Jump to content
Dogomania

Iskierka walczy o sprawność! Zbieramy na operację i rezonans! POMÓŻCIE BŁAGAM!!


Evelka

Recommended Posts

piekne fotki, Iskierka jest cudowna, mam nadzieje ze coraz lepiej z nią. Przepraszam, że rzadko zaglądam ale ostatnio nie mam czasu na nic jestem strasznie zabiegana jakby co podaje maila : [email][email protected][/email] w razie jakichś potrzeb i pomysłów pisac, to na pewno szybciej odpowiem niz na forum przez najlblizszy tydzien.
Buziaki dla Psiaków :*:*:*

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='darhan1990']Bardzo śliczności. Ja mam ochotę odwiedzić Ci ale jestem z Katowic.
Chodzę do szkoły policealnej w Krakowie. Jestem osoba niesłysząca.
Podobno jak Iskierka ma sprawności a ja nic nie słyszę ale znoszę aparat słuchowy.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Super, że podczytujesz wątek Iskierki:) Skoro chodzisz w szkoły w Krakowie to może uda nam się jakoś spotkać? Zajęcia masz w tygodniu czy w week-endy? No i gdzie jest ta szkoła?
Mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem:D

[quote name='Asior']no właśnie też miałam pisać, ze chętnie bym Cie odwiedziła :)
w jakim rejonie kraka mieszkasz??[/QUOTE]

O, to zapraszamy serdecznie!:multi: Mieszkamy przy ul. Siemaszki (to koło Żabińca jest). Czy to choć w miarę niedaleko od Ciebie?;)

[quote name='Lajla']piekne fotki, Iskierka jest cudowna, mam nadzieje ze coraz lepiej z nią. Przepraszam, że rzadko zaglądam ale ostatnio nie mam czasu na nic jestem strasznie zabiegana jakby co podaje maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] w razie jakichś potrzeb i pomysłów pisac, to na pewno szybciej odpowiem niz na forum przez najlblizszy tydzien.
Buziaki dla Psiaków :*:*:*[/QUOTE]

Ogromnię Ci dziękuję kochana Lajlo za pamięć i troskę o Iskierkę!:*

Link to comment
Share on other sites

A teraz najważniejsza sprawa!
Otóż JUTRO jedziemy do Wrocławia! Do dr Wrzoska!:multi:
Zatem trzymajcie proszę kciuki, żebyśmy dowiedzieli się tylko dobrych rzeczy!

W ogóle to raz jeszcze muszę ogromnie podziękować Naa za wszelką pomoc, bo bez Niej nie udałoby nam się tak dobrze zgrać tego wyjazdu:calus:

Postaram się informować o wszystkim na bieżąco:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
Piszę dopiero teraz, bo dopiero wróciliśmy do Krakowa...
Wieści jest naprawdę masa! Na wstępie chciałam ogromnie podziękować Naa, bo bez Niej nie dalibyśmy rady!:loveu:
Wczoraj byliśmy u dr Wrzoska, który powiedział, że wielkich ubytków neurologicznych nie widzi! W każdym razie nogi nie mają związku z urazem neurologicznym, to sprawa ortopedyczna. Dlatego dzisiaj od rana znów byliśmy na klinikach:) Zrobiliśmy porządne zdjęcia rtg, na których wyszło, że Iskierka ma uraz na początku odcinka ogonowego. Z tym zapewne są powiązane sprawy z wydalaniem. Ale żeby móc orzec czy jest szansa coś z tym zrobić to trzeba by zrobić rezonans magnetyczny, na którym pan dr zobaczyłby jak wygląda sprawa z nerwami... Byłoby to super, ale koszt to 800 zł(bo to"najdroższy"odcinek kręgosłupa")...
Iskierce zrobili też usg, na którym wyszło, że ścięgna są prawidłowo zaczepione i ogólnie ich budowa anatomiczna jest w porządku:) Ale wszystkich fascynowało skąd totalny brak napięcia w nich...:/ W każdym razie Naa wyprosiła wizytę u dr Bieżyńskiego, który powiedział, że ewentualnie po swoim urlopie (tj.po 15 II) mógłby w narkozie, po lekach zwiotczających siłą wyprostować Iskierce nóżki i jeśliby się udało to skrócić ścięgna (jeślibym coś pomyliła to popraw mnie Naa;)). Z racji, że to naprawdę najlepszy specjalista w Polsce to ufam i wierzę, że będzie dobrze. Bo jeśliby się udało to Iskierka chodziłaby na paluszkach tak jak trzeba (choć pewnie nóżki byłyby bardziej sztywne):D
Niestety nie wiemy jaka byłaby cena zabiega, bo pan doktor nie chciał powiedzieć;) Powiedział, że się dogadamy;) Więc mamy nadzieję, że nie będzie źle.
A tak w ogóle to Iskierka była naprawdę bardzo dzielna:)

