Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
 • Content Count

  5,524
 • Joined

 • Last visited

 1. zapraszam na bazarek SAMA USTALASZ CENE- nawet 1 zł!!!!! super jeansy Americanos, buty ze skóry i inne cuda:http://www.dogomania.pl/threads/214441-Moc-różności-...Ty-decydujesz-za-ile-kupujesz-...20.09.

 2. Przepraszam za spam, ale proszę o wsparcie dla Rokiego.

  Hopkanie bazarku mile widziane..

  Cegiełki na Rokiego!

 3. witaj kochana, szukam dobrego weta w Poznaniu.. Eruane doradziła że możesz mieć tam kogoś znajomego lub coś doradzić.

 4. Od-Nowa

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Warszawiacy możecie podpowiedzieć, w której jeszcze Ikei został dział z rzeczami dla zwierzaków? powoli we wszystkich go likwidują a w Wawie ponoć jeszcze są.
 5. wow, tylko 5 dni bez psa - to piękne życie :-)
 6. Od-Nowa

  Gizmulec odnalazl swoje ds!

  wspaniały piesek :-)
 7. Od-Nowa

  Gizmulec odnalazl swoje ds!

  jak to sprawy z nóżkami to polecam od razu wizytę u dr Bieżyńskiego, prześwietlenie dr Atamaniuk. tyle,że koniecznie dzwonić i się umawiać bo inaczej to zajmie wiele czasu.... korzystam zawsze z ich pomocy w sprawach związanych z układem ruchu. jakby była jakaś inna pomoc potrzebna to dajcie znać.
 8. Od-Nowa

  Gizmulec odnalazl swoje ds!

  mogę przenocować delikwenta, tylko nie znalazłabym czasu na wożenie po klinikach.
 9. u, Eria - u Was to w ogóle bilety strasznie drogie! A,że z 2 nie gonią z komunikacji miejskiej to byłby dla nas raj!! :-)
 10. Od-Nowa

  Rogata galeria szalonej sznaucerki

  wybierasz się do Leszna??
 11. Od-Nowa

  Bianca i Bazyl

  no to bilet do Myślenic i jedziemy na tort!! :-)))))
 12. Od-Nowa

  czarno-ruda galeria

  no to wykończyła Cię nauka !! ;-) rzuć te studia - dawno Ci mówiłam! i wracaj bo potrzebna mi jesteś do dręczenia Tajgusi! mam na nią mocny plan w tym roku ;-)
 13. Od-Nowa

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Paulinken zobacz sobie na stronie Wozy: mają połączenie taśmy ze skórą . niestety tylko jeden wzorek taśmy ale za to skórki można dobrać jakie się chce. [url]http://www.woza.pl/shop/pokaz_kat.php?s=1&rid=376&rn=228[/url] świetne są te obróżki i można wybrać własny kolor wyścielenia i końcówek skórzanych. polecam! mam 2 takie i na prawdę są pięknie wykonane :-)
 14. Od-Nowa

  czarno-ruda galeria

  zdrowiej Wiqarynko szybko!! siedzisz w domu czy we Wroc?
×