Jump to content
Dogomania

Iskierka walczy o sprawność! Zbieramy na operację i rezonans! POMÓŻCIE BŁAGAM!!


Evelka

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro']Może by jej podawać do picia/jedzenia wywar z kurzych łapek? Ta galaretka, która się tworzy podobno jest bardzo wspomagająca stawy i ścięgna.

I inne wszelkie chrząstki, tkanki łączne do jedzenia.[/QUOTE]

Spróbujemy tego w takim razie:) Biorąc pod uwagę to jakim łakomczuszkiem jest Iskierka to na pewno będzie jej smakowało:wink:

A ten lek UBRETID drogi jest...?
W każdym razie dziękuję za info i nazwę, zapytam w czwartek doktora to wtedy będziemy wiedzieli czy go stosować.

[B]Naa [/B]- dzięki za linka:) Tylko kurczę, ta "niedźwiedzia łapa" chyba raczej nie ma nic wspólnego z urazem kręgosłupa... A jak wczoraj wysyłałam maila do dr Wrzoska i pierwszy raz mogłam przyjrzeć się temu zdjęciu na spokojnie (u mnie nie działa odtwarzacz CD..:/) to kurczę tam niestety nie jest dobrze... Tzn.jakiś uraz tam jest na pewno... Tak na moje oko w każdym razie...
Oczywiście wolałabym się mylić...

A tak przy okazji to oto link do tego bazarku, który dzięki Wam kochane cioteczki <:calus:> jest na rzecz Iskierki!:multi: :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177936-Klocki-Lego-Saszetki-PiA-ki-Dla-3-5-mies-Iskierki-5-02-19-00-Licytacja[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wyjazd do dr Wrzoska odwołany...:-(
W każdym razie póki co, bo dowiedziałam się niedawno, że Grall się w ten czwartek nie wybiera jednak, więc straciliśmy niezbędny transport... Ale już myślę nad nową opcją, tylko potrzebuję trochę czasu... Jutro zadzwonię do dr Wrzoska i zapytam o inny termin (np.w przyszłym tygodniu). Mam nadzieję, że mimo przeciwności uda się wszystko dograć, bo nie możemy stracić takiej szansy!
Zatem trzymajcie kciuki i rozgłaszajcie proszę Iskierkę, bo fundusze ciągle pilnie potrzebne, żeby z tym wszystkim ruszyć raz a porządnie...

Wczoraj byliśmy u weta osiedlowego, bo Iskierka zaczęła bardzo piszczeć przy wykupkiwaniu (jak "robiła" sama to też piszczała, ale troszkę mniej) i przy wyciskaniu czasem z lewego gruczoły wystrzeliwało (dosłownie!) coś a la ropa...:shake: Ale okazało się, że gruczoły są puste i czyste. Niecały centymetr początku odbytu w ogóle nie wykazuje prawidłowych odruchów... A to co wystrzeliwuje to mieszanina śluzu i powietrza, która się tam zbiera... Na razie nic się z tym zrobić nie da...
Ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni. I Iskiereczka nie będzie już musiała cierpieć...

A łapka już obsmarowana balsamem szostakowskiego i zabandażowana (przynajmniej dopóki Iskra się z nim nie rozprawia;p).

A ona uczy się nowej sztuczki, a mianowicie przewrotów w bardzo szybkim tempie;) Tzn.robi je kiedy jest rozbawiona i kiedy JEJ się podoba;) Ale może kiedyś spróbuję Wam to nagrać. Widok rozkoszny:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laima'][B]Evelka[/B], widzę, że ciężko mi będzie się umówić. :(
Prześlij mi, proszę, numer konta![/QUOTE]

Wysłałam Ci PW, może coś wymyślimy;)
Mam tylko nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku?!

Zaraz dzwonię do dr Wrzoska. Jutro wszystko dokładnie napiszę.
Teraz ciągle nie mam neta w domu (netia zapowiedziała, że przybędzie go podłączyć dopiero za 2 tyg.:mad:), więc dostęp do dogo mam mocno ograniczony,a teraz jeszcze sesja na karku:/
Ale jutro postaram się nadrobić zaległości i będziemy musiały na nowo rozruszać ten wątek, bo mam nadzieję, że teraz sprawy Iskierkowe potoczą się szybko i pozytywnie!:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Szlag mnie już trafia bez internetu, bo ciężko mi to wszystko ogarniać...:/ A netia zapowiedziała, że podłączy go dopiero za niecałe dwa tygodnie... Ale jakoś dam radę;)
Co do Iskierki to jakiś ogromnych postępów na razie nie ma, ale przynajmniej rany na nóżce się już zagoiły:)
Obecnie sporo szaleje z naszą drugą tymczasowiczką w podobnym wieku;) W końcu znajduje dobry upust dla swojej energii;)

