Nowa

  Jak to Szczur i Mućka w jednym domu żyły

  dobre ! i jakie wygodne :-)
 9. no właśnie? piszę, co by Rudzia nie marudziła znowu,że sama do siebie musi pisać :-))))
 10. Od-Nowa

  czarno-ruda galeria

  no musisz mi na gg napisać, bo tu prawie nie zaglądam !! a już po weekendzie więc obstawiamy następny!! a jeżeli w niedziele, to możemy podjechać autem gdziekolwiek. no i ja już pięknie chodzę :-) no może nie doskonale ale ładnie :-)
 11. Od-Nowa

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Kateczka [INDENT] [QUOTE]z całym szacunkiem dla Tani....ale widać, zę ta obroza jest trochę lepiej wykonana...idealne szwy...brak polarku....jakaś tak jak spod mega precyzyjnej maszyny ;)[/QUOTE] widziałam je na żywo - bardzo ładnie wykonane ;) zwłaszcza,że ten rodzaj podszycia szyje się ciężko! a co do samego podszycia to od dziś też takie są na stronie activdog ;) i różyk też będzie [url]www.activdog.pl[/url] [/INDENT]
 12. Od-Nowa

  Bianca i Bazyl

  hej Marudo :-) przecież wiesz gdzie mnie znaleźć ;-) co do poniższego cytatu: [QUOTE]są cudowne i kochane i codziennie nie mogę się nadziwić jak my mogliśmy żyć bez dwóch psów [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE] to mam nadzieję,że Twój Tato też tak myśli :-))) przecież ile to było wymyślania powodów na nie ;-) w zdrowiu się trzymajcie i zdjęcia poproszę!!
 13. Od-Nowa

  czarno-ruda galeria

  Wiqarynko - spacer!!!
 14. Od-Nowa

  Rogata galeria szalonej sznaucerki

  no, zaglądam tu co jakiś czas śledząc zmagania z podjęciem decyzji - widzę,że wreszcie zapadła :-)))) czekam zatem na oficjalne oświadczenie :-) na pewno wybór łatwy nie jest ale dobre to,że każdy będzie ... doskonały :-)))
 15. Od-Nowa

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  [QUOTE][QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Od-Nowa[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=15806415#post15806415"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] pszczółki i płetwonurek boskie :smile: to są materiałowe czy nadruk na ekoskórce? [/QUOTE]To juz musisz doczytac na stronie producenta [URL]http://www.wagginggreen.com/earth.shtml[/URL][/QUOTE] doczytałam ;-) nadrukowana tasiemka naszyta na podkład. Ciekawe na ile to trwałe. strasznie mi się podobają :loveu: a od pierwszego grudnia zapraszam na forum border collie - gdzie będzie się toczyła doroczna aukcja na schronisko w Buku. Licytacja potrwa od 1 do 10 grudnia Między innymi takie kompleciki będą do zlicytowania ;) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/na%20drozdowisko/activdogxmas5.jpg[/IMG] [URL="http://www.wagginggreen.com/earth.shtml"][/URL]
×