No i co o tym wszystkim sądzicie drogie cioteczki?
Damy radę podjąć się tego? Bo rezonans to masa pieniędzy, więc na to pewnie byłoby trudno zebrać (chociaż trzeba wierzyć;)), ale tej operacji chyba powinniśmy spróbować?

To tyle na razie:) Jakby mi się coś przypomniało to jeszcze napiszę;) A jak coś to Naa napisz gdybym o czymś zapomniała:eviltong:

Raz jeszcze dziękujemy Naa i Jej TŻ'owi, bez których nie załatwilibyśmy tego wszystkiego i którzy są naprawdę WSPANIAŁYMI i WYJĄTKOWYMI ludźmi:loveu:

Aha! Jeszcze jedno! Czy wyobrażacie sobie, że dzięki Naa za wszystkie konsultacje, zdjęcia rtg i usg NIC nie zapłaciliśmy!:multi: Będziemy tylko musieli odliczyć część kosztów za dojazd, bo całości nie jesteśmy w stanie pokryć. Ale to i tak naprawdę wspaniała nowina. I wielka oszczędność pieniędzy!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Zgadza sie, wszystko co do joty:)
My również bardzo się cieszymy, że mogliśmy Was poznać!
Głęboko wierzę, że Iskra będzie sprawnym pieskiem, chodzącym na swoich paluszkach! Dr. Bieżyński jest świetnym specjalistą, skoro dał nam nadzieję, to jest o co walczyć. Po 15. już ja go zamęczę, żeby nas umówił na termin zabiegu:)
Będzie dobrze, Evelko. Duże uściski dla Was za mace pozytywnych myśli!:)

Link to comment
Share on other sites

Witam! Super wieści:) Bardzo się cieszę bo trochę się martwiłam i miałam jakieś złe przeczucia a tutaj proszę- jest nadzieja! Ze swojej strony mogę zaproponować wsparcie finansowe. W marcu coś znowu prześlę bo w tym miesiącu wydałam już wszystko na pomoc naszym ,,podopiecznym'' z dogomanii... Trzymajcie się dziewczyny:)

Link to comment
Share on other sites

Evelka super wieści :) I Naa kurde jesteś wspaniała :*. Ja zaraz coś dorzuce Iskierce,możenie za dużo, ale będę w ramach moich skromnych możliwości wpłacac systematycznie. Pieniązki się na pewno uzbiera, najważniejsze, żeby Iskierka mogła normalnie chodzic.

Link to comment
Share on other sites

Nie spodziewałam się Evelko, że spotka mnie Św. Mikołaj w lutym:evil_lol:, ale faktycznie jest to dla mnie ogromna radość, że wiadomości są tak dobre:multi:.