W końcu dodzwoniłam się dziś do dr Wrzoska. w tym tyg.będzie w czwartek (ale ja mam egzamin do godz.17,więc nie wiem czy zdążylibyśmy dojechać?!),ale nie wiem właśnie czy damy radę się wtedy wybrać... Ale obgadam to jeszcze z TŻ i dam znać. W każdym razie co do przyszłego tyg.to jeszcze nie ma grafiku,ale w razie czego będę dzwonić i wtedy na pewno już tam dotrzemy:)

Jak dorwę się do kompa w spokojnym miejscu (obecnie jestem na uczelni;p) to wrzucę aktualne zdjęcia Iskiereczki:) Zobaczycie jaka piękna panna z niej rośnie:loveu:
Aha, a jest też ogromną przylepą i w ogóle podbija serca wszystkich naszych znajomych, którzy mieli okazję ją poznać!:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelka'][B]irenaka[/B]! Bardzo Ci dziękuję, że jesteś z nami i nas wspierasz:loveu:
I też cały czas mocno wierzę, że w końcu będzie dobrze... i po prostu normalnie...[/QUOTE]

Wspieranie Was Evelko:loveu:, to prawdziwa przyjemność. Myślę, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak dużo ciepłych myśli i kawałek serducha Wam przesyłam za każdym razem, jak czytam ten wątek.
Grosik dzisiaj wyślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Wspieranie Was Evelko:loveu:, to prawdziwa przyjemność. Myślę, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak dużo ciepłych myśli i kawałek serducha Wam przesyłam za każdym razem, jak czytam ten wątek.[/QUOTE]

Aż brak mi słów ze wzruszenia:loveu: To takie miłe i wspaniałe czytać takie rzeczy i przede wszystkim wiedzieć, że nie jest się samemu, że ma się wsparcie.
Ogromnie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Raz jeszcze bardzo wszystkim dziękuję za wsparcie:)
Jutro będę dzwoniła do dr Wrzoska z zapytaniem o możliwy termin konsultacji i mam nadzieję, że w tym tygodniu nasza wyprawa do Wrocławia dojdzie już do skutku!

Iskierka ma się dobrze. Szaleje z Zarią:D A tak w ogóle to powiem Wam, że Iskra jest naprawdę fenomenalna! Podbija serca KAŻDEGO kto do nas przyszedł! Na zdjęciach jest cudna, ale jak dołoży się do tego jej niewątpliwy urok osobisty i umiejętność podbijania ludzkich serc to naprawdę nie można jej nie pokochać!:loveu: Swoją drogą jeśliby Ktoś miał ochotę to oczywiście zapraszamy na odwiedziny!:lol:

Tutaj Iskra ze swoją nową koleżanką (czyli naszą drugą tymczasowiczką - Zarią):
[IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9025/dsc02235.jpg[/IMG]To coś w lewym, dolnym rogu to zwłoki misia, którego te dwa dzielne i niezwykle odważne psy bardzo szybko pokonały:evil_lol:
Jeśli jakimś cudem uda się, że wszystkie trzy psy zmęczą się w jednym czasie to tak sobie razem sypiają;) [Iskra leży w ogonie Barrego, to jej ulubiona miejscówka:wink:]
[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4783/dsc02091j.jpg[/IMG]
A tak nasza dzielna mała myszka wspomagała mnie w nauce przed egzaminem:eviltong::loveu:
[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9706/dsc02108p.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darhan1990']Bardzo śliczności. Ja mam ochotę odwiedzić Ci ale jestem z Katowic.
Chodzę do szkoły policealnej w Krakowie. Jestem osoba niesłysząca.
Podobno jak Iskierka ma sprawności a ja nic nie słyszę ale znoszę aparat słuchowy.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Hej Darhan. Suuuper, ze dołączyłas do nas! Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darhan1990']Bardzo śliczności. Ja mam ochotę odwiedzić Ci ale jestem z Katowic.
Chodzę do szkoły policealnej w Krakowie. Jestem osoba niesłysząca.
Podobno jak Iskierka ma sprawności a ja nic nie słyszę ale znoszę aparat słuchowy.
Pozdrawiam[/QUOTE]
Jeśli chciałabyś się spotkać z psiakiem w typie Iskierki - możemy umówić się na spotkanie w Katowicach z Molly, która widnieje w moim podpisie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...