Mam jeszcze prośbę do dziewczyn z Wrocławia. Wiem kochane:loveu:, że jest pewnie multum psów w potrzebie wymagających fachowej pomocy weterynaryjnej, ale serce mi pękło na kawałki jak przeczytałam dzisiaj ten wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/172978-kola-mA-odziutka-suA-ka-po-wypadku-teraz-potrzebny-dom[/URL]

Sunia nie kontroluje wydalania moczu i kału. Może będziecie w stanie coś pomóc:-(.
Przepraszam Evelko za zaśmiecanie wątku:oops:.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam wszystkim dziękuję! To wspaniale, że mamy z kim dzielić naszą radość:lol:

Teraz musimy tylko liczyć na Naa i jakiś dogodny termin;) No i oczywiście trzeba uzbierać pieniądze, żeby nas dr B. nie zaskoczył;p
A później (jak już operacja się powiedzie, bo innej opcji nie biorę pod uwagę;)) może pomyślimy o rezonansie? Bo może sprawy wydalania też uda się polepszyć... My głęboko w to wierzymy, a dzięki Wam wszystkim możemy też wierzyć, że na wszystko jest szansa i nadzieja.
Raz jeszcze dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Irenaka bardzo dziękuje Ci za rozsyłanie wątku Koli.
Mnie też ta mała bardzo mocno chwyciła za serce dlatego postanowiłam porozsyłać wątek gdzie tylko się da.

Evelka twoja malutka śliczna cieszę się, że u niej wszystko idzie do przodu.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję!:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Divi']Wieści super teraz trzeba troszku kasy zebrać, że by maleńka mogła mieć dobrą opiekę lekarską.[/QUOTE]

Dokładnie, dlatego proszę rozgłaszajcie Iskierkę gdzie możecie. Znowu potrzebujemy ściągnąć tutaj więcej osób...

A Naa jest wspaniała:loveu: Ale to już wiecie;)

Link to comment
Share on other sites

A oto i obiecane zdjęcia ze wspaniałej wizyty u Naa:loveu: która tak bardzo pomogła nam podczas konsultacji we Wrocławiu!
[IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1783/dsc02303g.jpg[/IMG]Iskiereczka zaraz wepchała się na legowisko Miszki;) Cóż, jej zapraszać nie trzeba:roll:
[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3256/dsc02317hb.jpg[/IMG]Zaczepianie Blanche:evil_lol:
[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/9928/dsc02319k.jpg[/IMG]Tutaj też chętnie przyłączyłaby się do zabawy;)
[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5021/dsc02322.jpg[/IMG]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cholera! I właśnie wyładował mi się aparat, a tym samym nie mogę wrzucić teraz reszty zdjęć (zgrywałam je bezpośrednio z aparatu, a nie zgrałam wcześniej na kompa)...:angryy:
Kij mu w oko:mad::diabloti:
Ale nic, jutro to nadrobię w takim razie, bo jeszcze kilka ładnych foteczek już wybrałam:cool3:

A tak w ogóle to kurczę trzeba pomyśleć jak zebrać kasę na operację i ewentualny rezonans? Bo wspaniale by było gdyby udało się go zrobić... Macie jakieś pomysły?

A poza tym to może udałoby się znaleźć Kogoś w Katowicach kto przyjąłby Iskierkę na 2 tyg.i pochodził z nią na rehabilitację? To byłoby wspaniale:) Teraz czekam jeszcze na odpowiedź od p.Ewy z Wrocławia (a konkretniej to na jakieś namiary na Nią, bo tamten numer który mam nie działa;/), bo może ona mogłaby troszkę poćwiczyć z Maleńką... Ale na razie wolę nie zapeszać i szukać różnych opcji, to może któraś wypali...

Tylko ciągle wszystko rozbija się o pieniądze:-(

Link to comment
Share on other sites

Cudne zdjęcia!

A może udałoby się poprosić jakąś fundację czy stowarzyszenie, żeby użyczyło swojego numeru konta i na to konto zbierać pieniążki z allegra cegiełkowego?
Kiedyś udało się uzbierać dużą sumę na leczenie pudelki Fibi, ze schroniska od Molly
Zbieraliśmy wtedy na prywatne konto, ale podobno tak nie powinno się robić, bo może się ktoś przyczepić

Albo jakiś apel w gazecie? tylko ktoś musiałby mieć jakieś wejścia w redakcji pewnie - to tak, jak myślimy o ogłoszeniu w gazecie Molly, ale nikt nie ma znajomości w gazetach...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...